زن به خانه برگشت برای پیدا کردن سیب زمینی با متر طولانی 'حساس' مهاجم آشپزخانه, تصاویر ویروسی

تریبون میز وبChandigarh, جولای 5 یک زن بود که به دور از سه ماه از خانه باقی مانده بود شوکه هنگامی که او در بر

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

تریبون میز وب
Chandigarh, جولای 5

یک زن بود که به دور از سه ماه از خانه باقی مانده بود شوکه هنگامی که او در بر داشت که او در خانه بود گرفته شده سیب زمینی.

22-زن دانا Porée از Caenin فرانسه را خریداری کرده بود €2.50 (210 تومان) کیسه سیب زمینی از یک سوپر مارکت در ماه مارس.

این بود که مستند اعلام شد, در کشور است. دانا تصمیم گرفت به صرف خود انزوا زمان با دوست پسر خود. او را با آیتم های لازم و درست مثل هر کس دیگری او نبود چرا که گونی سیب زمینی در قفسه آشپزخانه.

اما هنگامی که او به خانه بازگشت و پس از سه ماه او را در بر داشت که او خانه نیست متعلق به او را ندارد.

سیب زمینی گرفته شده بود بیش از آن.

"همانطور که من برای باز کردن درب جلو من متوجه یک شکل عجیب و غریب در پشت آشپزخانه. به عنوان نور خاموش شد و کرکره را پایین من نمی دانستم آن سیب زمینی است. این بود تنها پس از باز کردن کرکره که من توجه داشته باشید که این فوق العاده چشم" دانا به نقل از به نقل از LADbible.

سیب زمینی دوست ندارم که سمت چپ به تنهایی برای ماه ها به طوری که آنها تصمیم به جوانه زدن شاخه های. چند بلند صورتی شاخکهای شکست خارج از گونی و ضربه به دیوار.

آنها حتی از طریق شکست مفاصل از مبلمان.

"من وحشت زده شد اما پس از متوجه آنچه در آن بود من خندید زیادی و به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از این گیاه در اسنپ چت. دوستان من نمی تواند متوقف خنده. آنها دریافتند کل وضعیت باور نکردنی," او گفت:.

او همچنین عکس ها در توییتر نوشت "بعد از 3 ماه غیبت من سیب زمینی تصمیم به فشار بدون محدودیت تا زمانی که سوراخ هایی در مفاصل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب