103 ساله پاکستانی انسان زنده می ماند COVID-19

عزیز عبدل Alim از ساکنان یک روستا در منطقه کوهستانی شمال منطقه چترال منتشر شد هفته گذشته از واکنش اضطراری مرکز

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399

عزیز عبدل Alim از ساکنان یک روستا در منطقه کوهستانی شمال منطقه چترال منتشر شد هفته گذشته از واکنش اضطراری مرکز پس از آزمایش مثبت در اوایل ماه جولای.

"ما نگران بودند برای او با توجه به سن و سال او, اما او نگران نیست و در همه," Alim پسر سهیل احمد به رویترز گفت در این گوشی از روستای خود را نزدیک به مرز پاکستان با افغانستان و چین.

احمد به نقل از پدرش عنوان کرد و گفت که او تا به حال شده است از طریق بسیاری در زندگی و coronavirus نمی ترساندن او. او نه در انزوا.

یک نجار تا 70 Alim به احترام سه همسران و نه پسران و دختران گفت: احمد که خود را در 50s و اضافه کرد که پدرش از او جدا چهارم و در حال حاضر در ازدواج پنجم خود را.

Alim نیز ارائه می شود با حمایت های معنوی و روانی در دوران انزوا و درمان, دکتر سردار نواز یک افسر ارشد پزشکی در Aga Khan خدمات درمانی مرکز اورژانس به رویترز گفت در روز جمعه.

موقت مرکز راه اندازی شد و در خوابگاه تنها چند هفته قبل از Alim در آورده بود و تنها مجهز به مقابله با COVID-19 نفر در مایل است.

پاکستان به ثبت نام بیش از 270,000 مورد از این بیماری و 5,763 مرگ و میر. در حالی که تعداد زیادی از مردم تست مثبت کاهش یافته است بیش از ماه گذشته مقامات دولتی ترس وجود دارد می تواند یکی دیگر از افزایش در ایام جشنواره مذهبی عید قربان که می افتد در اوت. 1.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب