چرا ادامه با سریع آنتی ژن تست که منفی کاذب بسیار بالا: HC به دهلی دولت

RT/PCR کوتاه برای رونویسی معکوس Polymerase Chain Reaction یک آزمایشگاه تکنیک به طور گسترده ای مورد استفاده در

توسط HONARMANDKHABAR در 6 مرداد 1399
RT/PCR کوتاه برای رونویسی معکوس Polymerase Chain Reaction یک آزمایشگاه تکنیک به طور گسترده ای مورد استفاده در تشخیص بیماری های ژنتیکی و برای اندازه گیری بیان ژن در پژوهش است.

دادگاه عالی دهلی نو روز دوشنبه پرسید: AAP دولت چرا از آن قرار بود با سریع آنتی ژن تست (RAT) که دارای میزان بالایی از نتايج منفی کاذب به عنوان اولیه آزمون COVID-19 عفونت است. آن را نیز روشن ساخته است به دولت دهلی نو به "شدت" به دنبال دستورالعمل در COVID-19 تست به عنوان صادر شده توسط ICMR و با توجه به آن تفسیر خود. دادگاه عالی همچنین اشاره کرد که sero نظرسنجی از سرمایه های ملی انجام شده توسط مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) نشان داد که بیش از 22.86 درصد از جمعیت رفته اند از طریق COVID بیماری حتی بدون تحقق آنها آلوده شدند به عنوان آنها احتمالا بدون علامت بودند.

یک نیمکت از قضات Hima Kohli و Subramonium پراساد گفت: در چنین سناریویی چگونه می تواند به دولت دهلی نو با موش به عنوان خط مقدم تست زمانی که نرخ آن از منفی کاذب بسیار بالا بود و با RT/PCR بودن توصیه می شود برای تنها کسانی که علامتی. آن اضافه شده است که شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که تست باید انجام شود در این شیوه است.

اخبار مرتبط

RT/PCR کوتاه برای رونویسی معکوس Polymerase Chain Reaction یک آزمایشگاه تکنیک به طور گسترده ای مورد استفاده در تشخیص بیماری های ژنتیکی و برای اندازه گیری بیان ژن در پژوهش است. دهلی دولت های اضافی ایستاده مشاور Satyakam گفت: نیمکت که در بخش بهداشت و درمان بود به شدت به پیوستن به ICMR دستورالعمل ها است که می گویند که مردم تست منفی برای موش اما نشان دادن مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) تحت RT/PCR.

موضع مخالف بود توسط مدافع Rakesh رسیده که درخواست برای افزایش تست اعداد در سرمایه های ملی و گرفتن سریع نتایج بود که شنیده می شود با دادگاه است. او گفت: نیمکت که ICMR تنها گفت که افراد نشان مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) و تست منفی در موش باید برای RT/PCR و این استراتژی قابل اجرا نیست به کسانی که نیاز شدید تنفسی حاد بیماری (ساری). اما دهلی دولت گنجانده شده بود ساری نیز در آن لیست در معرض خطر گروه از افراد که برای اولین بار تحت موش.

ICMR ارائه شده توسط دولت مرکزی ایستاده مشاور Anurag Ahluwalia گفت: نیمکت که آن را به حال هرگز توصیه می شود ساری برای موش و که آن را شبیه به ILI. Dr Nivedita گوپتا از ICMR نیز گفت: دادگاه است که آن را گفت: هرگز بدون علامت موش منفی افراد نباید تحت RT/PCR آزمایش آن تنها گفت: علامت موش منفی بیماران اولویت داده می شود.

توجه به ICMR ایستاده نیمکت گفت: دولت دهلی نو است که آن را به "شدت" به دنبال دستورالعمل در COVID-19 تست به عنوان صادر شده توسط ICMR و با توجه به آن تفسیر خود. "چرا شما افزایش سرعت ICMR مشاوره? چرا شما از جمله ساری? شما و مشتریان شما بگویید (دهلی دولت) به شدت به دنبال ICMR مشاوره. شما نمی توانید تفسیر خود" آن را گفت.

دادگاه عالی کارگردانی دهلی دولت به حذف ساری از دفتر خود دستور جولای 5 و 9 ژوئیه که به یک لیست از بالا گروه در معرض خطر افرادی که برای اولین بار تحت موش. دادگاه عالی نیز از این دیدگاه که در نور NCDC sero بررسی گزارش و نرخ بالای منفی کاذب از موش RT/تست PCR که تعداد آنها رو به کاهش باید یافت. آن گفت که در حالی که 54 آزمایشگاه های دولتی و خصوصی در دهلی نو است که قادر به انجام RT/تست PCR و ظرفیت ترکیبی از 11,000 آزمون در هر روز بین ژوئیه 15 تا 23 ژوئیه تعداد RT/تست PCR در هر روز حتی عبور از 6000.

دادگاه عالی گفت:"ICMR هرگز گفت که RT/PCR است که استاندارد طلا, آزمون توان با جایگزین موش صحرایی." دهلی دولت مواجه دادگاه خشم نیز بر سر این موضوع نیاز به یک پزشک برای تحت COVID تست. دادگاه عالی خواسته دولت دهلی نو چگونه آن را می تواند در ممکن است اجازه خصوصی پزشکان به صدور نسخه برای COVID-19 زمانی که ICMR و وزارت بهداشت مجاز آن فقط در ژوئیه 1. "این است چگونه سردرگمی ایجاد شده در آن در حال اجرا است بطور-شتاب کردن برای تجویزی از سوی پزشکان برای تحت COVID آزمون ها" نیمکت گفت.

دادگاه عالی گفت که رسانه ها یا مطبوعات است که انجام یک کار ستودنی به تنهایی نمی تواند با اتکا به انتشار اطلاعات به مردم و دولت دهلی نو و ICMR بیش از حد به انجام این کار. دادگاه عالی خواسته NCDC که همچنین نشان داده شده توسط Ahluwalia به عنوان به آنچه که آن را در کوتاه مدت توصیه ها در نور از sero-بررسی گزارش و گفت که این امر توصیه RT/تست PCR انجام می شود به صورت کلی و عمومی در موش استفاده می شود تنها در بیمارستان تنظیمات که بیماران نیاز به درمان فوری و موش را سریع تر نتایج است که می تواند دوباره تایید کرد پس از آن. نیمکت خواسته ICMR به محل قبل از دادگاه بعدی آن مشاوره در نظر sero بررسی در تست استراتژی ذکر شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن در آگوست 4. دولت دهلی نو نیز کارگردانی به روز شده گزارش وضعیت از آزمایشات انجام شده تا پس از آن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب