که وعده همه گیر اما بررسی شده از انگلیسی توسط ما به عنوان چین $2bn

اما این که چه کسی رئیس منتقد دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح یک "تلاش آشکار برای

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

اما این که چه کسی رئیس منتقد دولت آمریکا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح یک "تلاش آشکار برای پنهان کردن این شیوع با حداقل یک عضو دولت".

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به حالت تعلیق ما بودجه برای این که متهم پس از آن که بیش از حد چین-محور و در همان زمان رهبری انتقاد بین المللی پکن را درک عدم شفافیت در مراحل اولیه بحران است.

وزیر بهداشت الکس آذر اشاره نمی, چین با نام اما روشن واشنگتن در نظر گرفته شده که به طور مشترک به عهده دارد.

"ما باید فرانک در مورد یکی از دلایل اصلی این شیوع چرخید خارج از کنترل" او گفت:. "وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری زندگی می کند."

صحبت پس از آذر, چینی, وزیر بهداشت, کارشناسی ارشد Xiaowei گفت: پکن شده بود به موقع و باز در اعلام وقوع و به اشتراک گذاری این ویروس را کامل توالی ژن و کشور خواست به "مخالفت با شایعات stigmatisation و تبعیض".

چین متعهد شدند که 2 میلیارد دلار در طول دو سال آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 به خصوص در کشورهای در حال توسعه.

این مقدار تقریبا منطبق است که کل برنامه سالانه بودجه در سال گذشته و بیش از جبران برای مغلوب ساختن پیشی جستن یخ از ما پرداخت به ارزش حدود 400 میلیون دلار در سال است.

"یادگیری از تجربه'

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: U. N. بدن به حال "صدا زنگ زود و ما آن را صدا اغلب".

هنگامی که آن را اعلام اورژانس جهانی در ژانویه. 30 وجود دارد کمتر از 100 مورد در خارج از چین است و هیچ مرگ و میر, او گفت:.

او پرداختن مجازی جلسه که با تصمیم سازمان بهداشت جهانی که در آن رئیس جمهور چین گفت: چین عمل کرده بود با "صراحت و شفافیت و مسئولیت".

Tedros که همیشه وعده داده شده نقد و بررسی گفت: فروم آن خواهد آمد "در اولین لحظه مناسب" و توصیه هایی را برای آینده است. او دریافت پشتوانه قوی از این که مستقل نظارت پنل.

"هر کشور و هر سازمان باید به بررسی خود را پاسخ و یادگیری از تجربه خود," او گفت:, و اضافه کرد که این بررسی باید پوشش "همه بازیگران در ایمان خوب است".

Director-General of the World Health Organisation (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus speaks during a news conference on the situation of the coronavirus at the United Nations, in Geneva, Switzerland, January 29, 2020. REUTERS

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در مورد وضعیت coronavirus در سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس ژانویه 29 سال 2020 است. ایسنا

در اولین گزارش خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر از هفت عضو نظارت کمیته گفته بود که "نشان داد رهبری و ساخته شده مهم پیشرفت در آن COVID-19 پاسخ به".

پانل تایید و بررسی, اما گفت که انجام آن در حال حاضر می تواند مانع که پاسخ به همه گیر.

همچنین گفت: "ناقص و در حال تحول درک" بود غیر معمول نیست که یک بیماری جدید پدید آمده و در آشکار rejoinder به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "افزایش سیاسی همه گیر پاسخ" بود مانع تلاش برای شکست دادن ویروس.

آذر گفت که ایالات متحده حمایت "بررسی مستقل از هر جنبه ای که پاسخ" که در چین انجام باید "روی میز" بیش از حد.

یک پیش نویس قطعنامه توسط اتحادیه اروپا خواستار یک ارزیابی مستقل از این که عملکرد به نظر می رسد که برنده پشتوانه اجماع میان که 194 متحده است. از آن خواهد شد مورد بحث و تصویب شده در روز سه شنبه.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت که باید تبدیل به "مستقل از مداخلات خارجی" و نقش آن در "پیشرو و هماهنگی" باید تقویت شود.

'مخالفت با شایعات و STIGMATISATION'

چین قبلا مخالف خواستار بررسی منشاء و گسترش coronavirus اما Xi حاکی است که پکن را بی طرفانه بررسی واکنش جهانی پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است.

"این کار نیاز علمی و نگرش حرفه ای و نیاز به رهبری که" او گفت: این جلسه از طریق ویدئو.

که و اکثر کارشناسان می گویند این ویروس به احتمال زیاد پدید آمده در بازار فروش حیات وحش در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در این ماه وجود دارد "قابل توجهی" شواهدی وجود دارد که در آن آمده بود از یک آزمایشگاه در ووهان چین شارژ رد.

استرالیا وزیر بهداشت گرگوری شکار گفت: برنامه ریزی بررسی می تواند در تقویت این که اختیارات و قدرت های بازرسی و همچنین چگونه به محافظت در برابر "تهدید جهانی ناشی از حیات وحش و مرطوب بازار".

نظارت پنل گفت که برای مرحله بعدی از این بیماری همه گیر را که نیاز به برخی از 1.7 میلیارد دلاری تا پایان سال ترک کمبود بودجه از 1.3 میلیارد دلار. این را نه به حساب چین تعهد است.

چین نیز هر COVID-19 واکسن است که آن را توسعه آزادانه در دسترس یازدهم گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن