'غم انگیز خلق و خوی': مسلمان در مالزی صرف عید در بیمارستان در میان همه گیر

اما در این سال به 26 ساله گفت: عید تبدیل شده غم انگیز تر امر برای بیمارستان بسیاری از مسلمان کارکنان در میان ی

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

اما در این سال به 26 ساله گفت: عید تبدیل شده غم انگیز تر امر برای بیمارستان بسیاری از مسلمان کارکنان در میان یک بیماری همه گیر است که تا کنون دیده می شود بیش از 7000 نفر در کشور مبتلا به کروناویروس از جمله 115 که درگذشت COVID-19.

"چرا که برخی از دوستان من - کارکنان و پرستاران برخی از پزشکان ارشد - آنها نمی آیند از KL خود" محمد Syahidd به رویترز گفت با اشاره به کوالالامپور, مالزی سرمایه است.

"معمولا آنها را به عقب (به زادگاه خود) به صرف زمان با خانواده خود را, و آنها در حال گرفتن شانس برای انجام این کار است. بنابراین آن را به ارمغان می آورد خلق و خوی غمگین به کار منطقه است."

با اکثریت مسلمان مالزی اعمال محدودیت های گسترده در جنبش از اواسط ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع ویروس.

اگر چه برخی از محدودیت کاسته شد این ماه ایالتی سفر غیر ضروری دلایل ممنوع است, با بسیاری از مردم قادر به بازگشت به زادگاه خود در طول فصل تعطیلات.

محمد Syahidd که با این نسخهها کار در بخش اورژانس بود که در وظیفه دوباره در روز یکشنبه در اولین روز از عید نگرانی که تعطیلات منجر به افزایش coronavirus عفونت به عنوان مردم بیشتر در معرض خطر نقض مستند اقدامات به دیدار اقوام.

تاریخ دکتر زندگی می کند که با پدر و مادر خود شده است و قرنطینه دو بار پس از آمدن به تماس نزدیک با بیماران مشکوک به آلوده شده با این ویروس.

"من با توجه به بيماران در اینجا," او گفت:. "سپس من را بیماری به پدر و مادر من - که تنها چیزی است که من می ترسم از."

همه گیر اما به ارمغان آورده است کارکنان بیمارستان و نزدیک با غیر مسلمان کارگران اغلب براي پوشش اسلامی کارکنان شکستن سریع در غروب آفتاب در ماه رمضان, محمد Syahidd گفت.

"ما مراقبت از هر یک از بسیاری دیگر," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن