ما بر اساس شرکت منجر COVID-19 واکسن نژاد بالینی امیدوار کننده نشان می دهد نتایج اولیه: کارشناسان

New Delhi, مارس 20 به عنوان دانشمندان در سراسر جهان کار دیوانه وار برای یافتن یک واکسن علیه COVID-19 که همچنان

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

New Delhi, مارس 20

به عنوان دانشمندان در سراسر جهان کار دیوانه وار برای یافتن یک واکسن علیه COVID-19 که همچنان خود را سریع گسترش جهانی همه چشم ها به ما مبتنی بر شرکت مدرن را تشویق نتایج اولیه بر روی گروه کوچکی از داوطلبان سالم.

هشدار می داد که یک واکسن است که هنوز ماه ها و حتی شاید یک سال دور از کارشناسان گفت: ما مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت نتایج رو داشته آن را به یک موقعیت قطب در مسابقه 118 ،

هشت نامزد واکسن برای COVID-19 در ارزشيابی بالينی در حالی که 110 در بالینی مرحله با توجه به این که آخرین پیش نویس چشم انداز است. بالینی توسعه یک مرحله از تحقیقات که در طی آن مهم امکان سنجی تکراری تست و ایمنی مواد مخدر داده های جمع آوری شده در حالی که آزمایش های بالینی مطالعات تحقیقاتی انجام شده بر روی افراد.

آمار اولیه از آن کانديد واکسن "mRNA-1273" حاکی از آن تولید محافظ آنتی بادی در گروه هشت سالم داوطلبان مدرن گفت.

دیگر از نزدیک تماشا COVID-19 واکسن است که توسعه یافته توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد. به نظر می رسد محافظ در یک مطالعه کوچک از شش میمون امیدوار یافته است که منجر به شروع آزمایشات انسانی در اواخر ماه گذشته.

"به دلیل مدرن را تنها واکسن داشتن نشان داد هر نوع ايمونولوژيک پاسخ در COVID-19 زمینه ما را در نظر بگیرید این را به عنوان نامزد پیشرو" گفت: Michael Breen مدیر دانشیار بیماری های عفونی در GlobalData, بریتانیا بر اساس داده های تجزیه و تحلیل و مشاوره شرکت می باشد.

"از این واکسن در آزمایشات انسانی تنها دو نشان داده اند هر نوع اثر" Breen گفت PTI اشاره کرد که مدرن مطالعه ثابت می کند که پلت فرم می تواند منجر به تولید آنتی بادی در برابر داده شده است.virus.

مدرن روز دوشنبه اعلام کرد مثبت موقت داده های بالینی از mRNA-1273 از فاز 1 مطالعه led توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID).

داده ها می آید از هشت نفر که در 45 موضوع ایمنی آزمایشی که لگد کردن در ماه مارس است.

این مطالعه نشان داد واکسن امن بود و همه شرکت کنندگان در مطالعه تولید آنتی بادی علیه این ویروس با توجه به شرکت.

"در سطح جهان یکی کانديد واکسن است که امیدوار کننده است مدرن را mRNA بر اساس واکسن نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای در اوایل محاکمه" Upasana ری دستیار استاد در CSIR-هند موسسه زیست شناسی شیمی در کلکته گفت PTI.

RNA است که مواد ژنتیکی از ویروس ها. در حالی که معمولی واکسن در حال توسعه با یک ، ویروس و یا با استفاده از پروتئین های ساخته شده توسط ویروس messenger RNA (mRNA) واکسن کار با معرفی یک مصنوعی دنباله ای از ویروس ها' مواد ژنتیکی که کد این بیماری-پروتئین خاص به ماشه سیستم ایمنی بدن را کارشناسان توضیح داده شده است.

بحث دانشگاه آکسفورد واکسن او گفت که این کار "سزاوار تشویق است اما نیاز به حمایت های اضافی اطلاعات و آزمایش".

این یافته های اولیه از آکسفورد مطالعه به نظر می رسد در preprint سرور bioRxiv.

یک preprint کامل پیش نویس مقاله پژوهشی است که به اشتراک گذاشته شده است علنا قبل از آن کارشناسی شده و یا منتشر شده در یک مجله.

انگلیسی, دارو ساز AstraZeneca همکاری با پژوهشگران در آکسفورد واکسن و Jenner موسسه در حال توسعه واکسن.

Breen توصیف خود را در "ChAdOx1 nCoV-19" نامزد واکسن به عنوان یک "standout". "در حالی که این واکسن هنوز به نشان دادن کارآمدی در انسان نشان داده شد که قادر به جلوگیری از عفونت و بیماری از COVID-19 در یک نخستی سان مدل," او گفت:.

در حالی که این نیاز به تکرار در انسان آن است که یکی از تنها دو واکسن را نشان داده اند هر اثربخشی در کاهش عفونت با توجه به COVID-19 ساخت آن را یک "بسیار جالب نامزد".

هر چند مدرن و آکسفورد واکسن در یک موقعیت پیشرو مختلفی وجود دارد که دیگر واکسن از جمله کسانی که در حال توسعه در هند در حال اجرا است.

در هند هشت سازمان در نزاع با کانديد واکسن که نیمی از آن در شرکت ها و نیمی دیگر غیر, صنعت, گفت, بروک Wilson مدیر دانشیار بهداشت و درمان GlobalData,.

"این سازمان در حال اجرا و یا برنامه ریزی برای شروع 12 بالینی یک در حال انجام است, استخدام, و دیگر 11 برنامه ریزی شده" ویلسون گفت PTI.

او توضیح داد که شش نفر از این آزمایشات به طور خاص برای یک COVID-19 واکسن در حالی که دیگر شش آزمایش با استفاده از یک واکسن برای توسعه نشانه های دیگر مانند سل و اضافه کرد که اکثر این محاکمه ها در فاز اول و به دنبال آن فاز 3 و فاز 2.

توضیح مراحل مختلف در توسعه یک واکسن E. Sreekumar, افسر ارشد علمی در راجیو گاندی مرکز بیوتکنولوژی (RGCB) در کرالا گفت: فاز 1 آزمایش های مقیاس کوچک که معمولا مربوط به چند شرکت کنندگان برای ارزیابی اینکه آیا این واکسن بی خطر برای انسان است. فاز 2 محاکمات اغلب شامل چند صد نفر و عمدتا به منظور بررسی اثربخشی.

"مرحله نهایی شامل هزاران نفر از مردم بیشتر به ارزیابی اثربخشی واکسن بیش از یک دوره مشخص از زمان و می تواند چند ماه" Sreekumar گفت.

Umashankar Singh, استادیار, زیستی, مهندسی, IIT-گاندینگر گفت PTI که تعدادی از روش های مختلف برای کار COVID-19 قابل توجه هستند.

"درک شخصی من این است که همه از این استراتژی خواهد شد نتایج عملکرد که ممکن است با توجه پروفایل های مختلف از گیرنده و ممکن است در نهایت ارائه ایمنی به طور انحصاری هر چند در برابر گونه های مختلفی از این ویروس است که ظهور خواهد کرد اگر نه در حال حاضر وجود دارد," او گفت:.

تعداد COVID-19 موارد است نزدیک به پنج میلیون نفر در 188 کشور و منطقه با بیش از 3,23,000 مرگ و میر.— PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن