Coronavirus مستند 4.0 سیگنال های عملی تغییر

مطمئن باشید زودتر مستندات کمک کشور خرید بسیار مهم زمان برای قرار دادن در محل برخی از زیرساخت های بهداشت و درما

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399
 To be sure, the earlier lockdowns helped the country buy crucial time to put in place some healthcare infrastructure by delaying the peak.مطمئن باشید زودتر مستندات کمک کشور خرید بسیار مهم زمان برای قرار دادن در محل برخی از زیرساخت های بهداشت و درمان با تاخیر در اوج.

این مستند 4.0 دستورالعمل نشان می دهد که این مرکز در حال حرکت به سمت یک بیشتر عمل گرا و ضد Covid-19 استراتژی است. به جای تصمیم گیری در مورد آنچه می شود طبقه بندی به عنوان یک قرمز و نارنجی و یا سبز منطقه خود این مرکز را ترک کرده است این دولت است که باید با توجه به پارامترهای گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده. مطمئن باشید زودتر مستندات کمک کشور خرید بسیار مهم زمان برای قرار دادن در محل برخی از زیرساخت های بهداشت و درمان با تاخیر در اوج.

و با توجه به نحوه عفونت منحنی رشد است—وجود 600 موارد در شروع اولین مستند در مارس 25 و 42,000 در پایان دومین مستند; در پایان سوم مستند این موارد بود در بیش از 95,000—لغو مستند کاملا می توانست فاجعه بار باشد. در همان زمان این مستند تحمیل مجازات های اقتصادی هزینه های. در واقع به عنوان رئیس وزرای به نظر می رسد که نشان داد در نشست خود با نخست وزیر یک مستند با زودتر معیار برای طبقه بندی قرمز کهربا و مناطق سبز را به معنای بدتر اقتصادی درد.

اخبار مرتبط

به عنوان تحقیقات توسط بانک محور نشان می دهد 53 درصد از هند تولید ناخالص داخلی از مناطق طبقه بندی شده به عنوان منطقه قرمز تحت زودتر تعیین معیار سیستم. به این منظور اجازه می دهد متحده به تماس در مورد نحوه طبقه بندی مناطق همراه با محدودیت است یک حرکت خوب. برای مثال اگر یک دهلی مجاز برای برچسب زدن تنها یک مهار منطقه و یا یک بافر منطقه اطراف آن به عنوان منطقه قرمز آن بهتر می تواند نظارت بر جنبش در منطقه و همچنین انجام موثر تر تماس ردیابی.

اما برای مستند 4.0 به معنی دار وجود دارد به کشت از اقداماتی است که دولت ها را به اطمینان حاصل شود که فعالیت های اقتصادی نیست سر به یکی دیگر از خاموش شدن پس از یک دوره کوتاه از سر گیری با توجه به شیوع بیماری که نمی تواند کنترل شود در غیر این صورت. در حالی که دولت دهلی نو به استقبال این مرکز دستورالعمل و اجازه داده است بسیاری از خدمات به رزومه, CM, Arvind Kejriwal, به یاد داشته باشید که حتی یک قدم اشتباه می تواند منفجر کردن به یک غیر قابل مدیریت بحران است.

در اولین مستند موارد به دو برابر در حدود 4 روز در حالی که با پایان دوم این حال به 13 روز افزایش یافته است. در پایان سوم مستند—محدودیت های خاص برداشته شد در این دوره -- دو برابر شده است و متاسفانه یک میریزم تا 12 روز. این می تواند تبدیل به یک خیلی بدتر اگر دهلی نو—نگه می دارد و این برای تمام متحده—حرکت نمی کند به شدت در تست شناسایی موارد انزوا و تماس با ردیابی. در واقع حتی اگر دو برابر شدن دوره می افتد به گفتن 10 روز باقی می ماند و در آن سطح دهلی نو را حدود 1.98 لاخ موارد توسط پایان ماه ژوئن.

ضروری است که کشورهای کوه دقیق ترین ضد Covid-19 پاسخ که آنها می توانند. این بدان معنی است که آنها نمی تواند به سادگی سعی کنید به گریز شمارش Covid 19 مرگ و میر با تمرکز بر co-morbidities به عنوان یک گروه جداگانه و یا به عنوان دهلی نو انجام داده است برای جلوگیری از آزمایش مرده برای Covid-19 حتی اگر بدن منتشر خواهد شد به عنوان Covid 19 مرگ اگر پزشکان منطقی راضی است که عفونت می تواند مشکوک.

در حالی که این انجام شده است برای جلوگیری از فشار از اعضای خانواده برای تست یک کسی که می میرد در این واقعیت است که این خواهد شد که تحمل قابل توجهی موثر تماس با ردیابی به خصوص با Covid-19 گرفتن به طور فزاینده ای در ارتباط با تعدادی از علائم است که همپوشانی با دیگر بیماری است.

در حالی که آزمایش ممکن است پاسخ مناسب وجود دارد و نه نادیده گرفتن این واقعیت است که بسیاری از کشورها را شناسایی کرده اند بیشتر موارد آنها به عنوان گسترش تست. جدای از این کشورها باید با ارائه زمان واقعی به روز رسانی در Covid 19 بستری ظرفیت (تعداد انزوا ICU هواکش رایگان و غیره) و همچنین در Covid 19 پیشگیرانه دنده مانند N95 ماسک و PPEs برای پزشکان ترجیحا در دسترس عموم داشبورد. این اطلاعات بسیار مهم است برای پویا تصمیم گیری در سیاست و همچنین مردم دادن تصویر واقعی از این بیماری همه گیر در دولت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب