ویروس بر در ما افزایش, کشورهای دیگر با جمعیت

رم ژوئن 26 در حالی که چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن COVID-19 زمان برگزاری قوی تر در جاه

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

رم ژوئن 26

در حالی که چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن COVID-19 زمان برگزاری قوی تر در جاهای دیگر از جمله ایالات متحده که در آن افزایش عفونت در سراسر ایالت های جنوبی را برجسته کرده اند خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بدون درمان موثر و یا واکسن.

یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند در روز جمعه تحت فشار قرار دادند caseload در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور نسبت به نیم میلیون و کشورهای دیگر با جمعیت مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم کردن با تعداد زیادی از عفونت ها و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با 118,375 گزارش یک رکورد 6,579 موارد جدید به عنوان انتقال افزایش پس از آن سست شده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

همچنین بخوانید: تایید ویروس جدید موارد آمار جدید در آمریکا

بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, هشدار داده است که دولت دارای قدرت عمل برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد است که می تواند علت های جدید عفونت خوشه. او در پاسخ برای صحنه های بسته بندی سواحل و قطار رفتن به شهر تفریحگاه ساحلی یک روز زودتر و جمعیت کثیری از جايزه جشن طرفداران لیورپول اول فوتبال انگلیسی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال.

هنکاک گفت TalkRadio که او "تمایلی" به فضاهای عمومی به عنوان "مردم را به یک کار بسیار دشوار و مستند." او گفت: "ما اقدام خواهد کرد" اگر وجود دارد افزایش در تعداد coronavirus موارد است.

ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی مبارزه برای کنترل شیوع در میان بلغاری فصلی محصول وانت در نزدیکی ناپل.

فرماندار جنوب منطقه کامپانیا اصرار داشت که کارگران زندگی می کنند که در یک مجتمع آپارتمانی با ده ها تن از COVID-19 موارد باید به ماندن در داخل برای بیش از دو هفته حتی در حال ظهور برای مواد غذایی — مقامات را تحویل مواد غذایی به آنها. این مجموعه نگهداری می شود باید در "دقیق انزوا" فرماندار Vincenzo De Luca گفت. که بدان معنی است که برای 15 روز "هیچ کس برگ و هیچ کس وارد" آپارتمان که در آن برخی از 50 نفر تایید شده اند در میان حدود 700 نفر.

سوئد ارشد اپیدمیولوژی آندرس Tegnell, مشت در سازمان بهداشت جهانی روز جمعه خواستار آن را "در مجموع اشتباه" برای قرار دادن ملت خود را در یک لیست از کشورهایی که "سرعت انتقال" می تواند پایمال کردن سیستم های بهداشتی. "این است که متاسفانه در مجموع قضاوت سوئدی اطلاعات" Tegnell گفت: رادیو سوئد.

یک گزارش که در اروپا کار در روز پنج شنبه به نام 11 کشور از جمله سوئد و ارمنستان آلبانی قزاقستان و اوکراین است. سوئد دیده است یک افزایش شدید در تعداد COVID-19 اما این موارد نسبت داده شده به افزایش در تست.

در چین که در آن همه گیر سرچشمه در ماه دسامبر مقامات بسیج منابع برای تست توده و قفل کردن بخش هایی از پکن در این ماه با توجه به شیوع است که آلوده 260 نفر است. 11 مورد جدید گزارش شده در پایتخت جمعه ادامه روند رو به پایین است که نشان می دهد انتقال شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

ایالات متحده که تعداد ترین عفونت در جهان شاهد جهش روزانه در COVID-19 موارد نزدیک شدن به اوج رسید و در اواخر ماه آوریل است.

آریزونا 3,056 عفونت های اضافی به گزارش روز شنبه بود چهارمین روز هفته با افزایش بیش از 3000. انتقال باید مشخصی زیر جمهوریخواه فرماندار mlb تصمیم به لغو اقامت-صفحه اصلی محدودیت در مه.

شماره "همچنان به رفتن در جهت اشتباه" گفت: Ducey که تایید کرد که دولت به تعویق افتاد تلاش بیشتر برای بازگشایی شده است.

او تحت فشار قرار دادند در برابر سوالات خبرنگاران در مورد موضع خود را در استفاده از ماسک و حضور خود در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی کمپین رویداد این هفته در یک ققنوس کلیسا. بسیاری از 3000 نفر که با حضور نداشت پوشیدن چهره پوشانده اند.

مرگ و میر عوارض کاهش یافته و حتی به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش یافته است و احتمالا منعکس کننده بهتر از درمان است و بهتر است تلاش برای جلوگیری از عفونت در میان آسیب پذیرترین مانند ساکنان خانه سالمندان. افزایش تعداد موارد در ایالات متحده است که در میان افراد جوان که به احتمال زیاد بیشتر از بزرگان خود را برای زنده ماندن تقلا با COVID-19.

"این است که هنوز هم جدی گفت:" دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اما "ما در یک وضعیت های مختلف امروز از ما در ماه مارس یا آوریل است." هند که دارای دومین جمعیت دیده می شود به طور منظم ثبت روزانه را افزایش می دهد. 24 ساعته سنبله از 17,296 عفونت های جدید گزارش جمعه مطرح تأييد ملی caseload گذشته 4,90,000 از جمله 15,301 مرگ و میر.

در هند و در کشور همسایه پاکستان و از رهبران حکومت باید در برابر محدودیت های جدید با استناد به نگرانی های آنها بیشتر می تواند صدمه دیده خود را مبارزه اقتصادی ،

حتی پس از راه آهن هند تاخیر در از سرگیری قطار به طور منظم خدمات بیش از یک ماه تا مرداد 12.

باز گشت از ویروس است و همچنین پاک کردن سخت موفق به کسب سود در کره جنوبی که گزارش 39 تازگی موارد تایید شده در جمعه بیشتر از پرجمعیت پایتخت منطقه که فرار کرده بود بدترین کشور شیوع در ماه های فوریه و مارس.

تاپیک نقد که مقامات نگران یک اقتصاد شکننده بودند و خیلی سریع به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی مدارس در شروع ممکن است.

استرالیا روز جمعه گزارش 37 مورد جدید از coronavirus از جمله 30 در ویکتوریا دولت که در آن مقامات بهداشتی در حال تقلا برای مهار شیوع. مقامات گفتند آنها آزمایش 20000 نفر در حومه ملبورن به عنوان آنها رفت و درب به درب در تلاش خود را برای مهر کردن ویروس. APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب