ما coronavirus مرگ و میر بالا 150,000 تلفن در رتبه 6 در مرگ و میر سرانه در سطح جهان

از 20 کشور با بیشترین شیوع در ایالات متحده رتبه ششم مرگ و میر سرانه در 4.5 مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر.تنها

توسط HONARMANDKHABAR در 8 مرداد 1399

از 20 کشور با بیشترین شیوع در ایالات متحده رتبه ششم مرگ و میر سرانه در 4.5 مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر.

تنها بریتانیا و اسپانیا و ایتالیا و پرو و شیلی بالاتر سرانه نرخ شمارش نشان می دهد با ما مرگ ساخت تا نزدیک به 23 درصد از بازار جهانی در مجموع 660,997.

افزایش 10,000 مرگ و میر در 11 روز است سریع ترین در ایالات متحده از اوایل ماه ژوئن است.

فلوریدا گزارش ثبت افزایش جدید COVID-19 مرگ و میر برای دومین روز پیاپی در روز چهارشنبه با 217 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

با سرعت از عفونت شتاب از آنجا که ایالات متحده به تصویب رسید 100,000 dead on May 27.

آمریکا کانون نیز منتقل شده و از جنوب و غرب از منطقه اطراف نیویورک است که هنوز هم تا کنون بالاترین مرگ و میر در بیش از 32,000.

در روز سه شنبه, آرکانزاس, کالیفرنیا, فلوریدا, مونتانا, اورگان و تگزاس هر گزارش رکورد خوشه در مرگ و میر.

افزایش تعداد خرد اوایل امیدوار است این کشور, گذشته بود, بدترین بحران اقتصادی است که نابود کسب و کار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

کارشناسان بهداشت و درمان شده اند گفت: ماه که ما شیوع می تواند تحت کنترل در آورد اگر دستورالعمل های اجتماعی را حفظ فاصله و پوشیدن ماسک در شد به دنبال در همه جا.

این اقدامات تبدیل به یک مسئله حزبی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا با بازی کردن جدی از بحران بهداشت و درمان پس از اولین مورد در ژانویه حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا دستور ماسک-پوشیدن در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اطراف به حمایت از ماسک.

با برنامه ریزی بازگشایی مدارس روز دور در برخی از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس های درس در حالی که برخی از معلمان و مقامات محلی به نام برای یادگیری باقی می ماند آنلاین.

داده ها نشان داده است این بیماری ضربه کم درآمد و اقلیت جمعیت نامتناسب در برخی از مناطق.

کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: Latinos که فقط بیش از یک سوم از پرجمعیت ترین ایالت آمریکا حساب برای 56 درصد از COVID-19 عفونت و 46 درصد از مرگ و میر.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) که پیش بینی ها از نزدیک تماشا سیاستگذاران از جمله کاخ سفید برای اولین بار پیش بینی شده در ماه مارس که همه گیر می تواند کشتن بیش از 81,000 ماه ژوئیه پس از کاهش در ماه ژوئن.

در تازه ترین بیانیه خود در جولای 14, IHME گفت: آن مدل در حال حاضر پروژه های ما مرگ و میر در بیش از 224,000 توسط Nov. 1.

همچنین گفت که تعداد در سنگ تنظیم نشده.

"استفاده از ماسک است اما نه به عنوان بالا به عنوان آن باید باشد. اگر 95 درصد از آمریکایی ها تن ماسک هر بار که آنها خانه های خود را ترک عفونت نرخ را رها hospitalisations خواهد رها و هوا و میر خواهد رها" به IHME گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب