دولت آمریکا تنظیم برای اهدای 200 هواکش به هند اولین tranche از 50 تا می رسند به زودی

New Delhi, مارس 19 دولت آمریکا در حال برنامه ریزی برای "اهدا" 200 هواکش به هند با اولین tranche از 50 می رود ب

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

New Delhi, مارس 19

دولت آمریکا در حال برنامه ریزی برای "اهدا" 200 هواکش به هند با اولین tranche از 50 می رود برای رسیدن به زودی به عنوان بخشی از تلاش ها برای تقویت همکاری های دو جانبه در مبارزه با COVID-19 گیر یک مقام بلندپایه آمریکایی روز سه شنبه گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هفته گذشته اعلام کرد که آمریکا اهدا خواهد شد هواکش به هند برای درمان COVID-19 بیماران و کمک به آن در مبارزه با "نامرئی دشمن".

خواسته در مورد گزارش که هواکش ممکن است در هزینه برای هند, USAID سرپرست رامونا ال Hamzaoui طی یک telebriefing با رسانه ها اظهار داشت که آن را "اهدا".

"دولت آمریکا در حال برنامه ریزی برای اهدای 200 هواکش به هند است. ما انتظار داریم اولین tranche از 50 تا می رسند به زودی," او گفت:.

این USAID از طرف ما و از طریق سخاوت مردم آمریکا و نوآوری آمریکا خصوصی صنعت است که ارائه دسترسی به لوازم پزشکی و هواکش به هند و دیگر کشورها Hamzaoui گفت.

"ما در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و رفاه خانواده ها در این سازمان صلیب سرخ و دیگر ذینفعان مربوطه در هند و ما به کمک در تحویل و حمل و نقل و قرار دادن این اهدا هواکش," او گفت:.

این هواکش را تکمیل هند تلاش های مداوم برای بهترین مراقبت فورا در دسترس است به کسانی که بیشترین نیاز او اضافه شده است.

پرسید: اگر هواکش شد ارائه شده به عنوان بخشی از برخی از مرتب کردن بر اساس یک معامله پس از هند عرضه هیدروکسی کلروکین به ما Hamzaoui "من فراموش نمی کنم آن است که بجای. این یک همکاری است."

ما در ارائه هواکش به کشور بر اساس آنچه در دسترس است و حمایت از کشورهای شریک.

در مورد خواسته آمریکا کمک های مالی به کشورهای در مبارزه با COVID-19 گیر Hamzaoui گفت: USAID و وزارت امور خارجه ایالات متحده در دسترس ساخته شده است دلار 900 میلیون دلار برای مبارزه با ویروس مرگبار در سراسر جهان.

با توجه به هند به طور خاص USAID اعلام کرده USD 5.9 میلیون دلار بودجه برای مبارزه با COVID-19 از جمله دلار 2.9 میلیون دلار برای کمک به هند ارائه مراقبت برای تحت تاثیر قرار انتشار اساسی بهداشت عمومی پیام به جوامع تقویت مورد پیدا کردن تماس, ردیابی و نظارت او گفت: در این جلسه سازمان یافته توسط سفارت ایالات متحده در اینجا.

"ما همچنین در حال توسعه COVID-19 چاپ و رسانه های اجتماعی و ارتباطات مواد و ما در حال آموزش بهداشت جامعه افسران شاغل در بیش از 30000 بهداشت و سلامتی در مراکز 14 متحده در COVID-19 آمادگی و پاسخ" Hamzaoui گفت.

"امروز آژانس قادر بوده است به آموزش در همکاری با دولت هند بیش از 20 ، 000 بهداشت و درمان کارگران که پوشش بیش از 100 میلیون نفر," او گفت:.

بقیه 3 میلیون تومان کمک برای حمایت از طرح ملی سلامت و قدرت به ایجاد تسهیلات تامین مالی است که می تواند بسیج منابع از بخش خصوصی, USAID رسمی گفت.

به یک سوال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای به رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) و تهدید به ما کمک های مالی به طور دائم بیش از COVID-19 و آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ماموریت مدیر Meghna دسای گفت: در این جلسه که "ما در حال کار برای تعیین مفاهیم به اطمینان حاصل شود که ما را محدود تاثیر به فعالیت های ما به خصوص اورژانس جهانی پاسخ فعالیت".

همه گیر روشن ساخته است که جهان بیشتر مشترک و COVID-19 به مبارزه unitedly, دسای گفت.

در آمریکا COVID-19 واکسن تلاش های توسعه ما سلامت وابسته Preetha Rajaraman جستجو برای یک واکسن همچنان یکی از ما " بالاترین اولویت است.

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و درمان اختصاص داده است 350 میلیون تومان نسبت به این تلاش در حالی که تخصیص اضافی از 2.6 میلیارد دلار برای توسعه و آوردن به بازار نیز متعهد شده او گفت:.

او افزود که این موضوع اگر دسترسی به یکی از مهم و بودن در نظر گرفتن داده می شود.

در پاسخ به یک سوال در مورد CDC کمک به هند دسای گفت: آن متعهد شده است 3.6 میلیون دلار برای کمک به دولت هند در پاسخ به COVID-19 و انتخاب همکاران برای کمک شد و بر اساس محدوده کار و در موافقت با این وزارتخانه از دولت هند. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب