آمریکا به دقت رد محدودیت های جدید در اینترنت نظارت

واشنگتن May 14 سنا آمده است یک رای از تصویب یک پیشنهاد برای جلوگیری از اجرای قانون فدرال از اخذ مرور اینترنت ا

توسط HONARMANDKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

واشنگتن May 14

سنا آمده است یک رای از تصویب یک پیشنهاد برای جلوگیری از اجرای قانون فدرال از اخذ مرور اینترنت اطلاعات یا سابقه جستجو را بدون به دنبال یک حکم.

هر دو حزب اصلاح برنده جامد اکثریت سنا روز چهارشنبه اما فقط خجالتی از 60 رای مورد نیاز برای تصویب. این 59-37 رای به اجازه می دهد چنین ضمانت جستجوهای تقسیم هر دو طرف با جمهوری خواهان و دموکرات ها رای گیری و در مقابل.

اصلاح نویسندگان دموکرات ایالت Ron Wyden اورگان و جمهوری خواه ایالت استیو Daines از مونتانا به مدت طولانی مخالف توسعه و نوسازی نظارت قوانین که با استفاده از دولت برای پیگیری و مبارزه با تروریست ها است.

آنها می گویند این قوانین می تواند تجاوز به حقوق مردم.

"باید مطیع قانون آمریکایی که به نگرانی در مورد دولت خود به دنبال بیش از شانه خود را از لحظه ای که از خواب بیدار در صبح و به نوبه خود بر روی کامپیوتر خود را به زمانی که آنها به رختخواب در شب؟" Wyden پرسید.

"من باور دارم جواب این است: هیچ. اما این دقیقا کاری است که دولت قدرت را به اصلاح."

اصلاح رای به عنوان مجلس سنا در نظر گرفته شده تمدید سه نظارت مقررات است که تمام شده در مارس قبل از کنگره چپ با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این قانون دو حزبی خانه-گذشت و مصالحه است که در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. این امر تجدید مقامات و اعمال محدودیت های جدید را امتحان کنید و دلجویی از طرفداران آزادی های مدنی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., تشویق سناتورها به رای در برابر Wyden و Daines' اصلاح کرد و گفت: این قانون در حال حاضر یک "تعادل ظریف." او هشدار داد تغییر آن می تواند به معنای اساسی مقررات نخواهد بود تمدید کرد.

"ما نمی توانیم اجازه کامل شدن دشمن خوب زمانی که کلید مقامات در حال حاضر نشسته منقضی شده و غیر قابل استفاده" مک کانل گفت: در طبقه سنا قبل از رای گیری.

خانه گذشت سازش قانون در مدت کوتاهی قبل از اتاق سمت چپ شهر دو ماه پیش. اما مک کانل نمی تواند پیدا کردن به اندازه کافی پشتیبانی برای تایید اندازه گیری در سنا و به جای گذشت یک افزونه ساده از نظارت ، Pelosi هرگز در زمان که قانون و مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش است تا دوباره به تصویب مجلس لایحه این هفته است.

"دادستان کل و اعضای کنگره با هم کار کرده اند به سادگی یک راه حل مصالحه خواهد کرد که اجرای اصلاحات مورد نیاز در حالی که حفظ هسته ای امنیت ملی ابزار" مک کانل گفت.

"این بحث شدید تولید قوی لایحه که تعادل نیاز برای پاسخگویی جدی ما موظف به حفاظت از شهروندان ما و دفاع از میهن ما."

معلوم نیست اگر مک کانل قادر خواهد بود برای به دست آوردن رای برای تصویب نهایی در روز پنج شنبه. این نتیجه در Wyden و Daines متمم نشان می دهد که اکثریت سنا می خواهم برای دیدن خانه قانون تغییر برای بهتر محافظت از آزادی های مدنی.

دستیار سناتور. پتی موری, D-بشویید. گفت: پس از رای که او را حمایت کرده اند متمم اگر او حاضر شده بود — به معنی آن خواهد گذشت. موری در خانه خود دولت خواهد شد و در حال حاضر برای پنج شنبه رای گفت: aide که کاهش یافته است به شناسایی و اعطا شد گمنامی برای به اشتراک گذاشتن سناتور تفکر است.

جولیان سانچز, یک عضو ارشد در موسسه کاتو یک اتاق فکر گفت: آن قابل توجه بود که متمم شکست خورده و تنها یک رای و گفت: رای کل شده اند "غیر قابل تصور" پنج سال پیش.

"این نشان می دهد یک تغییر در نگرش" ذیل آیات در مشکلات چگونه اف بی آی به استفاده از راز آن نظارت قدرت سانچز گفت. "از آن می رود به نوعی از فروپاشی اعتماد در جامعه اطلاعاتی به استقرار این مقامات در محدود راه است."

سنا را اتخاذ اصلاحیه توسط جمهوری خواه ایالت مایک لی از یوتا و دموکرات ایالت Patrick Leahy ورمونت که افزایش ثالث نظارت برای محافظت از افراد در برخی از موارد نظارت. اگر سنا این قانون با این قانون دست نخورده این لایحه پس از آن مجبور به بازگشت به خانه برای تصویب به جای به رئیس جمهور میز برای امضا.

یک سوم متمم توسط کنتاکی ایالت رند یک جمهوری خواه است که در دراز مدت شکاک نظارت برنامه هایی است که انتظار می رود در نظر گرفته شود پنج شنبه قبل از رای نهایی. پل را اصلاح خواهد جلوگیری از ضمانت نظارت آمریکایی است.

سه منقضی شده مقررات نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند اجازه می دهد که اف بی آی به دریافت حکم دادگاه برای سوابق کسب و کار در امنیت ملی تحقیقات برای انجام نظارت در مورد یک موضوع بدون ایجاد کنند که آنها بخشی از یک تروریسم بین المللی و سازمان ها به ادامه استراق سمع در یک موضوع است که تغییر ارائه دهندگان تلفن همراه برای خنثی کردن تشخیص است.

کنگره بحث همزمان با تلاش های اف بی آی و وزارت دادگستری به تعمیرات اساسی آن در روش نظارت پس از شدت بحرانی وزارت دادگستری بازرس کل گزارش که مستند به یک سری از مشکلات در اف بی آی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن