ما می فرستد ناوهای هواپیمابر به دریای چین جنوبی

واشنگتن جولای 4 دو ما هواپیما حامل انجام شد تمرینات در مورد مناقشه دریای چین جنوبی در شنبه نیروی دریایی ایالات

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

واشنگتن جولای 4

دو ما هواپیما حامل انجام شد تمرینات در مورد مناقشه دریای چین جنوبی در شنبه نیروی دریایی ایالات متحده گفت که چین نیز انجام نظامیان که باید مورد انتقاد قرار گرفته است توسط پنتاگون و کشورهای همسایه.

چین و ایالات متحده را متهم به یکدیگر از stoking تنش در آبراه استراتژیک در یک زمان از روابط تیره بیش از همه چیز از کروناویروس جدید به تجارت به هنگ کنگ. USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان بودند انجام عملیات و تمرینات در دریای چین جنوبی "برای حمایت از یک باز و رایگان هند و اقیانوس آرام" نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

آن را می گویند دقیقا همان جایی که تمرینات انجام شد در دریای چین جنوبی گسترش یافته است که برای برخی از 1500 متر و 90 درصد آن است که ادعا توسط چین با وجود تظاهرات از همسایگان خود.

"هدف این است که نشان می دهد یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به امنیت و ثبات منطقه ای" Rear Admiral George M. Wikoff به نقل از به نقل از وال استریت ژورنال که برای اولین بار گزارش تمرین.

Wikoff فرمانده اعتصاب گروه به رهبری رونالد ریگان گفت: تمرینات نمی شد در پاسخ به کسانی که در حال انجام توسط چین که پنتاگون انتقاد این هفته به عنوان "ضد تولیدی به تلاش در کاهش تنش ها و حفظ ثبات". — رویترز

چین انتقاد شدید کانادا بیش از انتقاد از قانون هنگ کنگ

Winnipeg: چین اخراج در کانادا در روز شنبه برای نخوری پکن امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ دوم توبیخ در یک هفته است که اضافه شده است به گونه های خود را در روابط دوجانبه است. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن