ACC prosecutes bdnews24.com Editor-in-Chief Toufique Imrose مهدی به اتهام 'غیر قانونی ثروت'

گلشن انور معاون مدیر ملی antigraft آژانس آغاز یک مورد علیه مهدی در روز پنج شنبه با استناد به اتهامات در بخش 27

توسط HONARMANDKHABAR در 10 مرداد 1399

گلشن انور معاون مدیر ملی antigraft آژانس آغاز یک مورد علیه مهدی در روز پنج شنبه با استناد به اتهامات در بخش 27 (1) مبارزه با فساد عمل 2004.

مورد ادعای مهدی دارای Tk 420 میلیون در حساب از چهار بانک اما ACC "نمی تواند پیدا کردن یک منبع حقوقی" از پول است. این آژانس همچنین مدعی است که او به دست آورد ثروت "از طریق تقلب [و] در راه های غیر قانونی با ایجاد اسناد و مدارک جعلی".

ACC باز اولیه تحقیقات به یک Tk 500 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط مدیر صندوق LR جهانی در bdnews24.com در 2019. مورد در حال حاضر ادعا می کند که پول به دست آورده بود "غیر قانونی".

مهدی اظهار داشت: از آغاز تحقیقات به ثروت است که این اتهامات هستند "کاملا بی اساس".

او می گوید: او همیشه تلاش می کند به پیروی از قوانین است و هیچ "غیر قانونی ثروت"است.

در یک واکنش فوری به آخرین و توسعه و مهدی گفت: "من فقط می توانم امیدوارم که روند قضایی اجازه خواهد داشت برای عملکرد درست. من هیچ شک و تردید در همه ما خواهد آمد جیر جیر تمیز...."

برگزیده ارشد ویژه قاضی داکا ثابت Aug 23 برای ارائه گزارش تحقیق با توجه به ACC دادگاه بازرس Md ذوالفقار.

چگونه آن را گشوده?

مهدی به نظر می رسد در ACC دو بار در ماه نوامبر سال 2019 پس از دریافت یک نامه که اظهار داشت که این سازمان بررسی شد ثروت خود را.

نامه های دریافت شده توسط مهدی در Nov 5 گفت: بیانیه خود لازم بود در ارتباط با اتهام "انتقال مقدار زیادی از پول" توسط "پنهان کردن محل سکونت خود و bdnews24.com" و "درآمد و ثروت در تضاد با خود شناخته شده درآمد از طریق فعالیت های غیر قانونی".

در واکنش به ACC نامه مهدی گفته بود: "ما داستان است که صدمه دیده است بسیار قدرتمند لابی و پرداخت این قیمت برای چه من معتقدم که خوب است نمونه روزنامه نگاری های انجام شده توسط همکاران من."

مقامات به سرعت نقل مکان کرد و پس از bdnews24.com اعلام کرد که سرمایه گذاری توسط LR جهانی در یک گزارش در اکتبر 23 گفت: آن را به صرف پول در گسترش اخبار اتوماسیون و خلاقیت است.

افشای اولین درخواست یک تصمیم از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به "توقف" معامله. برای آن بخش ACC به زودی پس از آن وزن در ترک برخی از حساب های بانکی از مهدی و bdnews24.com یخ زده.

در یک مقاله منتشر شده در نظر صفحات bdnews24.com در Jan 25, مهدی نوشته است که مسدود کردن FDR حساب "(به خصوص آنهایی که برگزار شده توسط این شرکت) به معنای ما می تواند نه کسانی که مراحل بسیار مهم است که افزایش درآمد و در نهایت به تقویت ما متوسط تا دراز مدت موقعیت های مالی در نتیجه محروم کردن هر دو طرف از سرمایه گذاری سود سهام".

او در مقاله "همه برای روزنامه نگاری!", همچنین میریزد نور در چه مهدی معتقد است باعث تنظیم کننده به شمع اتهامات علیه او.

"هر دو BSEC و ACC عمل بسیار سریع است. یکی از انگیزه ظاهرا برای جلوگیری از LR جهانی و مجازات آن را به عنوان یک رقیب به یک شرکت خاص," او نوشت.

"دوم شد و برای اطمینان bdnews24.com نه از سود سرمایه گذاری. زیرا برخی از افراد می خواهند آن را به غرق شدن و مرگ تدریجی و دردناک مرگ به عنوان آنها نمی تواند وضع دست خود را بر روی آن و یا کنترل آن سرمقاله."

ACC مورد آمده است که مهدی به فروش می رسد از 20 ، 000 از سهام خود را در bdnews24.com برای Tk 250 میلیون و مطرح دیگری Tk 250 میلیون از صدور دیگری 20,000 سهام به LR جهانی مدیر عامل Reaz اسلام است.

این کمیسیون مدعی است که ارزش واقعی 40,000 سهام Tk 4 میلیون اما هر فروخته شد در Tk 12,500 با Tk 12,400 به عنوان حق بیمه.

اما مهدی گفت: برک EPL ارزش bdnews24.com در Tk 3.71 میلیارد دلار است.

مورد مدعی دارایی ارزیابی گزارش "جعلی" و از Tk 500 میلیون دلار سرمایه گذاری Tk 420 میلیون واریز شد به حساب بانک HSBC بانک شرقی و جنوب شرقی بانک و اعتماد متقابل بانک.

"Toufique Imrose مهدی به دست آمده منقول دارایی در راه های غیر قانونی که مغایر با خود را شناخته درآمد."

در ژانویه, مقاله, مهدی نیز دقیق شرایطی که تحت آن bdnews24.com وارد معامله که در آن پول بود و چرا او خود را به فروش برخی از سهام خود را و آنچه بعد از معامله.

"کوچک — بله کوچک با توجه به نیاز بنگلادش بزرگترین اخبار ناشر برای ثبات آن و رشد و گسترش و ارتقاء و بالاتر از همه بدهی های انباشته شده در طول سال با توجه به درمان خصمانه توسط بخش تبلیغات فعالان صنعت که نمی خواهد تکان دادن مگر اینکه شما در پاسخ به روابط عمومی خود را درخواست و همچنین دیگران من ترجیح می دهند که مشخص نیست در این مرحله سرمایه گذاری به معنای زیادی به ما. که توضیح دهد که چرا سهم به ارزش Tk 37,100 شد توزیع تنها Tk 12,500. ما نیاز به پاک کردن عدم پرداخت حقوق همکاران برای بسیاری از آنها این شرکت بود چندین ماه پشت به طور منظم برنامه پرداخت," او نوشت.

مذاکرات با LR جهانی آغاز شد و در نوسان کامل در سپتامبر 12, با یک به روز رسانی برک EPL اطلاعات تفاهم نامه ارزش نهادن bdnews24.com در Tk 3.71 میلیارد دلار است. در این مقاله مهدی روایت بر حسب زمان دقیق اتفاقاتی که منجر به مقابله و ACC پرس و جو.

قبلا یک NDA امضا شد با برک EPL on May 3, 2017 برای شروع اولیه کار می کنند. اطلاعات تفاهم نامه تولید شده پس از چند ماه از کار بین bdnews24.com هیئت مدیره و یا مدیریت و برک لیگ برتر تیم, ارزش bdnews24.com در $46 میلیون (Jan-Feb 2018).

مهدی ابراز سرخوردگی بیش از ACC را از دست داده و رسیدگی به اتهامات.

در این مقاله, مهدی نوشته است: "اگر برخی از مردم این منحرف لذت در خفقان رشد اولین 24/7 اخبار خروجی در بنگلادش برای اولین بار در جهان فقط اینترنت ملی گردآوری, عملیات مبارزه خود را برای زنده ماندن به عنوان یک مستقل ارائه دهنده اخبار ما باید اجازه دهید آنها را ؟

"ما در bdnews24.com نه تنها سعی کردم به دنبال اخلاقی روزنامه نگاری ما اقدام به نوسازی راه آن شده است تمرین در بنگلادش است. ما rogue رقبا و دشمنان ممکن است درک نمی کند و یا متوجه آن است که ما در bdnews24.com با وجود محدودیت منابع در واقع انجام بهترین های ما برای کمک به رسانه ها در بنگلادش دست آوردن مجدد به حدی طولانی خود را از دست داده و احترام."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن