همه ماسک, بدون آتش بازی: آتش بازی دیزنی لند شانگهای در خاموش بازگشایی پس از coronavirus closedown

شانگهای, مارس 11 هزاران نفر از بازدید کنندگان جریان به دیزنی لند شانگهای در روز دوشنبه برای اولین بار در سه ما

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399

شانگهای, مارس 11

هزاران نفر از بازدید کنندگان جریان به دیزنی لند شانگهای در روز دوشنبه برای اولین بار در سه ماه به عنوان چینی پارک شد اولین بازگشایی توسط والت دیزنی شرکت پس از coronavirus همه گیر آورده پادشاهی سحر و جادو به وقفه.

در حالی که میکی موس پیوست آشنا شخصیت های دیزنی استقبال جمعیت شانگهای تجربه نمی خواهد به عنوان آن بود: به جای رژه و آتش بازی وجود دارد اجباری ماسک دما نمایش و اجتماعی فاصله برای بازدید کنندگان و کارکنان.

در میان جمعیت در دوشنبه دیزنی لند شانگهای passholder کی یو. "من فکر می کنم (این اقدامات) را گردشگران در سهولت احساس گفت:" 29 ساله بود که با پوشیدن یک مینی ماوس کلاه و گفت که او از خواب بیدار در 4 صبح به سفر به پارک.

دیزنی 5.5 میلیارد دلار چین گل سرسبد است از آن شش استراحتگاه در سراسر جهان به بازگشایی پس از همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 280,000 نفر در سطح جهان انداخت مصرف کنندگان خدمات کسب و کار در سراسر جهان را به آشوب. بازگشایی ممکن است ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی دیزنی می توانید شروع به بهبود می یابند از تعطیلی مجموعه به نوار $1.4 میلیارد دلار از سود این شرکت.

اما محدود دامنه بازگشایی در شانگهای تاکید مقیاس که وظیفه: در حالی که استقبال بیش از 10 میلیون مهمان در اولین سال بعد از افتتاح در سال 2016 پارک را در حال حاضر محدود کردن تعداد بازدید کننده به 20 درصد از ظرفیت روزانه و یا در حدود 16000 نفر - بسیار پایین تر از سطح در ابتدا درخواست شده توسط دولت چین.

و همچنین دور انداختن رژه و آتش بازی—جایگزین دومی با یک شب نور طرح نشان می دهد - دیزنی بسته تعاملی بازی کودکان مناطق و داخل سالن تئاتر زندگی می کنند را نشان می دهد.

هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق آن سواری و همچنین بسیاری از رستوران ها و نشان می دهد باز خواهد شد گفت: اندرو Bolstein, پارک, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات. بیشتر ممکن است بازگشایی آمده است با توجه به وضعیت و مقررات دولت او اضافه شده است.

ژانگ Zhongyu 29 ساله passholder و بازدید کننده که با این نسخهها کار در واردات گفت: همه چیز او از دست رفته بیشتر در مورد پارک بودند را نشان می دهد و رژه—دو جاذبه که لغو شده اند.

"من کمی نا امید, اما وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید فکر کردن ویروس شما باید برای جلوگیری از مهمانان جمع آوری نزدیک قابل درک است," او گفت:.

'Coming home'

بازدید کنندگان برگزاری سالانه عبور خواسته شده است که برای ذخیره یک ورودی زمان و بعد در پیشبرد و بلیط برای اولین روز دیزنی لند شانگهای را دوباره باز شده اند به فروش می رسد.

روز دوشنبه مهمان بیشتر والدین با کودکان و یا زوج های جوان, استقبال قرار گرفتند تکان دادن کارکنان پارک به عنوان آنها راه می رفت در داشتن خواسته شده است برای نشان دادن یک سبز سلامت کد بر روی تلفن همراه خود را قبل از اینکه اجازه داده است. همه عینک ماسک.

نشانگر نیز اضافه شده است به مناطق که در آن مردم ممکن است جمع مانند مغازه ها و سرگرمی مناطق به بگویید که در آن بازدید کنندگان و که در آن برای ایستادن در حالی که صدا اطلاعیه ها به طور منظم به یاد مهمانان به حفظ فاصله اجتماعی. بازدید کنندگان در سواری نیز خواست تا به نشستن به خوبی از هم جدا.

"آن را مانند یک احساس از آمدن به خانه من احساس می کنم بسیار خوشحال هستم" گفت: passholder یو.

"برای ما طرفداران آن بسیار معنی دار به اینجا در اولین روز از بازگشایی و قادر به تجربه آن بازگشایی آن احساس می کند مانند یک روز جادویی."

هنوز بازگشایی می آید پس از یک تعطیلات آخر هفته از ناخوشایند یادآوری است که موج دوم ویروس می تواند اتفاق می افتد از جمله اولین مورد تایید شده برای بیش از یک ماه در ووهان شهرستان در کانون شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته.

تعداد موارد جدید در چین که در آن اپیدمی اول ظهور در اواخر سال گذشته به شدت کاهش یافته و در هفته های اخیر اما شیوع پراکنده ادامه خواهد داد. برخی از 17 جدید COVID-19 موارد گزارش شده از سرزمین اصلی در مارس 10, برخاسته از یک روز زودتر و مارک بالاترین افزایش روزانه از مارس 28.

نگرانی در مورد ویروس نیست دور از ذهن دیزنی لند شانگهای بازدید کننده چن ژو, 31, که با این نسخهها کار در بازاریابی و گفت: او را به پارک می آیند اگر آن را برای اجتماعی فاصله گرفته است.

"این ویروس است که هنوز هم بیش از آن ساخته شده من فوق العاده مضطرب," او گفت:. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن