پول خود را: تجدید بیمه اتومبیل خود را? یک موتور محافظ طرح

اگر شما اقامت در سیل خیزی منطقه می توان آن را یک دستی اضافه کردن به خود را در حال حاضر موجود بیمه اتومبیل.با د

توسط HONARMANDKHABAR در 3 تیر 1399
If you reside in a flood-prone zone, it can be a handy add-on to your already existing car insurance. اگر شما اقامت در سیل خیزی منطقه می توان آن را یک دستی اضافه کردن به خود را در حال حاضر موجود بیمه اتومبیل.

با دم پایان تابستان ما می توانیم انتظار موسمی برای رسیدن به در هر زمان به زودی. موسمی نه تنها به ارمغان می آورد تسکین از تابستان گرم است اما سهم خود را از مشکلات. یکی از رایج ترین است که شاهد در urbanised جنگل است غرقاب. با اشباع آن به ارمغان می آورد تا مسائل دیگر مانند تجمع گل و لای و زباله است که آیا رسیدن به تخلیه.

طی بادهای موسمی خیابان ها پر از آب است و دید کم با کشش کمتر در جاده ها. همه این عوامل شاهد سنبله در موتور بیمه ادعا می کند. در این زمان صاحبان واقعا می تواند استفاده از بیمه اتومبیل خود را با پرداختن به مشکلات آب ingression.

اخبار مرتبط

آب ingression

غرقاب باعث می شود که ماشین باقی می ماند سرگردان در خیابان برای یک مدت زمان طولانی. به عنوان سطح آب افزایش آن به آرامی شروع به نفوذ به فیلتر هوا از وسیله نقلیه خود را. در چنین زمانی که شما میل لنگ اشتعال مناسب مخلوط سوخت و هوا در دسترس است برای احتراق. به جای آب می رسد پیستون اتومبیل خود را و پیستون کامل نیست آن حرکت رفت و برگشتی. این باعث می شود که موتور به غرفه و تولید گرمای مورد نیاز برای روشن کردن موتور.

علاوه بر این هنگامی که باران می رسد قطعات موتور و شما سعی کنید به نوبه خود آن را در آن نتایج در یک هیدرواستاتیک قفل. آن منجر به تشنج موتور خود را ترک هیچ گزینه ای جز رویکرد خود را به ایستگاه خود را برای تعمیرات اساسی.

به عنوان موتور قلب خودرو هر گونه تعمیرات به آن خواهد شد هزینه یک دست و پا. در این مورد آن است که همیشه بهتر است برای انتخاب کردن برای جامع بیمه اتومبیل با یک موتور حفاظت از پوشش.

اگر شما اقامت در سیل خیزی منطقه می توان آن را یک دستی اضافه کردن به خود را در حال حاضر موجود بیمه اتومبیل. همچنین کسانی که داشتن یک ناوگان تجاری از اتومبیل مانند کابین aggregators یا سی حرفه ای تیم ها توصیه می شود برای به دست آوردن یک موتور محافظ add-on در زمان بیمه اتومبیل خود را تجدید. لوکس صاحبان خودرو باید ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به عنوان یک ماشین گران قیمت است که بدون شک رفتن به سوختن یک سوراخ در جیب شما اگر وجود دارد هر گونه خسارت وارده به موتور جزء.

موتور محافظ طرح

موتور محافظ طرح نه تنها به شما کمک کند در طول موسمی نیز بار دیگر برای رسیدگی به خسارت وارده به گیربکس و شفت. آن را پوشش می دهد تعویض و یا تعمیرات به عنوان مورد نیاز به دیگر نقاط بحرانی موتور مانند پیستون و میل لنگ و سر سیلندر. هر گونه نشت از روان کننده نیز گنجانده شده است. در نهایت هزینه نیروی کار مورد نیاز برای تعمیرات به خود موتور بالا است. موتور محافظ به شما ارائه می دهد حفاظت مالی از این کار هزینه که حیاتی برای گرفتن وسیله نقلیه خود را بازگشت به حالت اصلی خود.

بنابراین دفعه بعد که شما پرس و جو برای یک طرح بیمه ماشین, مطمئن شوید که شما برای بررسی در دسترس بودن یک موتور حفاظت از پوشش. بیمه اتومبیل ماشین حساب می تواند به شما کمک کند در مقایسه با برنامه های مختلف در دسترس است. پس از همه, انتخاب مناسب پوشش بیمه برای وسیله نقلیه خود را است که هدف نهایی برای محافظت از خودتان را از سنگین خدمات فاکتورها.

منبع: مالیات گورو

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب