40 کشته در ژاپن, سیل, به عنوان, بیشتر مناطق هشدار داد بارش شدید باران

توکیو در جولای 6 مرگ و میر از سه روز از بارش شدید باران و جاری شدن سیل در جنوب ژاپن افزایش یافت و به 40 روز دو

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

توکیو در جولای 6

مرگ و میر از سه روز از بارش شدید باران و جاری شدن سیل در جنوب ژاپن افزایش یافت و به 40 روز دوشنبه از جمله 14 که غرق در رودخانه پرستاری به عنوان نجات جستجو برای 10 از دست رفته مردم و باران تهدید مناطق وسیع تری از اصلی جزیره کیوشو, مقامات گفت.

نیروهای ارتش و دیگر امدادگران مشغول به کار راه خود را از طریق گل و لای و آوار در امتداد آب گرفتگی کوما رودخانه که در آن بسیاری از خانه ها و ساختمان ها شد مستغرق تقریبا به سقف خود را.

باقی مانده زمین را پوشش می دهد در یک سایت لغزش های ناشی از باران های سنگین در Ashikita, کوماموتو استان در 6 جولای سال 2020 است. AFP

هواشناسی آژانس صادر بالاترین آب و هوا هشدار برای سه استان در شمال کیوشو پس از باران های سنگین ضربه جزیره جنوبی منطقه بیش از آخر هفته.

بیش از نیم میلیون نفر از مردم توصیه می شود به تخلیه در سراسر کیوشو از جمله رودخانه شهرها در کوماموتو شهرستان که در آن 40 بدن کشف شد.

تخلیه شد و اجباری نیست و بسیاری از مردم بر این باور هستند که تصمیم به ماندن در خانه به دلیل نگرانی بیش از ابتلا به کروناویروس حتی اگر مقامات گفت: پناهگاه بودند به اندازه کافی مجهز به پارتیشن بندی و دیگر اقدامات ایمنی.

مردم به تماشای تورم کوما رودخانه پس از باران های سیل آسا در کوما شهر کوماموتو استان جنوب غربی ژاپن در این عکس گرفته شده توسط Kyodo. ایسنا

مرده شامل 14 65 سالمندان ساکن خانه سالمندان در کنار کوما رودخانه است که شناخته شده به عنوان "رودخانه خروشان" به دلیل آن است که پیوسته توسط دیگر رودخانه فقط بالادست و مستعد ابتلا به جاری شدن سیل.

رودخانه ناگهان افزایش یافت و خاکریزی در داد و باعث سیلاب روان به خانه سالمندان که در آن بسیاری از ساکنان بستری و یا کاربران روی صندلی چرخدار.

یک پرستار در شب وظیفه گفت: روزنامه آساهی که او را دیدم این رودخانه رو به افزایش در ساعات اولیه روز شنبه و او و سه تن از همکاران بیدار شد هر کس و به آنها آماده شدن برای تخلیه. اما پس از آن او شنیده ام یک پنجره شکسته و دیدم آب ریختن در و به سرعت رو به افزایش به زانو خود را, او گفت:.

ژاپن دفاع از نیروها و افسران پلیس که مسئولیت رسیدگی به یک قایق بادی برای پیوستن به عملیات نجات در یک خانه سالمندان زیر باران سنگین در کوما روستای استان کوماموتو. AFP

او شنیده ام صدای خواستار کمک و برداشت دو نفر برای بلند کردن آنها را بالاتر از سطح آب است که به افزایش ادامه داد تا سلاح های خود را رشد بی حس بود و او دیگر قادر به آنها را نگه دارید و آنها درگذشت, او گفت:.

"من متاسفم. من واقعا می خواستم به آنها کمک کند اما من نمی توانستم. من تا به حال هیچ قدرت چپ" این روزنامه به نقل از او عنوان کرد و گفت.

Shunji Ogawa, یک روستای, مجلس که به طور منظم داوطلبان در خانه سالمندان گفت: او پیوست و مراقبان در کمک به حرکت می کند اما آب رز ناگهان مانند یک سونامی روزنامه گزارش شده است. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن