بازیگر جانی دپ شد پانچ توسط همسر سابق شنیده انگلستان به دادگاه گفت:

لندن جولای 16 بازیگر Amber Heard پانچ شوهر سابق او و ستاره هالیوود جانی دپ در یکی از آنها بحث قابل توجه او را

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399

لندن جولای 16

بازیگر Amber Heard پانچ شوهر سابق او و ستاره هالیوود جانی دپ در یکی از آنها بحث قابل توجه او را به محافظت از خواهرش در لندن بالا دادگاه گفته شد در روز پنج شنبه.

دپ, 57, است تحت پیگرد ناشر بریتانیا آفتاب روزنامه افترا بیش از یک مقاله که برچسب او را "همسر شخص برتر از اقران" و می گوید: او کسی است که دچار خشونت خانگی در دست شنیده حين فرار در ارتباط است.

این مقاله استدلال می کند داستان آن درست است و دادگاه گفته شده است شنیده, 34, متهم شوهر سابق او از حمله به او در حداقل 14 موارد بین 2013 و 2016 زمانی که خشمگین پس از نوشیدن یا مصرف مواد مخدر را بیش از حد.

ارائه شواهد به دادگاه دپ محافظ شان Bett گفت: وجود تعدادی از زمانی که شنیده بود در سمت چپ قابل مشاهده صدمات خود کارفرما.

او گفت: یکی از این گرفته شده بود در آوریل 21, 2016 پس از یک حزب به شنیده تولد. دادگاه گفته شده است که قبلا او مدعی دپ در حال حمله به او هنگامی که او ناراحت شد چرا که او تبدیل شده بود تا دیر به حزب.

او این را انکار می کند و می گوید: او حمله و او را با پرتاب یک "haymaker" پانچ در طول ردیف.

Bett گفت که او تا به حال رانده دپ به یکی دیگر از خانه های خود پس از استدلال و او تا به حال گرفته شده یک عکس از این بازیگر چهره او مربوط است که تا به حال شنیده پانچ او.

عکس اختلاف

دادگاه شنیده بود وجود دارد یک اختلاف بیش از یک عکس ارسال شده به عنوان بخشی از Bett شواهد و تصویر همراه با خود شهادتنامه در واقع صورت گرفته پس از حادثه دیگری در مارس 23, 2015.

آفتاب وکیل ساشا Wass به دادگاه گفت که این حادثه یکی دیگر از موارد زمانی که دپ متهم به آزار همسر سابق خود بود که در آن شنیده می شود "اذعان می کند او پانچ آقای دپ در دفاع از خواهر کوچکترش" و تنها مناسبت زمانی که او انجام داد ،

Bett گفت که عکس او گفت: او سال بعد نگاه بسیار مشابه اما پذیرش او نمی تواند پیدا کردن اصلی.

محافظ نیز خواسته شد در مورد یک حادثه در مارس 2016 زمانی که شنیده متهم دپ از پرتاب تلفن همراه در که زده او در صورت ترک کبودی روی گونه اش.

Bett گفت: زمانی که او در صحنه وارد شدند او موافقت کرد که شنیده بود فریاد زد: کلمات به اثر "اگر او بازدید من یک بار من قصد دارم به تماس با پلیس".

اما او گفت: هیچ آسیب قابل مشاهده به صورت او گفت که او تا به حال شده به دنبال او به طور مداوم به دلیل "او فریاد در بالای ریه ها او را".

او را تکذیب کرد او دروغ به رئیس خود گفت: شنیده ام را کج خلق و عصبانی شدن در دپ بدون هیچ دلیل روشنی و که او رفتار بدی که با او شده بود ،

پیش از این دادگاه گفته شد دپ وکیل دیوید شربرن که دو نفر از شرکای دپ, Vanessa Paradis با آنها او تا به حال دو فرزند و بازیگر وینونا رایدر که دیگر به شواهد و مدارک خود را به دلیل شهادت او هرگز خشونت نسبت به آنها دیگر مورد نیاز آن را به عنوان به چالش کشیده است.

روز چهارشنبه دادگاه شنیده از شنیده سابق دستیار کیت جیمز که گفت شنیده بود "به سرقت رفته" جزئیات تجربه خود را از بودن با خشونت تجاوز جنسی و بازیگر تا به حال استفاده از آن برای خود بهره مند شوند.

او همچنین گفت: شنیده ام که او از سال 2012 تا سال 2015 مصرف مقادیر عظیمی از شراب قرمز در آن زمان گفت او را دریافت نامنسجم و سوء استفاده از پیام های متنی از کارفرما بین 2 الی 4 صبح

دپ در حال حاضر با توجه به شواهد بیش از پنج روز و شنیده است که انتظار می رود به نظر می رسد شاهد جعبه هفته آینده. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de