زوم تقریبا دو برابر پیش بینی درآمد بر روی کنترل از راه دور-کار افزایش, اما هزینه های رو به افزایش

ژوئن 2 زوم تصویری Communications Inc تقریبا دو برابر انتظارات خود را برای فروش سالانه در روز سه شنبه تحت تاثیر

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

ژوئن 2

زوم تصویری Communications Inc تقریبا دو برابر انتظارات خود را برای فروش سالانه در روز سه شنبه تحت تاثیر افزایش کاربران همانطور که بیشتر مردم از خانه کار می کنند و اتصال با دوستان آنلاین خود در طول coronavirus مستندات.

اما زوم هزینه ها نیز به شدت افزایش یافت و مدیران گفت: حاشیه ناخالص به احتمال زیاد باقی می ماند در زیر زوم تاریخی هنجارها در سه ماهه های آینده ارسال سهام از سن خوزه کالیفرنیا بر اساس پایین 3.5 ٪ به $200.75 در پس از معاملات بازار است.

این شرکت با تبدیل خود را به یک جهانی hangout ویدیویی از یک کسب و کار گرا نهفته ابزار. آن را زیر آتش بر سر حفظ حریم خصوصی و مسائل مربوط به امنیت باعث آن را به رول عمده ارتقاء.

این شرکت مطرح در آن سال درآمد هوا به طیف وسیعی از $1.78 میلیارد دلار به $1.80 میلیارد از 905 میلیون دلار به $915 میلیون. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود درآمد حاصل از $935.2 میلیون دلار برای سال مالی پایان ژانویه 2021.

آخرین گزارش سه ماهه نشان می دهد این شرکت در حال حاضر در مورد 265,400 مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان یک نزدیک به چهار برابر افزایش از سال قبل است.

اما وجود دارد نیز ممکن است نشانه زوم بوم ممکن است کاهش به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است. رئیس امور مالی کلی Steckelberg گفت: آوریل اوج استفاده از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه کمی کاهش یافته است.

این شرکت انتظار دارد که آن را به افزایش در نهایت بالاتر از 300 میلیون دوباره.

زوم شرکت در رقابت با Cisco Systems, Inc Webex Microsoft Corp تیم و گوگل را ملاقات پلت فرم برای پرداخت مشتریان به خصوص شرکت های, در حالی که ارائه یک نسخه رایگان به مصرف کنندگان است.

زوم گزارش مالی سه ماهه اول درآمد حاصل از $328.2 میلیون ضرب و شتم تحلیلگران برآورد $202.7 میلیون, با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

در حالی که زوم را افزایش درآمد به شدت هزینه های آن افزایش یافت و حتی بیشتر به شدت. این شرکت هزینه از درآمد تا 330 درصد به $103.7 میلیون دلار است که کاهش حاشیه ناخالص به 68.4% از 80.2% یک سال پیش از آن.

یکی از زوم بزرگترین هزینه های مراکز داده و پهنای باند به میزبان تماس. این شرکت اجرا می شود برخی از مراکز داده خود بلکه برای پرداخت خدمات محاسبات ابری از Amazon.com وارز وب سرویس آمازون و مایکروسافت در ماه آوریل اضافه اوراکل پارسیان به عنوان یک فروشنده.

در زوم تماس با سرمایه گذاران اجرایی اریک یوان گفت آمازون ارائه شده از "اکثریت" از ظرفیت های جدید است که زوم مورد نیاز برای دیدار با تقاضا است.

Steckelberg گفت: در تماسی که شرکت برنامه ریزی برای گسترش مراکز داده خود برای تبدیل شدن به کارآمد تر است که باید افزایش حاشیه به اواسط 70 درصد محدوده در آینده چند محله است. تحلیلگران انتظار داشتند حاشیه ناخالص به شناور بین 79% و 81% بیش از سال آینده با توجه به Refinitiv داده است.

به استثنای موارد این شرکت به دست آورده و 20 سنت در هر سهم در آخرین سه ماهه ضرب و شتم تحلیلگران برآورد 9 سنت است.

زوم سهام باید بیش از سه برابر این سال است. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب