ما مقامات کره جنوبی بحث در مورد کره شمالی استراتژی به پیونگ یانگ را رد کرد مذاکرات

سئول جولای 8 ما نقطه برای کره شمالی ملاقات با مقامات کره جنوبی در سئول در روز چهارشنبه برای مذاکرات تحت الشعاع

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

سئول جولای 8

ما نقطه برای کره شمالی ملاقات با مقامات کره جنوبی در سئول در روز چهارشنبه برای مذاکرات تحت الشعاع قرار توسط پیونگ یانگ اصرار که آن را به هیچ وجه قصد بازگشت به denuclearisation مذاکرات هر زمان به زودی.

استفان Biegun که چراغ کار-سطح مذاکرات با کره شمالی و در حال حاضر گسترده تر مسئولیت ما به عنوان معاون وزیر امور خارجه ملاقات کرد به طور خلاصه با کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha قبل از برگزاری جلسات طولانی با معاون وزیر خارجه چو Sei-جوان و رئیس هسته ای مذاکره Lee Do-hoon.

مذاکرات تحت پوشش طیف وسیعی از مسائل از جمله coronavirus پاسخ و مذاکرات جاری بیش از نظامی, هزینه های, اما کره شمالی تحت سلطه را در دستور کار مقامات سئول گفت.

در یک مکالمه کوتاه, کانگ گفت Biegun او آمده بود در زمان مهمی برای تحولات سیاسی و همچنین پس از کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در به تازگی خورند برخی از مقامات ارشد کره شمالی سیاست دستیاران.

پس از دیدار با چو Biegun گفت که ایالات متحده به طور کامل درگیر در به دنبال صلح در شبه جزیره کره همچنان به همکاری نزدیک با کره جنوبی است و "منتظر" برای پیشرفت در این موضوع این سال است.

Biegun است به احتمال زیاد برای دیدار با Suh هون, ماه نو, مشاور امنیت ملی که به عنوان جاسوس ارشد بود و کلام در تسهیل اجلاس بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, یک سئول رسمی گفت.

مذاکرات با پیونگ یانگ باید پس از متوقف و کره شمالی مقامات می گویند که این کشور قصد ندارد به نشستن با ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او باز است را به جلسه دیگری با کیم و فکر می کند ممکن است آن را مفید, صدای امریکا گزارش با استناد به متن مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن به Atlanta, Georgia-بر اساس خاکستری, تلویزیون, با توجه به پخش در روز یکشنبه.

Kim شده است حفظ مشخصات پایین در ماه های اخیر ساخت کمتری ظاهر عمومی بیش از حد معمول به گفته تحلیلگران که با نظارت بر حرکات خود را.

روز چهارشنبه رسانه های دولتی کره شمالی گزارش داد کیم مشخص شده بود, سالگرد مرگ پدر بزرگ خود را رهبر بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ با بازدید از آرامگاه او در پیونگ یانگ را Kumsusan کاخ خورشید است.

کره شمالی درگیر نشده

ماه برای تماس جدید مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم نشست و Biegun بازدید تا به حال موجب گمانه زنی از آخرین خندق تلاش برای احیای کره شمالی مذاکرات پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

اما Biegun قبلا بازی کردن احتمال دیگر در شخص اجلاس بین تهمت و کیم گفت: coronavirus همه گیر ساخته شده و برگزاری چنین رویدادی بعید است که قبل از انتخابات.

به محض ورود در کره جنوبی روز سه شنبه Biegun و کل هیئت نمایندگی ایالات متحده و همچنین به عنوان نظامی آمریکایی هوایی خدمه که سرنشین هواپیما خود را ، تحت آزمون COVID-19 در پایگاه نظامی آمریکا در کره جنوبی که در آن آنها فرود آمد.

پس از آزمون برگشتم منفی این هیئت در ادامه به سئول.

علاوه بر coronavirus چالش های کره شمالی با گوش خراش رد کرد و همچنین به معنی Biegun بازدید بیشتر احتمال دارد به تمرکز بر هماهنگی بین دو دولت می توانند به جای تصرف برخی از باز کردن دیپلماسی گفت: جان Delury یک کره شمالی کارشناس در دانشگاه Yonsei در سئول.

"من نمی بینم سیگنال از کره شمالی است که آنها به دنبال نامزدی," او گفت:.

هماهنگی بین این دو زمان متحدان مهم است در حال حاضر گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در گروه بین المللی بحران های بلژیک مبتنی بر مستقل سازمان غیر انتفاعی است.

"متفقین باید در همان صفحه در مورد آینده دفاع دریل چگونه کار خود را می تواند پشتیبانی اینتر-پروژه های کره ای در حالی که اجرای تحریم های موجود و چگونه به طور مشترک پاسخ اگر پیونگ یانگ شدت یا آزمایش سلاح های بیشتر," او گفت:. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن