با پرواز ممنوع, پسر, بادبان, از خود راضی در سراسر اقیانوس اطلس برای رسیدن به پدر 90

این زن 47 ساله ملوان می ماند قرار داده و در کوچک پرتغالی جزیره پورتو سانتو به سوار کردن دوران مستندات و اجتماع

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

این زن 47 ساله ملوان می ماند قرار داده و در کوچک پرتغالی جزیره پورتو سانتو به سوار کردن دوران مستندات و اجتماعی فاصله در یک منظره محل تا حد زیادی در امان توسط ویروس. اما این ایده از صرف آنچه که او فکر می تواند "پایان جهان" و دور از خانواده اش به خصوص پدرش که به زودی به نوبه 90 و غیر قابل تحمل بود.

بنابراین او گفت: او اش را پر 29-پا قایق بادبانی با کنسرو ماهی تن میوه و برنج و مجموعه بادبان در اواسط ماه مارس.

"من نمی خواهم به ماندن مانند یک ترسو در یک جزیره که در آن وجود دارد موارد" Ballestero گفت. "من می خواستم به انجام همه چیز ممکن است به بازگشت به خانه. مهم ترین چیز برای من این بود که با خانواده من است."

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به زندگی در تقریبا در هر کشور, برش اقتصاد جهانی تشدید تنش جغرافیای سیاسی و توقف اکثر مسافرت های بین المللی. دردناک به ویژه به جنبه ای از این افتضاح دوران بوده است ناتوانی یک بی حد و حصر تعداد زیادی از مردم به خانه عجله برای کمک به بیمار عزیزان و حضور در مجالس ترحیم.

دوستان سعی در منصرف کردن Ballestero از گام گذاشتن در سفر خطر ناک و مقامات در پرتغال هشدار داد او ممکن است اجازه به دوباره وارد کنید اگر او به مشکل و تا به حال به نوبه خود بازگشت. اما او مصمم بود.

"من خودم را یک بلیط یک طرفه و هیچ قصد بازگشت" او گفت:.

بستگان خود را مورد استفاده برای Ballestero را گرد شیوه زندگی, می دانستم که بهتر است سعی کنید به صحبت کردن با او را خارج از آن.

"عدم قطعیت نمی دانستند که در آن او برای 50-چند روز بود که بسیار خشن" پدرش گفت: کارلوس آلبرتو Ballestero. "اما ما تا به حال بدون شک این بود که به نوبه خود خوب است."

قایقرانی در سراسر اقیانوس اطلس در یک قایق کوچک است که به چالش کشیدن در بهترین شرایط. اضافه شده مشکلات انجام آن در طول یک بیماری همه گیر مشخص شد سه هفته به سفر.

در مارس 12, مقامات در کیپ ورد حاضر به او اجازه می دهد تا به اسکله در کشور جزیره ای به restock خود عرضه مواد غذایی و سوخت Ballestero گفت.

امید او به اندازه کافی غذا برای حمل او و از طریق او قایق خود را در غرب است. با سوخت کمتر از او امیدوار است برای او خواهد بود بیشتر در رحمت باد.

او هیچ غریبه ای به صرف امتداد طولانی از زمان در دریا اما تنها بودن در اقیانوس باز دلهره آور است که حتی با تجربه ترین ملوان.

روز به سفر او وحشتزده با نور یک کشتی است که او فکر فرار او و به نظر می رسید نزدیک و نزدیک و نزدیک تر.

"من شروع به رفتن به همان سرعتی که ممکن است" Ballestero گفت. "من فکر کردم اگر آن را می شود بسیار نزدیک من شلیک کنید.'"

دریانوردی است Ballestero سنت خانوادگی است.

از زمان او بود 3 پدرش او را روی عرشه کشتی های ماهیگیری او کاپیتان.

زمانی که او تبدیل به 18 او در زمان کار بر روی یک قایق ماهیگیری در جنوب آرژانتین. سواحل پاتاگونیا یکی از با تجربه ترین ماهیگیران روی به او یک تکه از مشاوره است که می تواند تبدیل به یک راه زندگی است.

"به دیدن جهان" ماهیگیر گفت.

و بنابراین او.

Ballestero صرف بیشتر از زندگی خود قایقرانی با توقف در ونزوئلا, سریلانکا, بالی, هاوایی, کاستاریکا, برزیل, آلاسکا و اسپانیا.

او دارای برچسب لاک پشت های دریایی و نهنگ ها برای سازمان حفاظت از محیط زیست و صرف تابستان مشغول به کار به عنوان یک کاپیتان کشتی و قایق متعلق به ثروتمند اروپایی است.

او خرید قایق بادبانی خود یک Ohlson 29 نام Skua در سال 2017, امید به آن را در یک حلقه در اطراف جهان است. آن را ثابت کرد تا به وظیفه تراورس یک اقیانوس در یک سیاره سقوط به حالت بحران.

"من می ترسم اما من یک مقدار زیادی از عدم قطعیت" او گفت:. "این بسیار عجیب و غریب به بادبان در وسط یک بیماری همه گیر با بشریت teetering در اطراف من."

قایقرانی می تواند تنها شور و شوق و آن را به خصوص پس در این سفر برای Ballestero که هر شب گوش به اخبار رادیو و 30 دقیقه به سهام چگونه این ویروس ناهمواری در سراسر جهان است.

"فکر کردم در مورد این که آیا این امر می تواند آخرین سفر من," او گفت:.

به وسعت اقیانوس عين Ballestero احساس او در یک قرنطینه از انواع زندانی توسط یک جریان بی امان از پیشامد افکار در مورد آنچه که در آینده برگزار می شود.

"من قفل در را آزادی" او به یاد می آورد.

در خصوص تلاش او تبدیل به یک بطری ویسکی برای آرامش. اما نوشیدن تنها افزایش اضطراب خود. با اعصاب خود را از چیز ساییده Ballestero گفت که او در بر داشت خود را با دعا کردن و تنظیم مجدد رابطه اش با خدا.

From left: Juan Manuel Ballestero, who sailed from Portugal to Argentina after borders shut down to prevent the spread of the coronavirus pandemic, aboard his boat with his brother, Carlos Alberto Ballestero and their father Carlos Albert Ballestero. The New York Times

از سمت چپ: خوان مانوئل Ballestero که میره از پرتغال به آرژانتین پس از مرزها تعطیل برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس روی قایق خود را با برادرش کارلوس آلبرتو Ballestero و پدر کارلوس آلبرت Ballestero. نیویورک تایمز

"ایمان شما را نگه می دارد در این شرایط" او گفت:. "من یاد گرفتم در مورد خودم; این سفر به من مقدار زیادی از تواضع است."

چند هفته به سفر زمانی که ارواح بودند کم Ballestero گفت: او رو به با رؤیت حیات وحش که احساس پیشگویی.

او آرامش را در یک غلاف از دلفین ها که با شنا در کنار قایق خود را روشن و خاموش برای برخی از 2000 مایل.

"آنها را به عقب," او گفت:. "و یک روز آنها به نظر می رسید برای خداحافظی."

در طول یک روز هنگامی که او مست به شدت او کشف یک پرنده بزرگ کروز در این نزدیکی هست. آن را تبدیل به یک skua پرنده قایق خود را پس از نام.

"این بود که اگر پرنده به من نمی دهد تا به نگه داشتن رفتن" او گفت:.

یک روز هنگامی که او خسته از مواد غذایی کنسرو Ballestero یک میله ماهیگیری و اسکن یک مدرسه mahi-mahi. اما او به طور ناگهانی تمایل به بازیگران یک خط است.

"من نمی خواهم به کشتن یکی است. این احساس مانند کشتن یک فرد," او گفت:. "من استفاده می شود یک ماهیگیر اما بعد از تجربه که آن سخت است برای من به کشتن در حال حاضر."

او رفت و برگشت به خوردن کنسرو ماهی تن.

زمانی که او با نزدیک شدن به آمریکا یک موج لرزاند قایق برخی از 150 مایل از ویتوریا برزیل, او گفت:. که قسمت او را مجبور به ایجاد یک برنامه ریزی نشده گودال توقف در ویتوریا اضافه کردن حدود 10 روز به سفر او به حال انتظار می رود به 75 روز.

در آن توقف Ballestero آموخته است که در عين حال به خبرنگاران گفت: در آرژانتین در مورد سفر که شیفته افرادی که خسته شد و cooped در خانه. در خواست از دوستان او ایجاد Instagram حساب به سند نهایی پا از سفر.

زمانی که او ساخته شده آن را به زبان مادری خود ماردل پلاتا در ژوئن 17, او مبهوت قهرمان استقبال او دریافت کرده است.

"ورود من پورت که در آن پدر من تا به حال قایق بادبانی خود که در آن او به من آموخت که بسیاری از چیزهایی که من آموخته است که چگونه به بادبان و همه این ها کجا سرچشمه به من طعم یک ماموریت انجام," او گفت:.

یک حرفه ای پزشکی تجویز یک آزمون برای COVID-19 در حوض. در عرض 72 ساعت پس از آزمون برگشتم منفی او اجازه داده شد به پا در آرژانتین خاک.

در حالی که او را به جشن پدرش 90 تولد در مه, او آن را در زمان برای روز پدر.

"چیزی که من در زندگی یک رویا است" Ballestero گفت. "اما من یک تمایل قوی برای نگه داشتن در قایقرانی است."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب