آمریکا reimpose ویروس محدودیت; آسیا می بیند موارد جدید

Austin, ژوئن 26 دو تا از امریکا بزرگترین متحده باید معکوس دوره و پایین بر روی کلمپ میله دوباره در کشور بزرگتری

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

Austin, ژوئن 26

دو تا از امریکا بزرگترین متحده باید معکوس دوره و پایین بر روی کلمپ میله دوباره در کشور بزرگترین عقب نشینی در عین حال که روزانه تعداد تایید عفونت کروناویروس در آمریکا رسید به تمام زمان بالا از 40,000.

تگزاس Gov گرگ ابوت روز جمعه دستور داد تمام میله بسته باقی می ماند در حالی که در فلوریدا ممنوع الکل در موسسات است. دو کشور پیوست کوچک اما تعداد رو به رشد است که یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر بازگشایی اقتصاد در انتظار به دلیل باز گشت توسط ویروس عمدتا در جنوب کشور و غرب است.

کارشناسان بهداشت و گفته اند که نگران کننده تعداد زیادی از موارد دیده می شود در میان افراد جوان که در حال بیرون رفتن دوباره اغلب بدون پوشیدن ماسک یا مشاهده دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

"روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله" ابوت گفت.

ابوت جمهوری خواه که به دنبال یکی از تهاجمی ترین بازگشایی برنامه های هر یک فرماندار کوچک پشت رستوران ظرفیت و گفت: هوای گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از مقامات محلی.

شهردار کارلوس Gimenez در فلوریدا میامی-Dade شهرستان اعلام کرد در شب جمعه که او را نزدیک سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته. او گفت: سرکوب فعالیت های تفریحی بود محتاطانه با توجه به تعداد فزاینده ای از عفونت در میان بزرگسالان جوان است.

سهام به شدت کاهش یافت و در وال استریت دوباره صعودی مورد اعداد. میانگین صنعتی داو جونز ریختن 730 امتیاز و یا نزدیک به 3 درصد است.

در سطح جهانی چین شاهد یک چشم انداز مثبت در مورد یک روز پس از آنکه مقامات گفتند که انتظار می رود شیوع در پکن خواهد بود تحت کنترل در آورد و در آینده نزدیک.

ملی کمیسیون بهداشت روز شنبه در گزارش 18 مورد جدید در پایتخت کشور در یک هفته در میان 21 کشور.

کره جنوبی که در آن یک تجدید حیات در ماه گذشته تهدید به پاک کردن این کشور در اوایل موفقیت گزارش شده 51 نفر از جمله 35 در سئول در منطقه شهری. مقامات نگران اقتصاد شکننده مقاومت کرده اند تماس به reimpose محدودیت کاسته در ماه آوریل است.

استرالیا آماده برای بیشتر وارداتی موارد به عنوان شهروندان بازگشت به خانه. حدود 300 نفر به دلیل وارد این آخر هفته از بمبئی هند با دیگران می رود به دنبال از آمریکای جنوبی و اندونزی است. یک دولت رسمی بهداشت گفت: او در حال آماده شدن برای 5 درصد به 10 درصد از عودت آلوده بر اساس ورود از اندونزی در کشورهای دیگر.

در فلوریدا تحت جمهوریخواه Gov ران DeSantis آژانس که تنظیم میله های پس از عمل روزانه تعداد موارد تایید شده نزدیک 9,000 تقریبا دو برابر رکورد فقط دو روز قبل از آن.

کالین کوربت a 30-year-old متصدی بار در دو مکان در تمپا گفت که او نا امید شده بود و نگران حال بیکار و دوباره اما این محدودیت بودند سمت راست حرکت می کند. اکثر مشتریان نمی شد با پوشیدن ماسک, او گفت:.

"این بود که آنها را فراموش کرده بود وجود دارد یک بیماری همه گیر و یا فقط متوقف مراقبت" کوربت گفت.

تعدادی از سخت ترین ضربه ایالت از جمله آریزونا و آرکانزاس باید فرمانداران جمهوریخواه که مقاومت ماسک-پوشیدن الزامات و تا حد زیادی تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به بازگشایی اقتصاد به سرعت در میان هشدارهای ویروس می تواند آمد طوفان به عقب.

کاخ سفید COVID-19 نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد اولین جلسه در نزدیک به دو ماه و پنس داد و اطمینان داد که ایالات متحده "در یک مکان بسیار بهتر نسبت به دو ماه پیش است.

او گفت که این کشور تا به حال بیشتر تجهیزات پزشکی در دست یک سهم کوچک از بیماران که در بیمارستان بستری و مرگ و میر بسیار پایین تر از آنها در بهار.

تعداد جدید تایید عفونت های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت الشعاع قبلی بالا از 36,400 مجموعه 24 آوریل در یکی از مرگبارترین امتداد. به تازگی موارد گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در حالی که این افزایش تا حدودی نشان دهنده گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی معضل در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و hospitalisations در بخش هایی از کشور و درصد بیشتری از آزمون های آینده را مثبت برای ویروس.

در نیروی کار جلسه دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص از مردم خواست تا ذهن خود را مسئولیت به دیگران: "یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما."

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا در حال اجرا در حدود 600 در هر روز از یک قله در حدود 2,200 در اواسط ماه آوریل است.

برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و از آنجا که بزرگسالان جوان بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس جان در مورد 1,25,000 کشته و نزدیک به 2.5 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد. اما مقامات بهداشتی بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت است که حدود 10 برابر بالاتر است. در سراسر جهان به ویروس ادعا کرده است نزدیک به یک و نیم میلیون نفر زندگی می کند.

لوئیزیانا گزارش دوم خود را روز به روز افزایش بیش از 1300 مورد هفته است. افزایش تعداد led دموکراتیک Gov جان ادم ادواردز در این هفته به حالت تعلیق کاهش بیشتر از محدودیت. جمهوری خواه Gov mlb همین در آریزونا که در آن موارد با شکوه 3,000 یک روز و 85 درصد از تخت های بیمارستانی را اشغال کردند.

برای دومین بار در یک هفته تنسی گزارش خود یکی از بزرگترین روز پرش در تایید عفونت با بیش از 1,400 اما جمهوری خواه Gov لایحه لی بوده و تمایلی به برقراری محدودیت تماس بگیرید و یا به صورت یک ماسک قیمومیت. AP

آخرین مطالب