ما تعطیلات سوخت نگرانی در مورد بالا رفتن سرسام آور ویروس موارد

خیابان پیت ساحل, جولای 5 ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید روزانه عفونت برای اولین بار در چهار روز با توجه

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

خیابان پیت ساحل, جولای 5

ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید روزانه عفونت برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع کروناویروس.

دانشگاه جانز هاپکینز در یکشنبه شمارش 45,300 جدید کروناویروس عفونت گزارش شنبه در آمریکا پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر به این معنا نیست که وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است, آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

همچنین بخوانید: ما نرخهای زیر 50,000 جدید کروناویروس موارد

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و نزدیک به 1,30,000 مرده با توجه به دانشگاه. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

مردم شام خوردن در خارج در خیابان توت در lower Manhattan, New York, US, ژوئیه 4 سال 2020 است. ایسنا

در سراسر جهان نزدیک به 11.3 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 5,31,000 فوت کرده اند با شیوع فزاینده در هند و آفریقای جنوبی و پاکستان و برزیل و دیگر کشورهای آمریکای لاتین. در آفریقای جنوبی روز یکشنبه گزارش داد بیش از 10000 جدید تایید موارد در یک روز.

برای نشان دادن چقدر تند آمریکا به عفونت منحنی است که مقامات گزارش تحت 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15. روز شنبه در فلوریدا و تگزاس گزارش شده بیشتر رکورد روزانه را افزایش می دهد در مورد تأیید و ویروس های مربوط به مرگ و میر شروع به افزایش است.

با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت برای محدود کردن تجمعات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است.

Beachgoers راه رفتن و سوار همراه مرور در ساحل اقیانوس آرام در منطقه سان دیگو کالیفرنیا در شنبه, جولای 4, 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس. AFP

تهمت استفاده, ملت, استقلال روز به عنوان فرصتی برای حمله به کسانی که از او حمایت و ذکر نکرده وحشتناک مرگ و میر از این بیماری همه گیر.

Pat Lee فوقانی دوبلین پنسیلوانیا و دو, دوستان, در هیچ یک ماسک جمع آوری نزدیک این رویداد در واشنگتن است.

"POTUS گفت: این امر از بین برود" لی گفت: از همه گیر با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است. "ماسک من فکر می کنم مثل یک جعل است."

در یکی دیگر از نگرانی ثبت نام, سازمان بهداشت جهانی گفت: کشورهای عضو گزارش شده بیش از 2,12,000 تایید موارد COVID-19 سراسر جهان در روز شنبه کمترین تک روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر. ژنو مبتنی بر سازمان گفت: بیش از 60 درصد از تایید موارد گزارش آن را دریافت کرده بودند در آمریکا که شامل ایالات متحده و برزیل است.

آتش بازی در حال راه اندازی بیش از شرق رودخانه برای جشن روز استقلال در 4 ژوئیه سال 2020 به عنوان دیده می شود از شهرستان لانگ آیلند محله کویینز در شهر نیویورک است. AFP

در مواجهه با افزایش عفونت های, بسیاری از ما در جوامع لغو رژه و آتش بازی و هشدار مردم در برابر میزبانی اجتماعات بزرگ.

تگزاس که گزارش یک رکورد روزانه افزایش 8,258 تایید coronavirus موارد شنبه است, عقب نشینی از آنچه تا به حال بوده است یکی از این کشور سریعترین دوباره دهانه. بسیاری از دولت شروع الزامی پوشش صورت جمعه با 250 دلار جریمه برای scofflaws.

در فلوریدا که گزارش 11,445 تایید عفونت در شنبه میله های گسترده دولت در حال تعطیل و برخی از جاذبه های منطقه ای مانند باغ وحش میامی و جنگل جزیره بسته اند. مقامات در جنوب فلوریدا از جمله در شهرستان میامی-Dade و کلید های فلوریدا نیز بسته سواحل از طریق آخر هفته.

مردم با استفاده از تلفن های خود را به عنوان آتش بازی دیده می شود بیش از یادبود لینکلن در طول جشن روز استقلال در, Washington, US, ژوئیه 4 سال 2020 است. ایسنا

سواحل دیگر باز مانده است. در خیابان پیت ساحل در خلیج مکزیک فضاهای پارکینگ کمیاب شد و صدها خوشه در زیر چتر و در cabanas بر روی شن و ماسه.

Keisha پریرا به ساحل آمد از Osceola County — بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) داخلی — با پدر و دو فرزند دیگر.

"ما در حال رفتن به ماندن با یکدیگر," او گفت:. "من احساس بسیار امن خارج است." تعطیلات آخر هفته مصادف با یک گام بزرگ به عقب این هفته به کالیفرنیا تلاش برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد سه روز بسته شدن میله و داخلی بسیاری از موسسات در شهرستانها که در آن برخی از 30 میلیون نفر زندگی می کنند.

در چند کالیفرنیا مناطق اقتصادی باعث مبارزات برای متقاعد کردن ساکنان دولت به سفر در درون مرزهای آن. اما کارشناسان بهداشت عمومی و شهرداران از محبوب شهرهای ساحل سانتا کروز و Half Moon Bay التماس کرد با مردم به ماندن در خانه برای تعطیلات.

بکن بکن ستاره فیلم Luedtke گفت: تقاضا شده است "bonkers" پس از بازگشایی 14-اتاق مزیت هتل و آبگرم است که او صاحب در سونوما کانتی شهر Guerneville. مهمان باید حداقل دو شب و اختصاص سالن در نزدیکی استخر.

"گردشگری خطرناک نیست" Luedtke گفت. "من فکر می کنم مردم با پیروی از قواعد خطرناک است."

در بریتانیا بارها و آرایشگران بازگشایی شد شنبه برای اولین بار در ماه. آن را پایمال خدمات اورژانس به عنوان بسیاری تا به حال می ترسید اما یک افسر ارشد پلیس گفت: آن را "شفاف" که مست تلاش مردم و یا نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Rafal Liszewski یک مدیر فروشگاه در مرکز لندن ابراز نگرانی در مورد تورم جمعیت در روز شنبه.

"به سرعت همه چیز را از کنترل خارج شد و با 8 تا 9 ساعت. آن را مناسب خیابان با مردم رقص و نوشیدن" او گفت:. "به سختی کسی بود که با پوشیدن ماسک و هیچ کس احترام اجتماعی فاصله .... صادقانه بگویم که بسیاری از مردم در یک خیابان آن را از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است."

در استرالیا و شمال شرقی کشور اسپانیا, مقامات دستور مستندات برای شهرستان های خاص و یا جوامع به پایکوبی کردن محلی شیوع است.

در بولیوی در شهر کوچابامبا بستگان و اقوام از یک آشکار ویروس قربانی خود را به سمت چپ تابوت در خیابان برای ساعت ها در اعتراض به مشکلات در داشتن او به خاک سپرده شد. پلیس سرهنگ Iván Rojas گفت: تقاضا "در حال فروپاشی پلیس پرسنل و تشییع جنازه کارگران" در شهر 6,30,000 مردم است. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب