پس از باران در دهلی نو هند شمالی پایین امکان موج گرما برای یک هفته: آی

یک رنگین کمان به نظر می رسد در افق خلاصه بعد از یک طلسم باران در حومه دهلی نو روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. (ح

توسط HONARMANDKHABAR در 11 خرداد 1399
India weather, weather, Delhi weather, Rain, Monsoon, Monsoon news, north India, heat wave, Arabian Sea, New Delhi weather today, Delhi weather today, IMD, Arabian Sea cyclonic storm, Maharashtra cyclone, Gujarat cyclone, Delhi-NCR weather, Delhi-NCR rain, rainfall, Haryana, Rajasthan, Uttar Pradesh, India Meteorological Department, Delhi temperature, Delhi rain, Delhi monsoon date, Goa, Tamil Nadu, Puducherry, Karnataka, Madhya Pradesh, Kerala, Khargone, Indore, Madhya Pradesh, Wardha, Vidarbha, South-West Monsoon یک رنگین کمان به نظر می رسد در افق خلاصه بعد از یک طلسم باران در حومه دهلی نو روز شنبه, مه 31 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد: عکس از آسوشیتدپرس)

نور-به-وزش باران به شدت انتقاد کرد چندین ایالت در شمال هند در روز یکشنبه از جمله دهلی کاهش احتمال دوم موج گرما در این منطقه به مدت یک هفته به عنوان آی گفت: یک کم فشار منطقه بیش از دریای عرب می تواند به شدت به یک سیکلون طوفان و حرکت به upper west coast.

حداکثر درجه حرارت در دهلی نو ثبت شد زیر نرمال در 36 درجه سانتیگراد با توجه به نور دوش یک شبه و از طریق روز و هواشناس پیش بینی دما در روز است و به احتمال زیاد به زیر 40 درجه طی دو روز آینده.

تعدادی از ساکنان دهلی نو-شورای ملی مقاومت شاهد یک رنگین کمان در آسمان و علاقه مندان به ورزش والیبال پس از بارش باران. هاریانا راجستان و اوتار پرادش بیش از حد دریافت بارش.

Kuldeep Srivastava سر از هند هواشناسی وزارت منطقه ای پیش بینی مرکز گفت: دمای هوا در دهلی شورای ملی مقاومت است که به احتمال زیاد به افزایش 2-4 درجه بین ماه های ژوئن 1 و 3 ژوئن.

به عنوان یکی دیگر از غربی اختلال است که انتظار می رود بیش از شمال غربی هند در هفته اول ماه ژوئن یک موج گرما بعید است به بازگشت به منطقه قبل از ژوئن 8, Srivastava گفت.

طلسم مختصر از موج گرما به حال جاروب بخش هایی از شمال هند هفته گذشته است.

تازه های غربی اختلال و southwesterly بادها همراه با تشکیل یک کم فشار سیستم در دریای عرب را به ارمغان خواهد آورد رطوبت به دهلی شورای ملی مقاومت.

کم فشار سیستم است که به احتمال زیاد به نوبه خود به یک افسردگی و سپس به سیکلون قبل از طوفان در حال حرکت به شمال ماهاراشترا و جنوب گجرات توسط 3 ژوئن گفت: IMD.

به گفته ماهیگیران که جرأت به دریا در امتداد شمال و جنوب گجرات سواحل باید عوض کرد و بیرون رفتن تا 4 ژوئن.

این احمدآباد هواشناسی مرکز آی توصیه عمل بالا بردن از "دور احتیاطی (DC)-1" طوفان سیگنال های هشدار دهنده در تمام بنادر در شمال و جنوب گجرات سواحل به دریا وضعیت به احتمال بسیار زیاد بود به "خشن, بسیار خشن" با سرعت رسیدن به 90-100 kmph gusting به 110 kmph ژوئن 4.

در جنوب هند حداکثر دمای شد خیلی بالاتر از نرمال (3.1 به 5.0 درجه) در مکان های جدا شده در گوا تامیل نادو تامیل نادو; و بالاتر از نرمال (1.6 به 3.0 درجه) در ساحلی, Karnataka, غرب, Madhya Pradesh و کرالا.

Khargone منطقه 122 کیلومتر از ایندور در مادها پرادش sizzled در 45 درجه سانتیگراد است. وردها در Vidarbha منطقه ثبت شده یک حداکثر دمای 43.4 درجه سانتیگراد آی گفت.

آن را " موضوع مرحله دوم دوربرد هوا برای South-West فصل باران های موسمی (ژوئن تا سپتامبر) بارش باران در روز دوشنبه بعد از ظهر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب