5 راه برای بازپرداخت مالیاتی بزرگتر و سریعتر

[ad_1] مذاکرات در کاپیتول هیل برای لایحه عظیم تامین اجتماعی در جریان بوده و در سال 2021 آغاز خواهد شد و هیچ ر

توسط HONARMANDKHABAR در 12 دی 1400
[ad_1]

مذاکرات در کاپیتول هیل برای لایحه عظیم تامین اجتماعی در جریان بوده و در سال 2021 آغاز خواهد شد و هیچ راه حلی در پایان سال وجود ندارد.

جنجال سیاسی در واشنگتن دی سی یکی از دلایلی است که بسیاری از مالیات دهندگان ممکن است بخواهند به سرعت اظهارنامه مالیات بر درآمد 2022 خود را ادامه دهند.

برای شروع، بازپرداخت مالیات در اواخر زمستان یا اوایل بهار 2022 می تواند جریان نقدی بسیار مورد نیاز را برای بسیاری از افراد ایجاد کند، اگر سرنوشت افزایش اعتبار مالیاتی برای کودکان نامشخص یا محکوم به فنا باشد.

بین جولای و دسامبر، پیش پرداخت های وام نزدیک به 93 میلیارد دلار در جیب والدین قرار گرفت. دور پرداخت برای سال 2022 بخشی از لایحه پیشنهادی تامین اجتماعی دولت بایدن است. اما سناتور جو مانچین، یک دموکرات میانه رو بسیار مورد نیاز، می گوید که از این لایحه به شکل فعلی آن حمایت نخواهد کرد. به نظر می رسد دولت بایدن برای همکاری با جمهوری خواهان، مانند سناتور میت رامنی، برای پرداخت حقوق والدین آماده است.

دلیل دیگری برای حرکت سریع به سمت مالیات در سال آینده: بازپرداخت مالیات می تواند یک تزریق نقدی برای کمک به پرداخت قبوض کارت اعتباری قبل از افزایش هزینه های وام ارائه دهد.

فدرال رزرو سه افزایش در سال 2022 برای نرخ بهره مرجع خود پیش بینی کرده است. کارشناسان می‌گویند، در میان چیزهای دیگر، این می‌تواند منجر به APR کارت اعتباری بالاتر شود. افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو و تکمیل سریعتر برنامه خرید اوراق قرضه همه گیر تلاش هایی برای مبارزه با تورم داغ است که بودجه مردم را می خورد.

جری زیگلر، یک نماینده ثبت شده و مشاور مالی که دارای مدیریت مالی JZ است، گفت: "شکی نیست که افرادی با همه این عوامل وجود خواهند داشت که بر آنها تأثیر می گذارد و آنها واقعاً خواهان بازپرداخت مالیات در اسرع وقت هستند."

"افرادی با همه این عوامل وجود خواهند داشت که بر آنها تأثیر می گذارد و آنها واقعاً خواهان بازپرداخت مالیات در اسرع وقت خواهند بود.»

- فری زایگلر، نماینده ثبت شده و مشاور مالی و مالک JZ Financial Management

لوئیس رزا، مالک آینده مالی بهتر، می گوید: «چه می شود اگر» هنوز هم می تواند ظاهر شود. رزا، یک برنامه ریز مالی و نماینده ثبت شده، ساعاتی پس از اینکه دولت بایدن اعلام کرد که وقفه وام دانشجویی را تا اول ماه مه تمدید می کند، با مارکت واچ صحبت کرد.

وقتی پرداخت‌ها از سر گرفته می‌شوند، این می‌تواند برای برخی از خانواده‌های کم درآمد بازنشانی دشواری باشد. در مورد این افراد، رزا گفت: "اگر بتوانید بازپرداخت مالیات را جهشی دریافت کنید تا مقداری آستر به شما بدهد، عالی خواهد بود."

زیگلر گفت که مفاد دقیق سیاست مالیاتی ناشی از بحث های سیاسی و سرعت پردازش در خدمات درآمد داخلی ممکن است خارج از کنترل مالیات دهندگان باشد.

اما آنها می توانند تمام تلاش خود را برای آماده شدن با برگشت انجام دهند که بدون تاخیر انجام می شود و با دسترسی به همه کسورات و وام ها که می تواند بدهی های مالیاتی را کاهش دهد و مبلغ بازپرداخت را افزایش دهد. او گفت: «شما می توانید عواملی را که در این امر دخیل هستند کنترل کنید.

همانطور که برای فصل مالیاتی 2022 آماده می شوید، در اینجا چه کاری باید انجام دهید در حال حاضر و در ماه های آینده:

این اسناد را برای اعتبار مالیاتی کودک IRS نگه دارید

در ماه مارس، طرح نجات ایالات متحده اعتبار مالیاتی کودکان در سال 2021 را از 2000 دلار به حداکثر 3600 دلار برای کودک زیر 6 سال و 3000 دلار برای کودکان بین 6 تا 17 سال افزایش داد.

سازمان امور مالیاتی نیمی از مبلغ را به صورت اقساط ماهانه پرداخت می کند و مابقی شامل بازپرداخت مالیات می شود.

از اواخر این ماه و ادامه در ژانویه، IRS فرمی به نام نامه 6419 ارسال می کند که در آن مبلغی را که قبلاً به هر خانواده پرداخت شده است، ارسال می کند.

پیش پرداخت وام دارای قوانینی است، از جمله آستانه درآمد برای پرداخت کامل. این مبلغ 75000 دلار برای یک فرد و 150000 دلار برای یک زوج متاهل است که با هم تشکیل پرونده می دهند، با حذف تدریجی بیش از این نقطه.

اگر IRS تشخیص دهد که به خانواری که درآمد زیادی دارد، اضافه پرداخت شده است، اضافه پرداخت را از بازپرداخت مالیات قریب الوقوع کسر می کند. اگر او در طول سال بسیار کم پرداخت کرد - شاید به این دلیل که فرزندی در زمان آزاد شدن پرداخت ها به دنیا آمد - این مبلغ را در زمان مالیات افزایش می دهد.

در هر صورت، نامه سنگ محک برای اتفاقات بعدی است. طبق گزارش IRS، "شما باید این و سایر نامه های IRS را که در رابطه با پیش پرداخت های CTC دریافت کرده اید، همراه با سوابق مالیاتی خود نگه دارید و آنها را هنگام تشکیل پرونده ارسال کنید."

زایگلر گفت که می توان با بررسی سوابق بانکی یا حساب IRS آنلاین وی، تعیین کرد که چقدر پول نقد CTC دریافت کرده است. اما فرض مبتنی بر سوابق بانکی جای اشتباهی باقی می‌گذارد، بنابراین Zeigler از قبل به مشتریان اطلاع می‌دهد که می‌خواهد این نامه‌ها را ببیند - و او شرط می‌بندد که سایر متخصصان مالیاتی نیز همین احساس را داشته باشند.

مراقب نامه ای از IRS در مورد میزان ارسال چک های تشویقی دور سوم باشید

IRS سندی به نام نامه 6457 درباره میزان پرداختی به یک خانوار برای دور سوم پرداخت های مستقیم مجاز در طول طرح نجات ایالات متحده، که در ماه مارس تصویب شد، ارسال خواهد کرد. انتشار این نامه ها از اواخر ژانویه آغاز خواهد شد.

اظهارنامه مالیاتی آتی زمان درخواست پول برای چک های تشویقی از دست رفته است، درست مانند زمانی که مردم در اوایل سال جاری اظهارنامه های خود را برای درخواست وجه سررسید دور اول و دوم چک در سال 2020 ارائه کردند. پول ناشی از مشوق های چک است که «پرداخت‌های تأثیر اقتصادی» نیز نامیده می‌شود، به‌عنوان اعتبار تخفیف تخفیفی ارائه می‌شود که در بازپرداخت گنجانده شده است.

تفاوت زیادی بین چک تشویقی و پیش پرداخت اعتبار مالیاتی فرزندان وجود دارد. اگر معلوم شود که IRS بیش از حد به خانواری پرداخت کرده است که در نهایت درآمدی بیش از 75000 دلار / 150000 دلار برای پرداخت کامل داشته باشد، این پول را بازپرداخت نمی کند.

همچنین یک شباهت وجود دارد: اگر اعدادی که IRS دارد با آنچه مالیات دهندگان ادعا می کنند برای چک های تشویقی یا پرداخت مالیات کودک بدهی دارند مطابقت نداشته باشد، IRS برای کشف این موضوع زمان می برد. و آژانس قبلاً پشتیبانی می شود.

تا 10 دسامبر، آژانس هنوز 6.2 میلیون اظهارنامه مالیاتی پردازش نشده از این فصل مالیاتی دارد. IRS گفت که این شامل بازگشت هایی می شود که در آن مقادیر اعتبار بازپرداخت باید پس از عدم تطابق تنظیم شود.

شروع به محاسبه پولی که برای مراقبت از کودکان خرج می شود در سال 2021 برای استفاده از این اعتبار مالیاتی

وام مراقبت از کودک و وابستگی با اعتبار مالیاتی کودکان متفاوت است، اما قانونگذاران بازپرداخت بالقوه وام مراقبت از کودک و وابستگی را در فصل مالیاتی آتی نیز افزایش داده‌اند. این وام برای پوشش هزینه های مراقبت از کودکان در نظر گرفته شده است تا والدین بتوانند کار کنند. در موارد خاص، برای مراقبت های وابسته به بزرگسالان نیز اعمال می شود.

به گفته کارشناسان اقتصادی مانند لورتا مستر، رئیس کلولند فدرال رزرو، عدم مراقبت از کودکان یکی از عواملی است که بسیاری از کارگران را از بازگشت به نیروی کار در سال 2021 منصرف می کند.

در فصل مالیاتی آتی، IRS تا نیمی از هزینه مراقبت مربوط به کار یک خانوار واجد شرایط را پرداخت می کند. در برخی موارد، این هزینه تا 4000 دلار برای یک کودک و 8000 دلار برای دو یا چند کودک است. این بیش از حداکثر اعتبار برای سال 2020 است که 1050 دلار برای یک کودک واجد شرایط / بزرگسال واجد شرایط و 2100 دلار برای دو یا بیشتر است.

پس از اینکه درآمد ناخالص تعدیل شده از 125000 دلار فراتر رفت، IRS به تدریج پرداخت نیمی از مبلغ را متوقف خواهد کرد.

IRS اطلاعاتی در مورد شخص یا ارائه دهنده مراقبت از کودک درخواست خواهد کرد. IRS گفت: «برای شناسایی ارائه‌دهنده مراقبت، باید نام ارائه‌دهنده، آدرس و شماره شناسایی مالیات دهندگان را ارائه دهید. رزا گفت، اگر مراقبت روزانه توسط شخصی مانند پرستار بچه ارائه شود و مالیات دهندگان بخواهند برای وام درخواست دهند، IRS می خواهد نام و اطلاعات مراقب، مانند شماره تامین اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان فردی را بداند.

اکنون در امور خیریه مشارکت کنید تا صورتحساب مالیاتی خود را در سال آینده کاهش دهید

به طور سنتی، حذف مالیات بر کمک های خیریه برای افرادی که کسورات دقیق را انجام می دادند، اختصاص داشت. اما از آنجایی که اکثر مردم اکنون از کسر استاندارد استفاده می کنند، معافیت های مالیاتی اهدایی در دسترس نبود - حداقل تا زمان همه گیری.

تا 31 آذر، افرادی که کسر استاندارد را می گیرند، می توانند بابت پولی که به موسسات غیرانتفاعی می دهند، کسر دریافت کنند. تا 300 دلار برای افراد و تا 600 دلار برای زوج های متاهل که با هم درخواست می دهند.

قانونگذاران این حذف را به عنوان بخشی از قانون CARES که در مارس 2020 تصویب شد ایجاد کردند و بعداً مبلغ کسر را به 600 دلار برای زوج های متاهل افزایش دادند. در حال حاضر، این کسر فقط برای کمک های مالی انجام شده قبل از 31 دسامبر اعمال می شود. موسسات خیریه و غیرانتفاعی خواهان گسترش و گسترش آن هستند.

آرافزایش درآمد از طریق مشارکت قابل قبول در حساب های بازنشستگی یا دارایی هایی که می توانند با زیان فروخته شوند

کمک به IRA های سنتی ممکن است مشمول قوانین خاص IRS باشد. این شامل این است که آیا شخص یا همسرش برنامه بازنشستگی دارند یا خیر. همچنین بستگی به میزان هزینه یک خانواده دارد.

به عنوان مثال، شخصی با درآمد ناخالص تعدیل شده تا 66000 دلار در سال جاری می تواند کسر کامل تا سقف سهمیه را دریافت کند، حتی اگر برنامه بازنشستگی داشته باشد. در این صورت، کسر به تدریج از بین می رود و برای افرادی که بیش از 76000 دلار درآمد دارند، به طور کامل پایان می یابد.

کمک های IRA برای این سال می تواند تا 15 آوریل 2022 انجام شود.

در همین حال، نوسانات اخیر بازار سهام ممکن است دردسرساز باشد، اما فرصتی برای معافیت های مالیاتی برای کاهش درآمد است.

عمو سام سود سرمایه را کاهش می دهد، اما همچنین به ضررهایی که می تواند حساب مالیات بر سود را جبران کند، استراحت می دهد. اگر زیان سرمایه بیشتر از سود سرمایه باشد، IRS می گوید مالیات دهندگان می توانند برای درآمد کمتر در یک سال تا سقف 3000 دلار ضرر بدهند. (اگر زیان سرمایه خالص بیش از 3000 دلار باشد، باقی مانده را می توان به جلو منتقل کرد، IRS یادداشت می کند.)

رزا گفت: "در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای تجزیه و تحلیل سبد سرمایه گذاری خود است تا ببینید آیا برخی از سرمایه گذاری ها در حال کاهش هستند و ضررهای غیرقابل تحققی وجود دارد که می توانید متحمل شوید."

یک حرکت خاص ممکن است برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال BTCUSD کارساز باشد. + 1.01٪، گفت رزا. IRS یک قانون "فروش شویی" دارد که اگر کسی اوراق بهادار را با ضرر بفروشد، مزایای زیان مالیاتی را ممنوع می کند، اما بلافاصله پس از آن اوراق مشابه یا تقریبا مشابه را خریداری می کند.

رزا و دیگران گفتند، با این حال، فروش شویی در مورد ارزهای دیجیتال اعمال نمی شود. روزا گفت فروش در برابر ضرر قبل از پایان سال و بازخرید سریع به امید سودهای پایدارتر در سال 2022 "می تواند یک استراتژی باشد".


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب