کشاورزی-اصلاحات: چرا وجود خواهد داشت نه هر گونه تاثیر در APMCs در ماهاراشترا

APMCs قرعه کشی درآمد خود را از فرایند که در محدوده 0.5 درصد به 1 درصد از ارزش تجارت کالاها است. (تصویر نماینده

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
APMCs draw their income from cess which ranges from 0.5% to 1% of the trade value of the commodities.APMCs قرعه کشی درآمد خود را از فرایند که در محدوده 0.5 درصد به 1 درصد از ارزش تجارت کالاها است. (تصویر نماینده)

نزدیک به چهار سال پیش در دولت پيشين بود delisted میوه و سبزیجات از حوزه کشاورزی تولید و بازار کمیته (APMCs) به کشاورزان آزادی خود را به فروش agri-تولید خارج از محدوده Mandis. این APMCs در ماهاراشترا این گزارش آن است که کسب و کار به عنوان معمول برای آنها.

ماهاراشترا حدود 306 APMCs با گردش مالی سالانه 50,000 تومان کرور روپیه در سال. از این میوه ها و سبزیجات به تنهایی حساب برای 20 ، 000 تومان کرور روپیه مواد غذایی, غلات, حبوبات و دانه های روغنی حساب برای یکی دیگر از 20 ، 000 تومان کرور روپیه در حالی که ادویه جات ترشی جات و dryfruits و تولید محلی دیگر برای باقی مانده حساب 10 ، 000 تومان کرور.

اخبار مرتبط

APMCs قرعه کشی درآمد خود را از فرایند که در محدوده 0.5 درصد به 1 درصد از ارزش تجارت کالاها است. در ماهاراشترا APMC درآمد می آید تا 350 تومان کرور روپیه در سال است. ایالت ماهاراشترا کشاورزی بازاریابی هیئت مدیره (MSAMB) مقامات می گویند که delisting از میوه ها و سبزیجات ساخته شده است تفاوت قابل توجهی به درآمد از کشاورزان ترجیح می دهند در ادامه به فروش در محدوده مندی.

سانجی Pansare مدیر Navi Mumbai APMC که همچنین یک عضو از میوه ها و سبزیجات انجمن واشی می گوید تاکنون بسیار از تاثیر delisting در APMC ورود. "کشاورزان همچنان به به APMCs برای عدم وجود یک جایگزین بهتر است. در حال حاضر ورود آسیب دیده اند و با توجه به Covid همه گیر اما تمام این سال شده است وجود دارد هیچ تفاوت قابل توجهی با توجه به delisting از میوه ها و سبزیجات," او گفت:.

آنیل Chavan, منشی, Navi Mumbai APMC اشاره کرد که با توجه به Covid شیوع وجود داشته اند محدودیت های در اجازه می دهد یک تعداد معینی از وسایل نقلیه در بازار متری. شده است وجود دارد یک تقاضا اجازه می دهد تا بیشتر وسایل نقلیه, او گفت:, و اضافه کرد که این نشان دهنده اعتماد به نفس از کشاورزان در APMCs.

Dhananjay Dhorde یک کشاورز بر اساس Shrirampur موافق و گفت که اکثریت کشاورزان کوچک و حاشیه ای کشاورزان و در نتیجه آنها مجبور به معنی بازار تولید خود را در خارج از mandis. "چه جایگزین ؟ آیا کشاورز فروش ؟ یکی نمی تواند انتظار او را به ترک اصلی خط کار و پیدا کردن یک محل برای فروش" او اشاره کرد.

با توجه به منابع در این بخش دولت ماهاراشترا تاسیس شده در سطح بالا و کمیته ای متشکل از وزیر امور خارجه مقامات ارشد کشاورزی بخش کشاورزی و بازاریابی هیئت مدیره و رؤسای سه APMCs از جمله کسانی که از لاتور, برمتی و هینگنقت به مطالعه تاثیر اخیر agri-احکام اعلام شده توسط این مرکز در APMC در ماهاراشترا.

یک کمیته تشکیل شده برای بررسی تاثیر Covid. اعضای ارشد این کمیته که نمیخواستند به نام نشان داد که یک جلسه این کمیته در حال حاضر برگزار شده است که در آن همه اعضا توافق کردند که اگر چه یک کشاورز است آزادی های خود را به فروش تولید که در آن او بخواهد او را ترجیح می دهند به فروش برساند که در آن او اعتماد مردم است و تضمین پرداخت.

APMCs همچنین اطمینان از قیمت کشف مکانیسم های موجود برای کشاورزان و حراج باز روش نیز تضمین می کند که او می شود یک معامله خوب اعضای نازل شده اشاره به این که در خارج از mandis او در رحمت گر با هیچ وسیله ای برای اطمینان از تضمین در پرداخت و کامل ضد redressal ساز. اعضای کمیته اما توافق کردند که آنها را مجبور به کار بیشتر در انتشار مزایای فروش در داخل مندی و همکاری نزدیک تر با کشاورزان برای به دست آوردن اعتماد به نفس خود را.

این APMCs تا به حال به وجود آمده برای جلوگیری از کشاورزان از گرفتن فریب خورده توسط معامله گران و ماهاراشترا دولت است که در حال حاضر مطالعه تاثیر ممکن است از سه تا از احکام که در آن هدف این است که برای ایجاد "یک ملت یک مفهوم' اجازه می دهد هر کسی با یک pancard برای خرید از کشاورزان به طور مستقیم Balasaheb Patil, Maharashtra وزیر برای همکاری و بازاریابی گفته بود.

Rashtriya Kisan Mahasangh اشاره است به سه احکام آورده شده توسط این مرکز در حال یک تهدید وجودی برای کشاورزان از آنجا که دولت در حال برنامه ریزی برای جلوگیری از خرید از کشاورزان در MSP. کشاورزی یک دولت موضوع و این احکام آورده شده است در طول Covid همه گیر بدون مشورت با کشاورز سازمان. این Mahasangh ارسال شده یادداشتها از چند متحده است و با توجه به دولت تا 15 ژوئیه به برداشت فرمان شکست که کشاورز بدن را تهدید به برگزاری تظاهرات در سراسر کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب