پس از Zapya ممنوعیت کشمیری دانشجوی MBA توسعه جایگزین فایل انتقال برنامه

ونی نیز برنامه های توسعه که به منظور تسهیل در اتصال به VPN به عنوان به خوبی به عنوان photo collage ابزار. (تصو

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
Wani has also developed apps which facilitate VPN connections as well as photo collage tools.ونی نیز برنامه های توسعه که به منظور تسهیل در اتصال به VPN به عنوان به خوبی به عنوان photo collage ابزار. (تصویر: Screengrab)

Zapya جایگزین: پس از دولت ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله ShareIt یک دانشجوی جوان از کشمیر تا به توسعه یک نرم افزار جایگزین است که می تواند به انتقال فایل آسان است. این برنامه به نام FileShare ابزار منتشر شد در Google Play Store در ماه گذشته شده است و دارای امتیاز 4.8 از 5 ستاره با بیش از 5000 محبوبیت. App توسعه دهنده تیپو سلطان ونی گزارش شده است که یک دانشجوی MBA از Budgam منطقه کشمیر و نیز توسعه تعدادی از برنامه های دیگر تحت نام Travager ونی.

اخبار به اشتراک گذاشته شده توسط اخبار منطقه, پورتال KashmirWatch که بر طبق آن ونی ادعا کرد که برنامه خود را سریعتر از ShareIt می کند و محدودیت در انتقال فایل. پورتال به نقل ونی عنوان کرد و گفت که او نیز اطمینان می داد که بر خلاف ShareIt, برنامه ندارد و هر گونه تبلیغات و آن را می توانید به اشتراک گذاری فیلم صدا و اسناد و مدارک.

اخبار مرتبط

نرم افزار ذکر شده به عنوان دانلود رایگان در فروشگاه Google Play است و اندازه 5.3 MB. ویژگی های اصلی است برای به اشتراک گذاشتن و دریافت انواع فایل ها در سراسر دستگاه در همان شبکه. هنگامی که برنامه برای اولین بار در این برنامه کاربر می خواهد برای اجازه دسترسی به فایل های رسانه ای و عکس ها بر روی دستگاه. اجازه ایجاد و مدیریت تماس نیز مورد نیاز است و پس از آن کاربران می توانید انتقال فایل ها با استفاده از hotspot روند.

آن را باید به ذکر است که برای این منظور فایل های منتقل شده با استفاده از نرم افزار هر دو دستگاه های آندروید باید در همان شبکه. علاوه بر رابط کاربری این برنامه ساده است و گزارش گفت که در بخش سیاست حفظ حریم خصوصی نیز دقیق است.

جدا از FileShare ابزار ونی نیز برنامه های توسعه که به منظور تسهیل در اتصال به VPN به عنوان به خوبی به عنوان photo collage ابزار.

قابل توجه دولت هند هفته گذشته ممنوع 59 نرم افزار با لینک کلیک کنید در مدت کوتاهی پس از چینی ها نیروهای درگیر در یک تجاوز در خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب