شورای امنیت سازمان ملل رئیس جمهور استونی خواستار شورای امنیت را از دست داده و COVID-19 ‘شرم آور’

سازمان ملل متحد ممکن است 2

استونی, رئيس جمهور از شورای امنیت سازمان ملل متحد را برای ماه مه گفت این “شرم” که قدرتمند سازمان ملل در بدن انجام نمی شود مسئولیت خود را در مقابله با COVID-19 شیوع و ناودان “سکندری بلوک” در عبور از یک قطعنامه در این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم آن است که شرم آور است که ما شده اند قادر به رهبری است. وجود دارد برخی از دلایل آن است. اما استونی بوده است که یکی از فعال ترین در فشار بسیار به شدت برای بیش از یک ماه در حال حاضر وجود داشته باشد و برای شورای امنیت ایستاده که در آن باید ایستاده گفت:” سفیر سون Jürgenson نماینده دایمی جمهوری استونی به سازمان ملل متحد و رییس شورای امنیت برای ماه مه در روز جمعه.

در طول یک رسانه های مجازی در جلسه Jürgenson در پاسخ به سوال در مورد عدم اقدام توسط این شورا برای مقابله با COVID-19 همه گیر و شکست خود را به اتخاذ یک قطعنامه در مورد بحران جهانی است.

سفیر گفت که او شخصا امیدوار است که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل در COVID-19 “شده اند رای دو یا سه هفته پیش بود.”

او گفت: رای گیری در مورد این قطعنامه “ممکن است اتفاق می افتد در حال حاضر آن ممکن است هفته آینده اتفاق می افتد”.

“وجود دارد سکندری بلوک. وضعیت مسدود شده در حال حاضر. اما این مذاکرات بسیار به شدت ادامه دارد و آنها همچنان در سطح بالا و من امیدوارم که ما واقعا می تواند بیرون آمدن از بن بست” Jürgenson گفت.

دو قطعنامه جداگانه—یکی از پنج عضو دائم این شورا پیش نویس توسط فرانسه و یکی به انتخاب 10 غیر عضو دائم پیش نویس تونس—در حال حاضر شده است ترکیب شده و وجود دارد یک قطعنامه در جدول Jürgenson گفت:, و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد هیچ اجماع و توافقی در این پیش نویس با توجه به تفاوت های بین دو عضو دائم—با اشاره به ایالات متحده و چین است.

“وجود دارد برخی از تفاوت های سیاسی بین برخی از شورای امنیت کشورهای عضو است. این کار ادامه دارد. من امیدوارم که این اختلاف حل خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

بیان کرد که این شورا مسئول است برای مقابله با بحران Jürgenson گفت: دیگر اعضای “منتظر” را به حرکت به جلو با رزولوشن

“من به خوبی می دانم به عنوان یک عضو از این شورا (از) مسئولیت داریم. من می دانم که جهان این است که به دنبال به ما و من واقعا واقعا امیدوارم که به عنوان یک رئیس جمهور از شورای, من قادر خواهد بود به در برخی از راه های تسهیل و کمک به دریافت این چیزی که در حال حرکت,” او گفت:.

Coronavirus که برای اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته تاکنون بیش از 2,38,000 زندگی و آلوده به 3.3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

15-ملت سازمان ملل متحد شورای نشده است به اتخاذ یک قطعنامه در مورد بحران با وجود هفته از مذاکرات است.

با توجه به برخی از گزارش های رسانه های دیپلمات ها می گویند یک کلید چسبیده نقطه بین آمریکا و چین است مربوط به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در قطعنامه شورای.

واشنگتن به شدت مورد انتقاد قرار گرفت که برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته متوقف آمریکا بودجه به تخصصی آژانس سازمان ملل متحد.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در پاسخ به یک سوال در رهبری جهانی در برخورد با این بیماری همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته گفت: “واضح است که عدم وجود رهبری است. واضح است جامعه بین المللی تقسیم شده است در لحظه ای که می توان آن را مهم تر از همیشه به ایالات. وجود دارد در واقع مشکل از رهبری و یا اگر شما می خواهید یک قطع ارتباط بین رهبری و قدرت.

“ما دیدن نمونه قابل توجه از رهبری, اما آنها معمولا در ارتباط با قدرت است. و که در آن ما می بینیم قدرت ما گاهی اوقات نمی بینم لازم رهبری است. من امیدوارم که این خواهد بود که غلبه هر چه زودتر به جای بعد” سازمان ملل متحد رئیس گفت.

پیش نویس قطعنامه توسط تونس به نمایندگی از 10 غیر عضو دائم خواستار “فوری هماهنگ و متحد بین المللی اقدام به محدود کردن تاثیر COVID-19.”

فرانسه قطعنامه بر اشاره به این حادثه تلخ را جهانی آتش بس به عنوان بخشی از “اسد” برای مبارزه با این بیماری همه گیر. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید