8 ساله کشته و 3 زخمی در تیراندازی در آلاباما بازار

هوور, جولای 4 8-year-old boy کشته شد در روز جمعه در یک تیراندازی در آلاباما مرکز خرید که در سمت چپ سه نفر دیگ

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

هوور, جولای 4

8-year-old boy کشته شد در روز جمعه در یک تیراندازی در آلاباما مرکز خرید که در سمت چپ سه نفر دیگر زخمی, پلیس گفت:.

هوور رئیس پلیس نیک Derzis گفت: فرزند کشته شد در بعد از ظهر تیراندازی در Riverchase ایرانیان. رئیس پلیس گفت: یک دختر و دو بزرگسالان نیز در بیمارستان بستری و پس از عکسبرداری است. مقامات نیست انتشار قربانیان' نام.

پلیس نمی دهد انگیزه برای عکسبرداری است. Derzis گفت: پلیس در حال کار امیدوار کننده اما نمی گویند اگر آنها تا به حال شناسایی مظنون است.

"نماز ما با رفتن به همه کسانی که تحت تاثیر این بی معنی رویداد" شهردار فرانک Brocato گفت.

عکس های متعدد گزارش شده در نزدیکی دادگاه مواد غذایی در داخل مرکز پلیس سروان. گرگ پیشوا گفت: در اوایل انتشار اخبار.

"ما نمی دانیم که در این مرحله آنچه که منجر به تیراندازی و یا چگونه بسیاری از افراد مسلح درگیر شدند" پیشوا اضافه شده است.

بازار شده را تخلیه کردند و پس از تیراندازی قدیمی پاپ که با این نسخهها کار در هالیستر در بازار گفت: WBMA-تلویزیون در یک مصاحبه تلفنی که او شنیده شش تا هفت عکس از کار اخراج شدند.

"این فقط یک یا دو" او گفت:. "این چیزی است که من خاموش نگهبان. آنها (عکس) فقط نگه داشتم." او گفت: این اثر شلیک گلوله "صدا مانند آنها بودند که از هر جهت است." هوور پلیس خواسته هر کسی در این بازار که شاهد تیراندازی به تماس با مقامات.

"این احساس خیلی نزدیک" او گفت:. "پس از آن بود سورئال. آن را نمی کند حتی احساس واقعی در حال حاضر. شما انتظار می رود چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد خارج از هیچ جا بر روی یک حالت عادی بعد از ظهر جمعه." این مرکز خرید در حومه بیرمنگام, سایت 2018 پلیس تیر اندازی که در آن یک افسر به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید با یک تفنگ پس از اشتباه او را برای مسلح در اوایل تیراندازی در مرکز خرید.

عکسبرداری از 21 سال Emantic "EJ" برادفورد جونیور باعث یک سری از تظاهرات در بازار است. آلاباما دادستانی کل پاک افسر گفته او عمل "منطقی تحت شرایطی" در برخورد میرسد که حدود پنج ثانیه. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب