'ما در یک میدان جنگ در حال حاضر': در جنوب شرقی آسیا و چین-آمریکا تنش شعله ور شدن در رسانه های اجتماعی

پس از واشنگتن هفته گذشته سخت و موقعیت خود را با صراحت رد چینی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی سفارتخانه

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399

پس از واشنگتن هفته گذشته سخت و موقعیت خود را با صراحت رد چینی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی سفارتخانه های آمریکا در منطقه تولید بی سابقه تب و تاب از op-eds و اظهارات نخوری پکن ،

چین واکنش آتشین متهم واشنگتن از "اهانت چین با نادرست کلمات به طوری که برای گمراه کردن مردم" در منطقه است.

"ما در یک میدان جنگ در حال حاضر" Renato de Castro یک تحلیلگر با آلبرت دل روساریو موسسه مطالعات استراتژیک و روابط بین الملل در فیلیپین به رویترز گفت از طریق تلفن. "این خواهد بود یک مدت طولانی بازی."

یک هفته پیش وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام پکن ادعا می کنند به حدود 90 درصد از بالقوه غنی از انرژی دریای چین جنوبی "کاملا غیرقانونی" و متهم پکن به دنبال یک "دریایی امپراتوری".

سفارتخانه های آمریکا در تایلند و مالزی و فیلیپین و کامبوج به دنبال تا با نظرات به Facebook و در سرمقاله محلی در رسانه های خبری گفت که پکن اقدامات نصب یک الگوی از تجاوز بر دیگران حاکمیت.

سفیر آمریکا در تایلند متهم چینی سدها از عقب نگه داشتن آب از منطقه مکونگ رودخانه در طول خشکسالی سال گذشته است.

سفارت در یانگون جلب تشابه بین دریای چین جنوبی و راه های آن گفت: چین دخالت در میانمار با استناد به سرمایه گذاری در آن گفت: می تواند تبدیل به بدهی تله قاچاق زنان به چين به عنوان عروس و ورود مواد مخدر به کشور است.

در یک ضدحمله سریع چین سفیر تایلند متهم کرد واشنگتن از "تلاش برای ایجاد اختلاف بین چین و دیگر شمالي کشور".

در یک Facebook پست که دو بار با اشاره به ایالات متحده به عنوان "کثیف" در چین-میانمار سفارت گفت آن سازمان در خارج از کشور انجام شد "منزجر کننده همه چیز" شامل چین و نشان داد که "خودخواه ریاکارانه خوار و چهره زشت".

اظهارات جذب هزاران نفر از منطقه ای رسانه های اجتماعی از دیدگاه بسیاری از حمله به چین در حالی که پرسش از انگیزه های هر دو کشور است.

"با تشکر از شما ایالات متحده آمریکا برای انجام آنچه که قانون مقرر می دارد" اظهار نظر Chelley اکمپو تحت USembassy در فیلیپین' Facebook post.

پس از کسی که نوشت: سفارت آمریکا در مالزی, صفحه, "امپراطوری یانکی به خانه !!!!!!", دیپلمات های آمریکایی پاسخ داد: "آیا شما گفت که شما خوب هستند با PRC قلدری تاکتیک در SCS?"

'توضیحات و REBUTTALS'

وانگ Wenbin چین سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن این بود که "ما که برای اولین بار منتشر شده نظر حمله و محکوم چین" و آن دیپلمات شد صدور توضیحات و rebuttals در پاسخ.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد ظاهرا هماهنگ رسانه های اجتماعی توهین آمیز است.

جنگ از کلمات نشانه یک گوش خراش رویه جدید برای USdiplomacy در منطقه تحلیلگران گفت.

آمریکا اظهارات با هدف کراوات جنوب دریای چین به نگرانی های محلی "به تصویر کشیدن پکن به عنوان یک تهدید صریح به حاکمیت از جنوب آسیا سازمان ملل" گفت: Sebastian Strangio نویسنده یک کتاب آینده در چین نفوذ در منطقه.

در ضمن چین پاسخ سازگار بود با "pugnacious 'گرگ جنگجو' دیپلماسی" از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: با اشاره به به طور فزاینده ای ملی چین شد.

گونه های تبدیل شده اند بیشتر مشهود است در جنوب دریای چین به تازگی با ما و چین برگزاری همزمان تمرینات در یک آبراه است که چین ادعا می کند بیش از رقبای کوچکتر از جمله فیلیپین و ویتنام بر اساس تاریخ.

چین "نمی توان اجازه می دهد USto را قابل ملاحظه سود در عطف نظر منطقه ای" گفت: Collin کوه Swee ناب, همکار تحقیقاتی در Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی در سنگاپور است.

"حداقل برخی از دولت های جنوب شرقی آسیا... ممکن است شما را اگر نه علنا خوش آمدید آخرین Pompeo بیانیه و در نتیجه احتمالا جسارت به مقاومت در برابر آن حرکت در آبهای مورد مناقشه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de