ما مرتکب بیش از $775 متر به دیگران کمک به مبارزه با بیماری همه گیر

لندن, مه 2 آمریکا متعهد شده است بیش US $775 میلیون نفر در اورژانس سلامت انسان دوستانه و کمک های اقتصادی کمک خو

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

لندن, مه 2

آمریکا متعهد شده است بیش US $775 میلیون نفر در اورژانس سلامت انسان دوستانه و کمک های اقتصادی کمک خواهد کرد که بیش از 120 کشور جهان از جمله هند در مبارزه با این بیماری همه گیر وزارت امور خارجه گفت: به عنوان بیماری کشنده ادعا کرد بیش از 2,30,000 زندگی و آلوده به بیش از 3.3 میلیون نفر است.

بریتانیا Covid-19 تلفات افزایش 621 به 28,131 به عنوان از آوریل 1 فقط کوتاه از ایتالیا که تا به حال مرگبارترین رمان شیوع کروناویروس در میان کشورهای اروپایی است.

"متاسفانه از کسانی که تست مثبت برای coronavirus... 28,131 در حال حاضر درگذشت" وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: در یک خیابان داونینگ جلسه. "این افزایش 621 مرگ و میر از دیروز."

ایتالیا گزارش یک مرگ و میر 28,236 در مارس 1. بریتانیا قبلی کشته شد 27,510 به عنوان از آوریل 30 در 1,600.

جاگر دوچرخه سواران و خوانندگان در سراسر اسپانیا آمده از خانه های خود را با بزرگسالان مجاز برای ورزش برای اولین بار در هفت هفته به عنوان دولت شروع کاهش سختی coronavirus محدودیت.

مسافران به فرانسه از جمله شهروندان فرانسوی بازگشت به خانه را اجباری دو هفته قرنطینه و امکان جداسازی زمانی که آنها می رسند در کشور برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus وزیر بهداشت گفت.

روسیه گزارش 9,623 موارد جدیدی از کروناویروس که بالاترین روزانه افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر آوردن مجموع به 1,24,054 عمدتا در پایتخت مسکو که در آن شهردار را تهدید به قطع تعداد سفر اجازه می دهد.

بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds باید خود را به نام پسر تازه متولد شده Wilfred Lawrie نیکلاس تا حدودی به عنوان یک ادای احترام به دو نفر از بخش مراقبت های پزشکان که به آنها گفت: تا به حال ذخیره بریتانیا زندگی رهبر به عنوان او مبارزه Covid-19 ماه گذشته.

در همین حال چین با انتشار انیمیشن کوتاه با عنوان "Once Upon a ویروس" مسخره ما, پاسخ به کروناویروس جدید. — سازمانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب