چرا این زمان را برای پست-Covid جهان

یک واکسن دور است اما ما می خواهیم Covid routinised در زندگی ما است.ناگهان بدون هیچ برنامه ریزی و یا هماهنگی در

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
یک واکسن دور است اما ما می خواهیم Covid routinised در زندگی ما است.

ناگهان بدون هیچ برنامه ریزی و یا هماهنگی در سراسر جهان در کشورهای در حال تصمیم گیری است که آنها می خواهند به " عادی سازی زندگی. عفونت ممکن است هنوز هم یافت می شود و مرگ و میر به ناچار و متاسفانه رخ می دهد. اما زمان آن رسیده است برای بازگشت به کار, پایان مستندات و اجتماعی فاصله. Covid است و دیگر ناشناخته ها ترس از روز قیامت است. ما می دانیم که اندازه آن و اثرات آن است. آن است که اهلی در ذهن ما است.

که مردم از ناشناخته عفونت و مرگ او در اعداد بزرگ است. در ابتدا پس از یک تاخیر یک یا دو ماه (سرزنش چینی یا که) همه سر در گم آمادگی و بهت زده. دانشمندان گرفتار شده بودند بدون فرمان کل بیش از ماهیت بیماری و گسترش آن تأثیر آن. آن جهانی بود و آنقدر ترسناک است که در عهد عتیق مردم شروع به فکر می کنم آنها هرگز زنده ماندن این نفرین یا اگر آنها جهان آنها را به بازگشت به خواهد بود کاملا متفاوت است. بسیاری از مردم فکر می کردند که این یک فرصت از طول عمر به ترتیب جهان
به عنوان سبزتر و امن تر بیشتر در برابر بیشتر فقط.

اخبار مرتبط

افسوس که ترس و انتظار از بین رفته است. آرزوی ما برای عادی. در انگلستان, ورود دوست داشتنی داغ تابستان, یک صد روز از مستند بعد به راه انداخته است تمام لذت های مردم استفاده می شود برای لذت بردن از. آنها اهمیتی نمی دهند اگر این نزدیکی ممکن است منجر به یک سفر دوم از عفونت است. شده است وجود دارد انجام داده است. رفتاری دانشمندان واقعا بهتر از اقتصاددانان هر آنچه که آنها فکر می کنم. اما آنها هشدار می دهند در ماه فوریه که اگر شما تحمیل مستند برای بیش از حد طولانی مردم شروع به پوسته پوسته شدن و تبدیل شدن به بی تاب forthe پیر روال.

دانشمندان در این نوع مردد بودند اما در میان خود نگه داشته و در خواست احتیاط به عنوان آنها هنوز هم انجام می دهند. آنها می دانند که آنها نمی دانند. در نهایت زمانی که انتخاب آمد بین عفونت و اقتصاد با گذشت زمان هزینه های خاموش شد و غیر قابل تحمل برای مردم است. فقیر بودند آمار بدترین اما کسب و کار نیز رسید.

غنی یا فقیر 50% کاهش در درآمد لطمه می زند. دولت ها در سراسر جهان شروع به underplay تازگی از
بیماری همه گیر. بله وجود دارد اما مرگ و میر مردم جان به هر حال در فصل زمستان در نیمکره شمالی است. آنها فقط در حال مرگ از یک بیماری جدید. اما بسیاری از آنها در افراد مسن و یا ناسالم (افراد با بیماری های زمینه ای). بنابراین
هزینه زندگی از دست داده بود و استدلال کردن.

بالاتر سرانه مرگ و میر شده است در اروپا است. حتی اگر ما رکورد بیشترین تعداد به دلیل اندازه آن اعداد کمتر از انگلستان و اسپانیا و فرانسه و بلژیک قرار دادن با هم. حتی مرگ یک نمره از 700 میلیون است
کمتر از یک دهم از 1٪. البته سیاستمداران اضافه کنید که هر زندگی با ارزش است اما کسانی که دیگر به زندگی می کنند و حتی با ارزش تر از کسانی که در بالا 65/70. در هر صورت حتی در سطح جهانی تعداد مرگ و میر کمتر از یک و نیم میلیون نفر است.
آنفولانزای اسپانیایی بسیار بدتر بود. Covid است آشنا شوند. یک واکسن دور است اما ما می خواهیم Covid routinised در زندگی ما است. آن را در معرض هولناک ضعف در جوامع ما اما به زودی مشکلات دیگر را در اولویت قرار میدهد.

در هر کشور امکانات بیمارستان ثابت ناکافی است. فقیر در تمام سنین و نژادها رنج می برد. آنها را به ماندن در آن راه...آرامش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن