WhatsApp ممکن است از دست دادن عطر و طعم خود را به عنوان زوکربرگ ادغام برنامه های

دهلی نو جولای 11 WhatsApp شده است یک تجربه بزرگ برای میلیاردها کاربران در سطح جهانی که در آن هیچ آگهی وجود دار

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399

دهلی نو جولای 11

WhatsApp شده است یک تجربه بزرگ برای میلیاردها کاربران در سطح جهانی که در آن هیچ آگهی وجود دارد در بین چت بدون حواس او را پرت مانند ترویج پست و در برنامه pop-ups اما ادغام با بقیه Facebook خانواده از برنامه های مه mar زیبایی این پایان به پایان رمزگذاری پیام های تلفن همراه پلت فرم.

جهان از رسانه های اجتماعی است به زودی خواهید به تغییر به عنوان Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل اینچ و نزدیک به تحقق رویای آن یکپارچه سازی همه خدمات خود را به یکی از کراس پلت فرم حرکت از اطلاعات شخصی در میان Facebook, Messenger, Instagram و واتساپ.

Facebook به دست آورد واتساپ در سال 2014 بیش از 19 میلیارد دلار.

هر دو واتساپ موسسان — Brian Acton و Jan Bolouang —ترک یک زن و شوهر از سال به بیش از یک اتهام اختلاف نظر با Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل بیش از حفظ حریم خصوصی داده ها رمزگذاری و مسائل مربوط به خط monetising پلت فرم است که آنها همیشه می خواستم برای باقی می ماند رایگان از حواس او را پرت و کار مانند یک خالص و مستقل از تجربه چت.

در مصاحبه با فوربس اکتون توضیح داد که یک اختلاف نظر در monetising واتساپ بود و به همین دلیل او را ترک Facebook داد و تا $850 میلیون دلار در جدول.

اکتون ادعا که زوکربرگ در یک عجله به پول از خدمات پیام رسانی و تضعیف عناصر آن از فن آوری رمزنگاری.

"تبلیغات هدفمند است که چه چیزی باعث می شود من ناراضی" اکتون گفت.

هم اکتون و Bolouang می خواستم هرگز واتساپ برای تبدیل شدن به یک پلت فرم کامل از تبلیغات نیشگون گرفتن و کشیدن آن رمزگذاری استاندارد و یا ادغام آن با برنامه های دیگر.

در حال حاضر چند جمله نکات دیده می شوند در مراحل اولیه آزمایش در یکپارچه سازی Facebook Messenger با WhatsApp از طریق عبور-قابلیت چت.

WABetaInfo یک فن سایت است که از نزدیک آهنگ WhatsApp Beta توسعه دهنده نسخه پیدا کرده است یک پایگاه داده در Facebook Messenger است که اجازه خواهد داد مسنجر برای درک این که آیا واتساپ تماس مسدود شده است.

"این شامل اطلاعات در دولت از چت و این که آیا اطلاعیه های فشار فعال هستند یا نه."

Facebook ظاهرا جمع آوری این کد برای یک پایگاه داده محلی. آن را می توانید پیدا کردن اگر واتساپ تماس مسدود شده است, پیدا کردن شماره تلفن پیدا کردن اینکه آیا یا نه یک چت بایگانی میشود.

به طور مشابه, Instagram همچنین در حال کار بر روی یکپارچه سازی مسنجر.

زوکربرگ نشان داده است برنامه های خود را به ادغام آن خدمات چت اجازه دهید به میلیاردها کاربران پیام به یکدیگر در سراسر سیستم عامل. خواستار آن یک پروژه طولانی مدت زوکربرگ گفته بود عبور-قابلیت برنامه خواهد در سال 2020 اتفاق می افتد و یا فراتر از آن.

بیش از منافع تجاری از چت یکپارچگی بین برنامه های او گفت که او نگران بود در مورد رمزگذاری داده ها.

"اولین دلیل است که من بسیار هیجان زده در مورد این حرکت بیشتر به پایان به پایان رمزگذاری به طور پیش فرض در بیشتر از محصولات ما است. مردم واقعا دوست دارم این در WhatsApp. من فکر می کنم از آن جهت است که ما باید در بیشتر چیزهایی که در آینده" زوکربرگ گفته تحلیلگران در طی یک کنفرانس تلفنی.

این حرکت به شما اجازه این شبکه اجتماعی غول پیکر مشتری جلب بالاتر تعامل کاربر به تبلیغ بیشتر ramping تا تبلیغات خود را بدست آورد که آمار گرفته در روزهای اخیر به عنوان بیشتر و بیشتر برندهای ترک پلت فرم بیش از آن انفعال به بررسی مضر پست ها به خصوص از رهبران سیاسی.

کراس پلت فرم تجربه است که هنوز هم برخی از زمان دور اما اینکه آیا آن را یدکی واتساپ تردید است به عنوان کسب درآمد درایو یک شمشیر دو لبه به شدت قادر به کشتن ساده خالص تجارب کاربر در یک گوش از تبلیغات دیجیتال. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن