2 کشته در تیراندازی خارج شده و مرکز توزیع در کالیفرنیا از جمله مسلح

چهار نفر بودند که در شرایط عادلانه و با توجه به آلیسون Hendrickson سخنگوی سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بل

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

چهار نفر بودند که در شرایط عادلانه و با توجه به آلیسون Hendrickson سخنگوی سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بلاف یک منطقه روستایی حدود 130 مایل در شمال ساکرامنتو.

افسران پلیس کشته تیرانداز 31 ساله بخشند. ایوت Borden یک سخنگوی Tehama County Sheriff ، مرد بود خارج کارمند تا یک سال و نیم پیش, او گفت:.

یک Walmart, کارکنان, Franklin, لیستر, 51, گفت که او و گروهی از کارکنان دیگر تا به حال فقط با سنجش زمان را در بعد از ظهر شیفت زمانی که یک کارمند زد پایین راهرو فریاد می زدند: "فعال شدند! فعال تیرانداز!"

لیستر گفت که او تا به حال دیده خون چکیدن از همکارش بازو.

"زمانی که من متوجه شدم این بود یک مته," او گفت:.

لیستر و همکاران او زد نزدیکترین خروج از آتش.

به عنوان آنها در حال اجرا بود, او گفت:, آنها شنیده 50 تا 60 اثر شلیک گلوله — که در آن نقطه آنها برداشت تا سرعت خود را و کمک به یکدیگر بیش از یک حصار سیم خاردار.

زمانی که لیستر نگاه به عقب در ساختمان او را دیدم که یک وسیله نقلیه به حال منفجر به یک ورودی, او گفت:. شیشه ای است که تا به حال در هم شکسته از تصادف ناشی از همکار خود دست به خونریزی کرد.

"به شنیدن این که خیلی افراد آن از کوره در رفته بود گفت:" لیستر که بارگیری تحویل که پس از آن در بسته بندی و حمل به فروشگاه های وال مارت. "مردم در حال اجرا به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند حرکت کند."

خارج کارکنان گفت: یک مرد سوار در اطراف تسهیلات پارکینگ چهار بار در حدود 3:30 بعد از ظهر به وقت محلی Borden گفت. مرد سقوط کرد و به داخل ساختمان و شروع به شلیک با تفنگ نیمه اتوماتیک, او گفت:.

دقیقه بعد یک افسر وارد و رد و بدل تیراندازی با مرد است.

"من گفتم این بود که کمی از تیراندازی" او گفت:.

یک افسر دیگر وارد پس از مدت کوتاهی و مسلح به ضرب گلوله کشته شد در 3:48 p. m. مقامات نمی علنا شناسایی مرد گفت: آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قادر به رسیدن به نزدیک ترین خویشاوندان.

Borden شناسایی قربانی به عنوان مارتین Haro-Lozano یک Walmart کارمند.

او گفت: کلانتر, هنوز شناسایی انگیزه برای عکسبرداری است. او گفت: خارج تیراندازی بود و نه متصل به یک در روز قبل از آن در Shingletown کالیفرنیا است که در آن سه نفر کشته شدند.

یک Walmart, کارمند, اسکات Thammakhanty گفت: ثبت افکن یک روزنامه در ردینگ کالیفرنیا که او صدای شلیک گلوله شنیده و دیده می شود مردم بر روی زمین به عنوان او و دیگر کارکنان زد. او گفت که فرد مسلح نگاه, آشنا, اما او نمی دانست که هویت خود را.

تعدادی از کارکنان سنگر خود را در پشت مرکز توزیع با توجه به رادیو پلیس انتقال در زمان.

اسکات پاپ خارج شده گفت این شرکت بود عمیقا متاثر شده اند.

"تمرکز ما بر روی حمایت از همکاران ما و همچنین خانواده و همکاران در مرکز" او در بیانیه ای گفت. "این فعال تحقیقات پلیس و ما را به ادامه کار با Tehama County Sheriff و کمک به تحقیقات خود را در هر راه ممکن است."

Lacie میلر 37 ساله دستیار مدیر در نزدیکی فروشگاه رفاه گفت: کارکنان که جمع شده بودند در خارج از این ساختمان گفت که این خودرو تصادف کرده بود باعث آتش سوزی در مرکز توزیع.

این دومین محل کار-مرتبط با تیراندازی در دو روز به نتیجه در چندین مرگ و میر.

دو کارگر در یک قهوه تلگراف انبار در اسپرینگفیلد ایلینوی بودند به ضرب گلوله جمعه پس از یک همکار باز آتش, مقامات گفت. یکی دیگر از کارگران به شدت زخمی شد. مسلح فرار کرد و داشت در وسیله نقلیه خود را بیش از دو ساعت بعد مرده خود وارد زخم گلوله مقامات گفت.

Lacie میلر 37 ساله دستیار مدیر در نزدیکی فروشگاه رفاه گفت: کارکنان که جمع شده بودند در خارج از این ساختمان گفت که این خودرو تصادف کرده بود باعث آتش سوزی در مرکز توزیع.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب