افغانستان شفق دست شش سال محرومیت برای فساد

اتهامات مربوط به تخلفات در اولین نسخه از افغانستان لیگ برتر (APL) T20 در سال 2018 که در آن شفق برای ننگرهار پل

توسط HONARMANDKHABAR در 21 اردیبهشت 1399

اتهامات مربوط به تخلفات در اولین نسخه از افغانستان لیگ برتر (APL) T20 در سال 2018 که در آن شفق برای ننگرهار پلنگ و 2019 بنگلادش لیگ برتر (BPL) که در آن او به نمایندگی سیلهت تندر.

30 سال از شفق ساخته شده است که خود را در افغانستان اولین بار در سال 2009 و در بازی های برگزار شده است 24-بین المللی روز و 46 Twenty20 بین المللی ممنوع خواهد شد از همه اشکال از کریکت.

"این جرم بسیار جدی که در آن یک ارشد ملی بازیکن درگیر در این فساد از مشخصات بالا بازی های داخلی در APL T20 2018," ACB ارشد ضد فساد مدیر سید انور شاه قریشی در بیانیه ای گفت در اینجا

"این بازیکن تا به حال نیز تلاش کرده اما موفق به دریافت یکی از جفت تیم خود را به شرکت در فساد در یکی دیگر از مشخصات بالا بازی در طول BPL 2019.

"این یک هشدار برای همه آن دسته از بازیکنان که فکر می کنم خود را از فعالیت های غیر قانونی در مورد بازی کریکت نمی خواهد فاش شود به ACB را واحد ضد فساد."

قریشی گفت: شفق را پذیرش از گناه و همکاری کرده و او را به اجتناب از یک دیگر بان کی مون. شفق نیز کمک خواهد کرد که با ACB تمامیت برنامه های آموزش و پرورش برای کمک به بازیکنان جوان یادگیری از اشتباهات خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب