100-year-old انگلستان جانباز و جمع آوری کمک که به خدمت در هند شوالیه توسط ملکه

لندن, جولای 17 کاپیتان تام مور the 100-year-old war veteran که خدمت در هند در طول جنگ جهانی دوم و تبدیل به یک

توسط HONARMANDKHABAR در 27 تیر 1399

لندن, جولای 17

کاپیتان تام مور the 100-year-old war veteran که خدمت در هند در طول جنگ جهانی دوم و تبدیل به یک قهرمان ملی در انگلستان برای بالا بردن بیش از 32 میلیون پوند برای مراقبت های بهداشتی خیریه با تکمیل 100 دور در اطراف باغ خود را با استفاده از یک پیاده روی قاب knighted شد توسط ملکه الیزابت دوم در محوطه قلعه ویندسور در روز جمعه.

کاپیتان مور گفت: آن را به "خاص ترین روز" را به عنوان او وارد محل اقامت خانواده سلطنتی در برکشایر که 94 سال از پادشاه است منزوی در طول coronavirus مستند.

او از عهده او اولین لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و چهره به چهره تعامل عمومی به عنوان او انجام شمشیر نمادین مراسم به طور رسمی نایت کاپیتان آقا تام مور. او با استفاده از یک شمشیر است که متعلق به پدرش شاه جورج ششم به سبب نشان شوالیه لیسانس.

در حالی که سالانه ملکه تولد افتخارات لیست به تعویق افتاد در ماه ژوئن با توجه به این مستند در این سال نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده بود آقا مور ویژه نامزدی در شناخت از خود گذشتگی خود را به جمع آوری پول برای خدمات بهداشت ملی (NHS) و دیگر سازمان های خیریه.

نخست وزیر بریتانیا توصیف کاپیتان مور به عنوان یک "true گنجینه ملی" که "ارائه شده همه ما با چراغ نور از طریق مه از coronavirus".

"از طرف هر کسی که منتقل شده است با داستان های باور نکردنی من می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما" جانسون گفت: در خرداد ماه.

سلحشوری خود را به دنبال انتصاب به عنوان افتخاری سرهنگ خود را به علامت سده در 30 آوریل.

هنگامی که جانباز مجموعه ای از پیاده روی 100 دور از باغ خود را در Marston Moretaine در Bedfordshire قبل از تولد 100 خود او بود که با هدف بالا بردن فروتن 1000 پوند.

اما عزم خود را برای تکمیل این چالش در حالی که با استفاده از یک پیاده روی قاب اسیر عمومی تخیل در طول همه گیر و در روز او را مطرح کرده و ده ها میلیون پوند با این رقم همچنان رو به رشد و حتی پس از او تکمیل 100 دامان.

یک درخواست تماس برای او به شوالیه دریافت بیش از یک میلیون امضا و او باران با نزدیک به 1,50,000 کارت تولد.

اجباری به 8 گردان از دوک ولینگتون در هنگ در سال 1940 مور خدمت در هند و برمه و سپس دستور در زره پوش مبارزه با وسیله نقلیه مدرسه. پس از جنگ او مدیر عامل یک شرکت بتن.

این جانباز است پس از راه اندازی یک پایه و یک وب سایت به نام captaintom.org به جمع آوری پول برای مبارزه با مسائلی مانند تنهایی و کمک به صندوق بیشتر hospices. او همچنین خود را به حساب توییتر و انتشار قرارداد. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب