4G مناقصه: BSNL اشیاء به ممنوعیت فروشندگان خارجی مانند نوکیا و اریکسون و سامسونگ و ZTE, Huawei

با توجه به منابع BSNL CMD PK Purwar تصریح کرد ایستادن در طول Niti Aayog نشست.متعلق به دولت از دست دادن-ساخت BS

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
According to sources, BSNL CMD PK Purwar reiterated the stand during the Niti Aayog meeting.با توجه به منابع BSNL CMD PK Purwar تصریح کرد ایستادن در طول Niti Aayog نشست.

متعلق به دولت از دست دادن-ساخت BSNL قابل درک است که در یک حالت اعتراض در هر حرکت توسط دولت به نوار فروشندگان خارجی از شرکت در آن آینده مناقصه نورد از شبکه 4G. هر چند دولت را رسما گرفته هر گونه تصمیم آن در اتاق فکر بدن, Niti Aayog اخیرا توصیه می شود که BSNL را در شبکه 4G ساخته شده با استفاده از تنها محلی طراحی شده و توسعه یافته و تولید شده (IDDM) محصولات.

اما BSNL مقامات احساس می کنید که اگر هر گونه تصمیم گرفته شده است توسط دولت و اعمال در آن بیشتر خواهد بود فلج مخابراتی و احیای آن با وجود یک دولت بسته کمک مالی از بیش از 70,000 تومان کرور. خطر از هر گونه حرکت به نوار فروشندگان خارجی مانند نوکیا و اریکسون و سامسونگ و ZTE و یا Huawei از شرکت در مناقصه به معنی تاخیر و همچنین هزینه های تشدید در تامین تجهیزات با بیش از 25٪. مقامات گفت که طعنه امیز است که این دولت است که ارائه پول به PSU برای احیای باید به نفع هر حرکت است که به شدت هزینه ها و همچنین تاخیر در اجرای شبکه.

اخبار مرتبط

بیشتر مقامات اشاره می کنند که اگر هیچ نوار خصوصی telcos در تهیه تجهیزات از فروشندگان خارجی چرا باید آن را در یک PSU است که انتظار می رود به رقابت با آنها.

BSNL اشاره کرده است که در آن آمده است با مناقصه پس از موعد مذاکرات در مورد مشخصات آخرین تکنولوژی و هر گونه دخالت خارجی در روند عادلانه نیست برای یک شرکت است که قرار است به اجرا در خطوط تجاری.

با توجه به منابع BSNL CMD PK Purwar تصریح کرد ایستادن در طول Niti Aayog نشست. "مناقصه ها و مزایده است که در حوزه عمومی است و هر کسی می تواند خرید و پیشنهاد. چه BSNL نیاز است که 40 وات قدرت انتقال/بندر/زد و غیره که آماده برای استفاده هستند و در حال حاضر مستقر" Purwar گفت: در این جلسه به دقیقه از آن دیده شده است توسط ف. "BSNL ندارد پول برای آزمایش. در نظر این کار را قبل از نهایی مناقصه قابلیت باید نشان داده شود و این محصول باید آماده باشد," او گفت: در این جلسه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن