انگلستان PM بوریس جانسون پسر به نام بعد از پزشکان که به ‘ذخیره’ زندگی; دیدن تصویر

لندن, آوریل 3

بوریس جانسون و نامزد کری Symonds در روز شنبه خود را به نام تازه متولد شده نوزاد پسر Wilfred Lawrie نیکلاس پس از پدربزرگ خود و دو پزشک که ذخیره نخست وزیر بریتانیا زندگی در دوران بستری خود در ماه گذشته با COVID-19.

اعلام این اخبار در رسانه های اجتماعی Symonds, 32 گفت: کودک نامگذاری شد, پس از نخست وزیر بریتانیا جد Wilfred و پدر بزرگ او Lawrie با نیکلاس اشاره به خدمات بهداشت ملی (NHS) پزشکان – دکتر نیک قیمت و دکتر نیک هارت.

Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون متولد شد و در روز چهارشنبه در دانشگاه کالج بیمارستان در لندن است.

در یک Instagram post آشکار نام Symonds همچنین تشکر از کارکنان بیمارستانی که گفت: “من نمی تواند شادتر. قلب من پر است.”

این تصویر در کنار پست را نشان می دهد Symonds cradling جدید متولد شده که می توان با یک سر پر از مو و پیچیده شده در یک پتو.

تولد نوزاد خود را پسر آمد و تنها چند هفته پس از جانسون, 55, مرخص شد از مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در اینجا پس از درمان برای کوروناویروس.

یک سخنگوی این زوج گفت: اوایل این هفته است که زن و شوهر بودند “هیجان زده” است و هر دو مادر و نوزاد بودند “خیلی خوب انجام می دهند” پس از تولد.

آن است که درک جانسون بود که در حال حاضر در سراسر تولد با خیابان داونینگ با انتشار یک عکس از او و بشاش در بازگشت خود را به شماره 10-پس از ورود خود ،

او تا به حال به تعویق انداختن او پدری ترک به علت جاری coronavirus مستند بود و پشت در محل کار تنها پس از یک روز استراحت.

تولد آمد و دو روز پس از او رسما بازگشت به کار در 10 خیابان داونینگ در روز دوشنبه از بهبودی از COVID-19 در نخست وزیران Chequers حومه شهر عقب نشینی است.

جانسون و Symonds اعلام نامزدی خود را در پایان ماه فوریه هنگامی که آن را نیز نشان داد که آنها انتظار داشتند اولین بار نوزاد خود را در تابستان.

Symonds, که با این نسخهها کار برای حفاظت از اقیانوس خیریه اوشنا ملاقات جانسون در طول زمان به عنوان ارتباطات برای رئیس حزب محافظه کار زمانی که او شهردار لندن در سال 2012.

در ماه جولای سال 2019 آنها شد اولین مجرد زن و شوهر به حرکت به خیابان داونینگ با هم.

خبر از قریب الوقوع خود را به عروسی و کودک ساخته شده بود به زودی پس از جانسون طلاق از هند منشاء همسر سابق مارینا ویلر رو نهایی در ماه فوریه است.

ویلر که مادر شیب سینگ مورد ستایش قرار داد از پنجاب یک وکیل مدافع و مقاله نویس که دارای چهار رشد کودکان با جانسون.

جانسون و ویلر از هم جدا کرده بود در سال 2018 اعلام کرد و طلاق خود را قصد دارد به زودی پس از گزارش جانسون امر با Symonds عمومی شد.

ازدواج خود را به Symonds خواهد بود Johnson, سوم, پس از طلاق از همسر اول Allegra Mostyn-اوون و سپس همسر دوم مارینا ویلر و فرزند خود را به او ششم با چهار چرخ و یک پنجم زیر امر با هنر مشاور هلن مک اینتایر. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید