پرداخت که راه آهن قیمت بلیط برای کارگران مهاجر? دهلی نو بیهار وزرای spar

راه آهن هند نیز انتقاد شده است توسط بسیاری از برای هزینه شارژ از مهاجران که به دلیل رشته به کروناویروس مستند.C

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
راه آهن هند نیز انتقاد شده است توسط بسیاری از برای هزینه شارژ از مهاجران که به دلیل رشته به کروناویروس مستند.

Coronavirus مستند: پس از دولت مرکزی است و مجاز به بهره برداری از قطار ویژه به مهاجران بازگشت به زادگاه خود یک بحث که تحمل هزینه شده است. راه آهن هند نیز انتقاد شده است توسط بسیاری از برای هزینه شارژ از مهاجران که به دلیل رشته به کروناویروس مستند. در میان این بسیاری از ایالت ها گفته اند که آنها خواهد پرداخت هزینه برای تمام مهاجران که مایل به بازگشت به خانه های خود. این به ارمغان می آورد به این سوال که چرا دولت وزرای مبارزه با بیش از راه آهن هزینه.

سانجی کومار Jha, یک وزیر از بیهار ادعا کرده است که دولت دهلی نو برای درخواست بازپرداخت از بیهار دولت پس از پرداخت کرایه سفر برای 1,200 مهاجران. "در یک دست شما به در نظر گرفتن اعتبار گفت: شما در حال ارسال آنها را به بازگشت پول خود را در دست شما هستند و درخواست از دولت بیهار به بازگشت پول" آنی به نقل از سانجی کومار Jha عنوان کرد و گفت.

اخبار مرتبط

این موضوع به زودی تبدیل به یک بحث در دهلی نو به عنوان وزیر بهداشت Satyendra جین در پاسخ به Jha و گفت که کارگران مهاجر شده اند و زندگی در خانههای امن برای تقریبا دو ماه در حال حاضر و آن را برای گرفتن پول برای کرایه راه آهن از آنها. او در ادامه گفت که از آنجایی که آنها لازم نیست که هر گونه منبع درآمد برای پرداخت هزینه بلیط بنابراین دولت دهلی نو پرداخت برای بلیط.

این بیشتر در زمان به نوبه خود زمانی که رهبر دیگری از Aam Aadmi Party (AAP) روشن دلیل دولت دهلی نو پرداخت ، او به یک سند نورد توسط بیهار دولت گفت: دولت بازپرداخت خواهد شد کرایه پرداخت شده توسط کارگران مهاجر به محض ورود خود را در بیهار. پس از این بیهار دولت و همچنین راه آهن هند را خواسته مهاجران به پرداخت و مهاجر کار نیست پول برای بلیط دهلی دولت برای آن پرداخت می شود.

در ضمن با توجه به گزارش PTI تمام دولت ها به جز ماهاراشترا پرداخت شده است برای راه آهن کرایه به مسافران کشتی خود را به زادگاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب