رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “خوشحالم که’ کیم جونگ سازمان ملل متحد ‘و نیز’

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عنوان گزارش از کیم بهداشت ضعیف و ممکن است مرگ. (فایل تصویر)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او “خوشحالم که” در مورد ظهور کیم جونگ سازمان ملل متحد و کره شمالی رهبر این است که ظاهرا سالم است. “من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!” مغلوب ساختن پیشی جستن توئیت دنبال کیم اولین حضور عمومی در نزدیک به سه هفته پس از شدید حدس و گمان که او به طور جدی بیمار یا احتمالا مرده است.

دولت کره شمالی در تلویزیون نشان داد کیم پیاده روی خندان گسترده و کشیدن یک سیگار در چه شمالی گفت: افتتاح یک کارخانه کود در روز جمعه در Sunchon شمالی از پیونگ یانگ. شایعات در مورد کیم سلامت شده اند پس از چرخش خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار — مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

اخبار مرتبط

غیبت او باعث یک سری از fevered شایعات و گزارش های تایید نشده بیش از خود بیماری است. کیم ناپدید شدن از دید عموم در آمد که در پیونگ یانگ مذاکرات با واشنگتن در شمال زرادخانه هسته ای هستند در یک وقفه با وجود سه نشست بین کیم و مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر Kim شده بود ناتوان یا مرده آن را افزایش عدم اطمینان بیش از این فرآیند است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عنوان گزارش از کیم بهداشت ضعیف و ممکن است مرگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید