شورای امنیت سازمان ملل به رهبران جهان: 'نابرابری در بالا شروع می شود'

ارائه سخنرانی سالانه برای نلسون ماندلا بنیاد از طریق اینترنت اشاره به این حادثه تلخ را تحت فشار قرار دادند برا

توسط HONARMANDKHABAR در 29 تیر 1399

ارائه سخنرانی سالانه برای نلسون ماندلا بنیاد از طریق اینترنت اشاره به این حادثه تلخ را تحت فشار قرار دادند برای یک اصطلاح جدید جهانی برای مقابله با اطمینان از قدرت و ثروت و فرصت ها به طور گسترده تر و نسبتا در سطح بین المللی.

"سازمان ملل است که در بالا آمد بیش از هفت دهه پیش حاضر به تامل اصلاحات مورد نیاز برای تغییر روابط قدرت در نهادهای بین المللی" اشاره به این حادثه تلخ گفت. "ترکیب و حق رای در شورای امنیت سازمان ملل متحد و تخته از برتون وودز سیستم در یک مورد در نقطه است."

"نابرابری در بالا شروع می شود: در جهانی نهاد. پرداختن به نابرابری باید شروع به اصلاح آنها," او اضافه شده است.

برتون وودز سیستم شامل صندوق بین المللی پول و بانک جهانی.

او گفت: همه گیر نشان داده است مانند x-ray "شکستگی شکننده اسکلت از جوامع ما ساخته شده است."

"این است که در معرض مغالطه و دروغ در همه جا: دروغ است که بازار آزاد می تواند در ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه داستانی که مراقبت های پرداخت نشده کار نمی کند; این توهم که ما در یک پست-نژادپرستانه جهان; اسطوره است که ما همه در همان قایق" اشاره به این حادثه تلخ گفت: طی مجازی سخنرانی.

"از آنجا که در حالی که ما همه شناور در همان دریا روشن است که برخی از آنها در superyachts در حالی که دیگران در حال چسبیده به شناور باقی مانده گفت:" اشاره به این حادثه تلخ یک سوسیالیستی سابق نخست وزیر پرتغال.

Coronavirus آلوده بیش از 14 میلیون نفر وجود داشته است و تقریبا 600,000 شناخته شده مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. سازمان ملل متحد درخواست کرد برای $10.3 میلیارد دلار برای کمک به فقیر متحده, اما دریافت کرده است تنها 1.7 میلیارد.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: کشورهای ثروتمند باید "موفق به ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای کمک به کشورهای در حال توسعه" و این که این بیماری همه گیر است "به خانه آورد غم انگیز قطع ارتباط بین منافع خود و منافع مشترک و شکاف بزرگی در ساختار حکومت و چارچوب های اخلاقی."

او گفت: جهان در حال تغییر نیازهای جدید سیاست های حمایت اجتماعی با شبکه های ایمنی از جمله بهداشت جهانی پوشش و امکان اساسی جهانی درآمد.

اشاره به این حادثه تلخ به این نتیجه رسیدند: "در حال حاضر زمان برای رهبران جهانی برای تصمیم گیری: ما تسلیم به هرج و مرج را بدست آورد و نابرابری ؟ یا ما حق اشتباهات گذشته و حرکت رو به جلو با هم برای همه؟"



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب