جنگ از کلمات گرم بین هند و پاکستان بیش از گلگت-بلتستان

تریبون سرویس خبری دهلی نو جولای 4 جنگ لفظی بین هند و پاکستان بیش از گلگت بلتستان است گرم می شود تا در یک زمان

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 4

جنگ لفظی بین هند و پاکستان بیش از گلگت بلتستان است گرم می شود تا در یک زمان از افزایش تنش ها در چین و هند مرز میان تماس در دهلی نو به حرکت فراتر از صرف اظهارات.

پاکستان در حال برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در گلگت-بلتستان در ماه آینده که هند مخالفت کرد و گفت که این بخشی از هند و همه که باقی می ماند این است که برای اسلام آباد برای بازگشت به بخش.

این منطقه نیز یک موضوع اختلاف با چین ساخته شده است که بزرگراه قراقروم که پاکستان اجازه می دهد تا به راحتی دسترسی به تجهیزات نظامی از طریق زمین. بزرگراه و پاکستان اشغال گلگت-بلتستان نیز انکار می کند هند زمین دسترسی به افغانستان و آسیای مرکزی است.

هند به طور جدی در بازدید قریب الوقوع انتخابات و تا به حال حتی نام در یک دیپلمات پاکستانی در اعتراض به دادگاه عالی پاکستان را در "گلگت-بلتستان".

اخیرا امنیت ملی مشورتی عضو هیئت مدیره Tilak Devasher خواست دهلی نو به حرکت فراتر از لوازم آرایشی و بهداشتی ورزش از جمله گلگت بلتستان در آن آب و هوا بولتن.

بالا بردن تنش ها در گلگت-بلتستان از نزدیک زیر اخراج از کمیسیون عالی کارکنان از هر دو کشور و نصف از ماموریت قدرت 110-55 کارکنان هر. هر دو بالا و کمیسیون در حال حاضر در حال خدمت بدون بالا خود نمایندگان.

دولت هند در این موضوع منعکس شده است در قطعنامه تصویب شده توسط مجلس در سال 1994 توسط اجماع.

تحلیلگران امنیتی دستگیری که یکی از دلایل چین حرکت تهاجمی در شرق لاداخ برای تقویت جایگاه خود را در منطقه به منظور ایجاد امنیت بیشتر زمین اتصالات به پاکستان و بین تبت و سین کیانگ. در این سناریو و با انتخابات به دلیل در اوت 18, هند, تجاوز در گلگت-بلتستان در حالی که با تکیه بر قطعنامه مجلس از سال 1994 بعید است به کوچکtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب