1 مرده و بعد از شاخه به جمعیت در اعتراض در ما

Videos posted حاضر نشان داد یک مرد ایستاده در لبه جفرسون مربع پارک شلیک بیش از یک دوجین عکس که فرستاده معترضان

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

Videos posted حاضر نشان داد یک مرد ایستاده در لبه جفرسون مربع پارک شلیک بیش از یک دوجین عکس که فرستاده معترضان تقلا برای پناهگاه در میان چادر و نیمکت پارک.

یک مرد مرده در صحنه و فرد دیگری که به ضرب گلوله کشته شد پیدا شد در سراسر خیابان در سالن دادگستری گرفته و به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات لویی مترو پلیس در بیانیه ای گفت.

پلیس پاکسازی پارک برای بررسی تیراندازی.

"کارآگاهان در حال تلاش برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است به منظور شناسایی همه کسانی که درگیر در حادثه" به پلیس گفت.

وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه بازداشت.

"من عمیقا متاثر از خشونت است که فوران در جفرسن مربع امشب پارک که در آن کسانی که ابراز نگرانی های خود را جمع آوری شده اند," گرگ, فیشر, شهردار لوئیزویل گفت: در Facebook. "این یک تراژدی است که این منطقه از اعتراض مسالمت آمیز در حال حاضر یک صحنه جرم است."

لویی شده است یک مرکز اعتراضات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته.

فلوید مرگ تجدید تمرکز بر Breonna تیلور 26 ساله آمریکایی آفریقایی اورژانس تکنسین, که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط لویی پلیس بودند که در خدمت یک حکم جستجو در آپارتمان او. تیلور و دوست پسر او کنت واکر شده بود در رختخواب زمانی که ماموران وارد شده پس از نیمه شب. پلیس اجرای یک اصطلاح بدون دست کشیدن حکم که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود بدون شناسایی خود را. پلیس گفته اند که آنها را بد گویی کردن و شناسایی خود یک ادعای تیلور بستگان اختلاف است.

در طول برخورد واکر شلیک تفنگ خود را به هدف قرار دادن یک افسر و پلیس آتش گشودند ضربه تیلور حداقل هشت بار. حکم صادر شد به عنوان بخشی از مواد مخدر, بررسی, اما بدون مواد مخدر پیدا شد در آپارتمان.

لویی پلیس را رد کرد یکی از افسران که باز آتش برت Hankison گفته او نقض سیاست خود را در استفاده از نیروی کشنده توسط "روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه" شلیک 10 عکس در تیلور آپارتمان. لویی شورای شهر نیز رای به ممنوعیت-knock حکم.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب