3 مسافربری در سلاح سرد حادثه در اسکاتلند و شهر گلاسکو مشکوک شات

در لندن ژوئن 26 سه نفر هستند که می ترسید مرده در یک سلاح سرد حادثه در یک هتل در شهر گلاسکو در اسکاتلند در روز

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

در لندن ژوئن 26

سه نفر هستند که می ترسید مرده در یک سلاح سرد حادثه در یک هتل در شهر گلاسکو در اسکاتلند در روز جمعه و یک مرد مشکوک شده و به ضرب گلوله توسط پلیس مسلح.

با توجه به اوایل بیانیه ای از پلیس اسکاتلند یک افسر پلیس زخمی شده است با عجله به بیمارستان و وضعیت در حال حاضر تحت کنترل در آورد به هیچ عنوان بیشتر مظنون هستند به دنبال.

"من می خواهم برای اطمینان دادن به مردم که این یک حادثه موجود است و گسترده تر است در معرض خطر نیست. مسلح با ماموران پلیس با حضور حادثه و تایید می کنم که یک مرد مشکوک بود به ضرب گلوله یک فرد مسلح افسر گفت:" دستیار رئیس پاسبان استیو جانسون از پلیس اسکاتلند.

"من می خواهم برای اطمینان دادن به مردم که در این زمان ما به دنبال هر کس دیگری در رابطه با این حادثه است. من نیز می تواند تایید کند که یک افسر پلیس زخمی شد در حالی که برخورد با این حادثه و این که افسر دریافت درمان در بیمارستان," او گفت:.

با توجه به هنوز به تایید گزارش سه نفر زیر یک سلاح سرد در یک پله در داخل پارک مسافرخانه هتل در آنچه که معمولا مشغول خرید منطقه در قلب گلاسکو.

با توجه به coronavirus مستند هتل است و نه اعتقاد به عملکرد در آن معمول ظرفیت و احتمالا استفاده می شود به عنوان نوعی از یک پناهگاه.

نخست وزیر بوریس جانسون و انگلستان دبیر خانه Priti پاتل در زمان هر دو به رسانه های اجتماعی به ستایش شجاع و افسران پلیس به اصرار مردم برای جلوگیری از صحنه حادثه.

"عمیقا متاثر شده این حادثه وحشتناک در گلاسکو افکار من با همه قربانیان و خانواده های آنان است. با تشکر از شما به ما شجاع خدمات اورژانس هستند که در پاسخ گفت:" جانسون.

"عمیقا نگران کننده گزارش های رسیده از گلاسکو. لطفا دنبال پلیس مشاوره و جلوگیری از این منطقه است. افکار با خدمات اورژانس به عنوان آنها همچنان به پاسخگویی به این حادثه" اشاره کرد پاتل.

پلیس اسکاتلند هنوز به تایید جزئیات و ماهیت این حادثه به عنوان یک سنگین مسلح پلیس و آمبولانس حضور باقی مانده در مرکز شهر گلاسکو در غرب جورج خیابان.

اسکاتلند پلیس فدراسیون قبلا تایید کرد یک افسر پلیس در میان زخمی در "سلاح سرد حادثه" در شهر گلاسکو مرکز.

"ما قدردانی از خانواده های افسران پلیس در گلاسکو خواهد شد مشتاق به شنیدن این که یک افسر پلیس شده و چاقو. لطفا توجه داشته باشید خانواده مامور ابلاغ شده است و در حال پشتیبانی شده توسط این سرویس ،

وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon در زمان به توییتر به اصرار مردم به دور ماندن از منطقه و اجازه می دهد که خدمات اضطراری به انجام کار خود را.

"گزارش از Glasgow City Centre واقعا وحشتناک است. افکار من با همه درگیر است. من در حال به روز به وضعیت واضح تر می شود," او گفت:.

این واقعه روز پس از سه کشته و سه مجروح هنگامی که یک مرد رفت و در یک سلاح سرد ولگردی و قانونی شکنی در یک پارک در جنوب زبان انگلیسی شهر از خواندن. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن