چرا BTech با تخصص بهتر است از BTech

کسانی که BTech با تخصص خود می توانید درخواست برای شغل خود را بر اساس به طور منظم درجه (می گویند BTech علوم کام

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399
کسانی که BTech با تخصص خود می توانید درخواست برای شغل خود را بر اساس به طور منظم درجه (می گویند BTech علوم کامپیوتر) و همچنین هوش مصنوعی/ML دامنه متخصص.

تاکید گذاشته در تولید صنعت-آماده مهندسین که درک هسته-engineering fundamentals
و نیز به خوبی با فن آوری های فعلی. به همین دلیل یکی را انتخاب کنید باید BTech با تخصص به جای فقط tech.

مهارت-بهبود: BTech با تخصص نه تنها فراهم می کند یک فرصت برای یادگیری موضوعات هسته ای بلکه گویا آگاهی از پیشرفت های تکنولوژیکی در آن منطقه است. برای مثال نسبت به حالت عادی BTech (علوم کامپیوتر), BTech (علوم کامپیوتر) با تخصص inAI/MLorin امنیت سایبر است که بیشتر مربوط به کسب مدرک.

اخبار مرتبط

چشم انداز شغلی: کسانی که BTech با تخصص خود می توانید درخواست برای شغل خود را بر اساس به طور منظم درجه (می گویند BTech علوم کامپیوتر) و همچنین هوش مصنوعی/ML دامنه متخصص. آن است که شبیه به یک تیم درجه مفهوم است.

حرفه گرا: تخصصی BTech درجه به شما یک فرصت به اکسل در یک منطقه است. اگر وجود دارد محدود مناطق به اکتشاف اما محدوده وسیع تری از رشد در این یکی می تواند بیشتر هدف گرا.تصویر از مراحل را به دنبال داشته باشد در مسیر حرفه ای شفاف است به طوری که محدوده از عالی بالاتر است.

نویسنده مدیر همزیستی موسسه ofTechnology

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن