ما تحمیل تحریم مقامات چینی بیش از توده بازداشت مسلمانان

هدف از این تحریم ها شامل چن Quanguo — یک عضو از چین 25-عضو دفتر سیاسی حاکم و حزب از منطقه سین کیانگ — است و به

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

هدف از این تحریم ها شامل چن Quanguo — یک عضو از چین 25-عضو دفتر سیاسی حاکم و حزب از منطقه سین کیانگ — است و به احتمال زیاد به خشم مقامات بالا در حزب کمونیست با توجه به قد و قامت. دیگر مقامات جریمه شامل زو هیلون یک معاون سابق حزب منشی منطقه; Wang Mingshan مدیر سین کیانگ عمومی اداره امنیت; و Huo Liujun سابق حزب کار این اداره است. این اداره همچنین چهره های تحریم.

در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را مورد انتقاد قرار پکن برای پاسخ به coronavirus همه گیر و همچنین تلاش خود را برای سرکوب دموکراسی خواهی جنبش در هنگ کنگ و جرم آن بازداشت Uighurs و دیگر اقلیت های قومی.

"ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی به عنوان CCP حمل کردن نقض حقوق بشر هدف قرار دادن Uighurs قومی قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت در سین کیانگ" وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت: روز شنبه با اشاره به حزب کمونیست چین.

نمایندگانی از سفارت چین را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

تحریم ها علیه مقامات چینی بودند وضع تحت جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون که تصویب شد در سال 2016 می دهد و ایالات متحده توانایی برای تحمیل حقوق بشر مجازات به مقامات خارجی. اما این اقدامات به نظر می رسد تا حد زیادی به طور نمادین به عنوان هیچ یک از مقامات به احتمال زیاد به نگه داری دارایی های خارج از چین است.

این حرکت نیز می آید پس از مذاکرات برای اولین بار به وجود آمد و در سال 2018 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مجازات ارشد مقامات چینی و شرکت ها برای بازداشت قومی Uighurs و دیگر اقلیت مسلمانان در اردوگاه های اقامت اجباری. اما کسانی که بحث ورشکستگی تجارت به عنوان مشاور در این دولت تلاش برای مذاکره و پایان دادن به جنگ تجاری با پکن است.

برای اهداف خود انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با تمرکز بر تامین امنیت یک معامله است که عبارتند از تعهد چین برای افزایش خرید از آمریکا, محصولات کشاورزی, با توجه به کتاب اخیر توسط جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی و حساب های خصوصی توسط مقامات دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد هیچ تردیدی در مورد اولویت تجارت ایران با چین در حالی که نادیده گرفتن نقض حقوق بشر در کشور است. او حتی گفت: رئیس جمهور شی جین پینگ از چین به ادامه ساخت اردوگاه های اقامت اجباری استفاده می شود به بازداشت مسلمانان — "که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام" با توجه به بولتون کتاب.

در اکتبر 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل محدودیت های ویزا در برخی از مقامات چینی و کنترل واردات در برخی از سازمان ها در منطقه غربی سین کیانگ. در حالی که کسانی که برای اولین بار مجازات اعمال شده توسط هر دولت در رابطه با گسترده نقض حقوق بشر وجود دارد, آنها نسبتا ضعیف حتی اگر برخی از مقامات ایالات متحده باید حمایت از اقدامات شدیدتر.

اقدامات پنجشنبه هدف یک خوشه از مقامات که نقش عمده ای در تدوین و اجرای سیاست ها در سین کیانگ است که بازداشت صدها نفر از هزاران نفر — برخی برآوردها قرار داده و آن را در بیش از 1 میلیون — اعضای عمدتا مسلمان اقلیت های قومی در تلقین اردوگاه, در حالی که همچنین تان این گروه تحت یک شبکه نظارت.

Rayhan Asat اویغوری یک وکیل است که ساکن آمریکا در واشنگتن گفت: تحریم های اعمال شده تحت Magnitsky قانون اجازه ایالات متحده برای برگزاری چینی مقامات مسئول آنچه که او به نام نسل کشی در سین کیانگ. او برادر کوچکتر Ekpar Asat بازداشت شده بود توسط مقامات امنیتی پس از بازگشت او به سین کیانگ در سال 2016 پس از سفر به ایالات متحده در وزارت امور خارجه برنامه تبادل فرهنگی. او بنا به گزارش ها محکوم به 15 سال زندان به اتهامات جنایی.

"امروز تصمیم می فرستد یک پیام روشن برای مجرمان است که آنها می توانند همچنان به ارتکاب جرم و جنایت از همه جنایات با مصونیت از مجازات به قربانیان مانند برادر من Ekpar Asat که آنها را فراموش نکرده و به اطرافیان کشورها به دنبال کت و شلوار" Rayhan Asat گفت.

چن برجسته ترین از چهار مسئولان در مواجهه با تحریم شده است حزب کمونیست از سین کیانگ از ماه اوت 2016. او نظارت افزایش توده بازداشت Uighurs, قزاق ها و دیگر اقلیت مسلمان و در نتیجه به عنوان یک هدف بالقوه آمریکا در کنگره عمل در اویغوری موضوع به قانون امضا شده در ماه گذشته. به گزارش نیویورک تایمز در سال گذشته در ثبت اسناد دولتی از منطقه سین کیانگ که توضیح می دهد که چگونه چن که قبلا به عنوان یک حزب رئیس تبت دستور مقامات به "دور تا همه کسانی که باید گرد."

"چن Quanguo است که واقعا یکی از بدترین حقوق بشر معتادان در جهان امروز و با او قطع سرکوبگر دندان در تبت" گفت: Matteo Mecacci جمهور از کمپین بین المللی برای تبت در پاسخ به اعلام پنج شنبه. "در حال توسعه یک مدل شدید امنیتی و مجبور جذب در تبت منطقه خودمختار و سپس پیاده سازی و گسترش در آن مدل در سین کیانگ چن تحمیل درد و رنج بی حد و حصر بر روی میلیون ها نفر از تبتی, Uighurs و دیگر غیر چینی گروه های قومی."

یکی دیگر از رسمی رو تحریم زو رهبری یک حزب کمونیست قانون نظم کمیته در سین کیانگ از سال 2016 تا اوایل سال گذشته است. زو به نظر می رسد که نقش مهمی در جرم-بازداشت درایو اصرار مقامات در سراسر منطقه و کمک به آنها برای مقابله با این نکات به سرعت در حال زايش صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

در سال 2017, یک بخشنامه امضا شده توسط Zhu به نام اخیر حملات تروریستی در بریتانیا "یک هشدار و یک درس برای ما است." آن را سرزنش دولت بریتانیا را "بیش از حد تاکید بر" حقوق بشر بالاتر از امنیت و کنترل ناکافی بر انتشار افراط گرایی در اینترنت و در جامعه است."

Huo و وانگ دو باقی مانده مقامات جریمه توسط وزارت خزانه داری شده بودند ارشد مقامات پلیس در سین کیانگ که کمک به معرفی و نظارت برنامه ها و تکنولوژی که در ساخت Uighurs و دیگر اعضای اقلیت, ردیابی حرکات آنها را ضبط بازدیدکننده داشته است خود را به مساجد و یا سایر سایت های حساس مانند مساجد و جمع آوری DNA خود را و دیگر اطلاعات بیومتریک.

مقامات چینی بارها و بارها در دفاع از تلقین اردوگاه که در نظر گرفته شده برای شکستن زندانیان' ارادت به اسلام و جلوگیری از هر گونه "تجزیه طلب" گرایش و مردم را به حامیان وفادار حزب کمونیست.

مقامات در توصیف این اردوگاه به عنوان انسانی مراکز آموزش فنی و حرفه ای است که کمک کرده اند خاموش افراطی و خشونت در سین کیانگ. شهادت زندانیان سابق و رسمی پرونده های کشف شده توسط محققان و روزنامه نگاران در حال حاضر بسیار bleaker تصویر از اردوگاه ها از جمله شرایط سخت کار اجباری و غم انگیز جدایی از خانواده ها است.

"این مراکز موفق به مدارس شبانه روزی که در آن کارآموزان ممکن است رفتن به خانه به طور منظم" چین وزارت امور خارجه گفت: در بیانیه هفته گذشته خود در دفاع از کشور حقوق بشر. "کارآموزان" آزادی عقاید مذهبی و به طور کامل مورد احترام و حفاظت در مراکز."

اما برای برخی از گروه های حقوق بشر شده اند که مبارزه برای عدالت برای اویغوری جامعه مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است پنج شنبه بود و مدتها در انتظار دستیابی به موفقیت.

"یک پاسخ جهانی بسیار دیر شده است" گفت: Omer kanat را از دست مدیر اجرایی اویغور حقوق بشر پروژه. "این آغاز پایان مصونیت از مجازات برای چینی ها در دولت است."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب