ما عفونت نرخ افزایش در خارج از نیویورک به عنوان متحده باز کردن

نیویورک, مه 7 نگاهی به منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر coronavirus را از معادله و اعداد نشان می دهد ب

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

نیویورک, مه 7

نگاهی به منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر coronavirus را از معادله و اعداد نشان می دهد بقیه از ما در حال حرکت است در جهت اشتباه با شناخته شده عفونت نرخ افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت شنبه ،

جدید تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و مرگ و میر در هر روز می باشد و بیش از 1000 نفر با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

و مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که عدم پهن کردن منحنی و درایو کردن عفونت رای در مکان هایی می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر — شاید ده ها هزار نفر به عنوان افراد مجاز به سرمایه گذاری و کسب و کار بازگشایی شده است.

"بدون اشتباه: این ویروس هنوز هم در گردش در جامعه ما و حتی شاید در حال حاضر بیشتر در هفته گذشته گفت:" لیندا Ochs, مدیر وزارت بهداشت در Shawnee County, Kansas.

در جای دیگر در سراسر جهان در بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر در بیش از 29,000 صدر که از ایتالیا برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد رسمی مرده در سراسر جهان پیشی گرفتن از یک چهارم میلیون دلار توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد هر چند واقعی تلفات اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است.

پر بسته بندی شده منطقه متروپولیتن نیویورک متشکل از حدود 20 میلیون نفر در سراسر یک منطقه که شامل شهر های شمالی حومه لانگ آیلند و شمال نیوجرسی شده است که سخت ترین ضربه کرنر از کشور, حسابداری حداقل یک سوم از این کشور 70,000 مرگ و میر.

زمانی که هنوز قفل-کردن منطقه است که شامل عفونت های جدید در ایالات متحده به نظر می رسد کاهش با توجه به AP تجزیه و تحلیل. آن را یافت که پنج روز نورد متوسط برای موارد جدید از کاهش 9.3 در هر 100000 نفر سه هفته پیش در آوریل 13 به 8.6 در روز دوشنبه.

اما تفاضل نیویورک منطقه از تجزیه و تحلیل تغییرات داستان. بدون آن میزان موارد جدید در آمریکا افزایش بیش از مدت مشابه از 6.2 در هر 100000 نفر به 7.5.

در حالی که روزانه تعداد مرگ و میر در منطقه نیویورک کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر این اصل plateaued در بقیه ایالات متحده بدون greater New York, نورد پنج روز به طور متوسط برای جدید مرگ و میر در هر 500000 نفر کاهش یافته است کمی از 1.86 در 20 آوریل به 1.82 روز دوشنبه.

ایالات متحده برای تست این ویروس گسترش یافته است و احتمالا منجر به افزایش نرخ تایید عفونت. اما آن را توضیح نمی دهد افزایش کل گفت: دکتر زو-فنگ ژانگ, بهداشت عمومی محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

"این افزایش نه به خاطر تست. این یک افزایش واقعی" او گفت:.

جیب امریکا دور از شهر نیویورک در حال دیدن شوم روند.

مرگ و میر در آیووا رسید به بالا روزانه از 19 روز سه شنبه و 730 کارگران در یک واحد تایسون غذاهای گوشت خوک بوته آزمایش مثبت است. در دوشنبه, Shawnee County, صفحه اصلی به Topeka کانزاس گزارش شده دو برابر شدن موارد از هفته گذشته در همان روز که محدودیت های کسب و کار شروع به کاهش.

گالوپ نیومکزیکو است که تحت سخت مستند تا روز پنجشنبه به دلیل شیوع با نگهبانی موانع برای جلوگیری از سفر در داخل و خارج و ممنوعیت بیش از دو نفر در یک وسیله نقلیه. مقامات مستقر تانکر آب بیمارستان فضا در حال اجرا است و یک دبیرستان دخترانه است که در حال حاضر یک مرکز بهبودی با 60 اکسیژن-عرضه تخت.

روز دوشنبه یک مدل از دانشگاه واشنگتن تقریبا دو برابر طرح های خود را از COVID-19 مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل ماه اوت با طیف وسیعی از 95,000 به حدود 243,000.

دکتر کریستوفر موری مدیر موسسه که ایجاد شده این پیش بینی گفت: افزایش تا حد زیادی به دلیل اینکه اکثر کشورهای در حال انتظار برای کاهش محدودیت های اعمال شده توسط هفته آینده.

بدون اقامت در خانه سفارشات و اقدامات مشابه موری گفت: "ما که تا به حال رشد نمایی بسیار بزرگتر شیوع و مرگ و میر در اعداد متناوب." اما همکاری پایانی با تلفن همراه محل سکونت با استفاده از مردم در حال گرفتن بیشتر و حتی قبل از ایالت خود را بازگشایی کرد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پیش بینی های قبل از سفر به آریزونا برای بازدید از یک ماسک کارخانه مورد مناقشه دقت مدل به طور کلی و گفت: نگه داشتن اقتصاد بسته حمل مرگبار هزینه های خود را مانند سوء مصرف مواد مخدر و خودکشی.

"ما به کشور ما باز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. —APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب