مودی دولت برطرف ثبت نام برای MSMEs; راه اندازی پورتال برای راه اندازی کسب و کار تنها با Aadhaar

پورتال ارائه خواهد شد واحد با شماره ثبت زیر که یک Udyam ثبت نام گواهی صادر خواهد شد به آنها.سهولت انجام کسب و

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
پورتال ارائه خواهد شد واحد با شماره ثبت زیر که یک Udyam ثبت نام گواهی صادر خواهد شد به آنها.

سهولت انجام کسب و کار برای MSMEs: برای بهبود سهولت انجام کسب و کار جدید MSMEs دولت راه اندازی کرده است یک فرآیند جدید برای ثبت و طبقه بندی شرکت در نام یک پورتال جدید – Udyam ثبت نام. عملیاتی از دوشنبه (جولای 1) ثبت نام به عنوان MSME در پورتال خواهد بود به طور کامل بدون کاغذ و بر اساس خود اعلام MSME وزارت گفت. کسب و کارهای کوچک نمی خواهد که برای آپلود هر گونه اسناد یا اثبات به جز Aadhaar تعداد برای ثبت نام. این MSME وزارت نیز سازماندهی یک سیستم پنجره در لیگ قهرمانان اتاق کنترل (در MSME توسعه موسسات در سراسر هند) و منطقه صنایع مراکز برای تسهیل این روند است.

"MSMEs مواجهه با مشکلات در مدیریت اسناد متعدد و ثبت نام مانند Udyog Aadhaar ، قطعا پیدا کردن این واحد پورتال برای ثبت نام مفید است. این نیز کمک خواهد کرد که دولت در شناسایی این امکان بهره مند از طرح های مختلف و بسته اعلام کرد برای MSMEs مانند وثیقه آزاد اعتبار تابع بدهی مضطرب MSMEs ، و با تصویب این فواید به طور مستقیم به آنها. این کلیدی است که دلیل راه اندازی این پورتال ثبت نام. این نیز کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زمان و هزینه برای کسب و کارهای کوچک" Sanjiv Layek, دبیر اجرایی, انجمن جهانی برای شرکت های کوچک و متوسط (WASME) گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

پورتال ارائه خواهد شد واحد با شماره ثبت زیر که یک Udyam ثبت نام گواهی صادر خواهد شد به شرکت های. این گواهی باید یک کد QR تعبیه شده که از طریق آن اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های جدید می توان بر روی ثبت نام در پورتال. جالب MSMEs نمی خواهد که به تمدید ثبت نام خود و همچنین فرایند ثبت نام رایگان از هزینه است.

همچنین بخوانید: برنامه های چینی ممنوعیت لحظه نقطه عطفی برای انجمن راه اندازی' تجربه کاربر ارزیابی تنها اگر احساسات باقی می ماند

این وزارت افزود که اطلاعات سرمایه گذاری و گردش مالی کسب و کار مرتبط با تابه و GST خواهد بود منابع به صورت خودکار از دولت پایگاه داده و حتی به عنوان "سیستم آنلاین خواهد بود یکپارچه با مالیات بر درآمد و GSTIN سیستم است."

MSMEs در حال حاضر با داشتن ثبت نام مانند کارآفرینان تفاهم نامه (EM)-دوم یا Udyog Aadhaar تفاهم نامه (UAM) و غیره. صادر شده توسط مقامات مختلف تحت وزارت MSME نیز به ثبت نام خود را دوباره بر Udyam ثبت نام در پورتال. MSMEs درگیر در تولید و یا خدمات و فعالیت ها ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات در هنگام ثبت نام در پورتال به عنوان آنها می توانند فایل های چندگانه ثبت نام.

جدید ثبت نام پورتال برای MSMEs می آید بیش از چهار ماه پس از وزارت امور شرکت راه اندازی یک وب سایت جدید فرم برای ترکیب یک کسب و کار به نام ادویه+. فرم جدید تا به حال جایگزین قبلی ادویه شکل است که استفاده می شود برای نام رزرو, شرکت, اختلاط, DIN سهم و نرم افزار برای پان/قهوهای مایل به زرد. جایگزین فرم ارائه می دهد 10 خدمات مانند نام, رزرو, اختلاط, DIN, سهمیه اجباری موضوع پان اجباری موضوع قهوهای مایل به زرد اجباری موضوع EPFO ثبت نام اجباری موضوع ESIC ثبت نام اجباری موضوع حرفه ای ثبت نام مالیات (Maharashtra) اجباری افتتاح حساب بانکی برای شرکت و تخصیص GSTIN اگر برای اعمال می شود. این خدمات ارائه شده توسط وزارت امور شرکت, وزارت کار و اداره درآمد در وزارت مالیه و دولت ماهاراشترا.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب