Kotak Mahindra Bank مجموعه به منظور بالا بردن تومان 7,460 کرور روپیه از طریق فروش سهم

در همان زمان بانک بازده حقوق صاحبان سهام (RoE) می تواند یک آمار از سهم فروش و بویراحمد گفت.Kotak Mahindra Bank

توسط HONARMANDKHABAR در 6 خرداد 1399
 At the same time, the bank’s return on equity (RoE) could take a hit from the share sale, analysts said.
در همان زمان بانک بازده حقوق صاحبان سهام (RoE) می تواند یک آمار از سهم فروش و بویراحمد گفت.

Kotak Mahindra Bank (KMB) در روز سه شنبه فاش کف قیمت برای آن واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP) در Rs 1,147.75 هر سهم برای افزایش سرمایه با یک موضوع تازه 6.5 کرور سهام وام دهنده به اطلاع بورس با انتشار. "بانک ممکن است در اختیار آن نظر به ارائه تخفیف بیش از 5% در کف قیمت پس از محاسبه برای موضوع" وام دهنده خصوصی بیشتر گفت.

در کف قیمت تومان 1,147.75 اندازه از این موضوع با این نسخهها کار به تومان 7,460 کرور. در نظر گرفتن 5% تخفیف به حساب قیمت از این موضوع با این نسخهها کار به تومان 1,090 هر سهم. وام دهنده قادر خواهد بود به افزایش Rs 7,087 کرور در قیمت با تخفیف به تومان 1,090 هر سهم. این KMB مدیره قبلا به تصویب یک پیشنهاد برای افزایش سرمایه از طریق یک موضوع تازه 6.5 کرور سهام.

اخبار مرتبط

این بانک همچنین اطلاع داد که جلسه صدور کمیته از هیئت مدیره است که برنامه ریزی شده برگزار می شود در مه 29 به تصویب مسئله قیمت است. پس سهم فروش پروموتر است سهام خود را در بانک را کاهش می دهد به حدود 29 درصد از 29.92% زودتر.

تحلیلگران انتظار دارند KMB را در ردیف سرمایه من نسبت به تقویت بیشتر پس از QIP. در پایان دسامبر 2019 بانک تا به حال نسبت کفایت سرمایه (ماشین) از 18.21 درصد در برابر نظارتی نیاز 11.075%. KMB را ردیف 1 نسبت 17.7%.

در همان زمان بانک بازده حقوق صاحبان سهام (RoE) می تواند یک آمار از سهم فروش و بویراحمد گفت. "این بانک در حال برنامه ریزی یک موضوع تازه از 65 میلیون سهم به ساحل تا سرمایه خود را (tier I ~17%) و کاهش پروموتر سهام توسط 1 درصد به 29 درصد اما در این فرآیند ممکن است افسرده RoEs به 11-12 ٪ بیش از FY21/FY22," Emkay جهانی خدمات مالی گفت: در گزارش اخیر.

در روز سه شنبه KMB سهام به پایان رسید در Rs 1,152.45 در BSE 0.67% پایین تر از قبلی خود نزدیک است. اعلام شده پس از پایان روز تجاری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب