WhatsApp برچسب متحرک شرکت نورد برای کاربران بتا; بررسی جزئیات

از ویژگی های است که برای بتا برای اندروید نسخه 2.20.195.1 و بتا برای iOS نسخه 2.20.70.26.جدید در ارائه پیام, ب

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
WhatsApp, WhatsApp pay, India payments market, NPCI, PhonePe, Google Pay, UPI platform, WhatsApp for Business, post-Covid-19از ویژگی های است که برای بتا برای اندروید نسخه 2.20.195.1 و بتا برای iOS نسخه 2.20.70.26.

جدید در ارائه پیام, برنامه واتساپ خواهد بود و آوردن متحرک برچسب خود را برای کاربران اندروید و iOS. متحرک برچسب شده اند معرفی شده برای نسخه بتا از WhatsApp در آندروید و همچنین iOS, گزارش WABetaInfo نشان داد. برچسب بسته معرفی شده توسط WhatsApp برای اولین بار است که به نام اهل تفریح و بازی Piyomaru و از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود در برچسب فروشگاه. نه تنها این گزارش برجسته شده است که WhatsApp را نیز اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود ثالث متحرک برچسب و نصب آنها در نرم افزار.

این ویژگی را به صورت بتا برای اندروید نسخه 2.20.195.1 و بتا برای iOS نسخه 2.20.70.26 در حال حاضر حمایت از برچسبهای متحرک که در حال حاضر با Facebook و مسنجر در سیستم عامل های تلفن همراه. در حالی که این ویژگی به زودی معرفی خواهد شد برای همه شرکت ها هنوز هم در برخی نکات نهایی قبل از آن می رود به نسخه پایدار.

اخبار مرتبط

چگونه می توان دسترسی متحرک برچسب?

این انیمیشن که برچسب WhatsApp آوردن می تواند توسط کاربران در سه راه. راه اول این است که برای دریافت یک و سپس آن را ذخیره کنید برای استفاده های بعدی. راه دیگر کاربران می توانید با نصب شخص ثالث برچسب متحرک. کاربران همچنین گزینه ای برای دانلود رسمی آنهایی که از WhatsApp برچسب فروشگاه. هر سه روش را می توان در هر دو بتا ایجاد شده در این گزارش گفت:.

این گزارش همچنین اشاره کرد که چند برچسب متحرک ایجاد یک جنبش و تبدیل شدن به پر جنب و جوش اما در واتساپ برچسب آنها انجام نمی شود آن را در یک حلقه بر خلاف دیگر سیستم عامل. این احتمال وجود دارد که واتساپ همچنین می افزاید: حمایت برای حلقه بعد از آن که آن را معرفی نسخه پایدار. در ضمن کسانی که ثبت نام کرده اند خود را برای آزمایش اولیه سیستم شرکت می تواند لذت بردن از این برچسب تا آنها نورد برای همه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب