همه جدید DACA برنامه های کاربردی قرار داده و در 'انتظار' سطل: وکیل

ققنوس (US), جولای 25 دولت آمریکا گفته است که آن را با قرار دادن جدید DACA برنامه های کاربردی در یک "انتظار" سط

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

ققنوس (US), جولای 25

دولت آمریکا گفته است که آن را با قرار دادن جدید DACA برنامه های کاربردی در یک "انتظار" سطل در حالی که مقامات تصمیم بگیرد که آیا به دوباره سعی کنید به پایان این برنامه به معنی هیچ یک پذیرفته شده اند به این برنامه برای مهاجران جوان حتی اگر دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته بود که آن را به طور نادرست به پایان رسید.

آخرین سفارش آمد و در روز جمعه در طول تلفنی دادگاه فدرال در مریلند توسط آمریکا در منطقه قاضی Paul W گریم که هفته گذشته حکم داد که اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه باید ترمیم به شکل اصلی خود را قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پایان دادن به آن در سپتامبر 2017.

مهاجر طرفداران شکایت کرد که دولت بیش از آن تلاش برای پایان دادن به DACA می گویند احکام جدید در این مورد از جمله یکی توسط دیوان عالی کشور, معنی دولت باید رزومه پذیرش و با توجه به اولین برنامه های کاربردی.

ما خدمات شهروندی و مهاجرت کرده و پذیرش تمدید برای IF دریافت کنندگان که در حال حاضر ثبت نام در سپتامبر 5, 2017.

IF اجازه می دهد تا مهاجران جوان که آورده بودند به این کشور به عنوان کودکان به صورت قانونی کار می کنند و سپر آنها از تبعید. در مورد 650,000 مشغول به تحصیل هستند اما یکی دیگر از 66,000 در حال حاضر با شرایط سنی برای پیوستن به, با توجه به سیاست های مهاجرت موسسه حزبی فکر می کنم تانک.

دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی به درستی پایان برنامه. دولت هنوز هم می تواند پایان آن را برای رفتن در مورد آن متفاوت است.

در ضمن وکلا با غیر انتفاعی حمایت گروه Casa de مریلند که پرونده یکی از پرونده های حقوقی متعددی به چالش کشیدن پایان برنامه می گویند که حکم دادگاه عالی و دو نفر دیگر معنی IF باید بازگشت به فرم اصلی خود را---پذیرش برنامه های کاربردی جدید و همچنین درخواست برای سفر در خارج از کشور شناخته شده به عنوان پیشرفته آزادی مشروط.

دولت وکیل روز جمعه گفت که USCIS نشده به روز رسانی وب سایت خود را به منعکس کننده آن است که پذیرش برنامه های کاربردی جدید که آن را رد کرده بود برخی از برنامه های کاربردی جدید در نادرست زمینه و دیگران را به خاطر آنها نبود پر از درستی و یا اطلاعات از دست رفته بودند.

اما وکیل استفان مایکل Pezzi گفت که در کل آژانس پذیرش برنامه های جدید را با قرار دادن آنها در آزمایشی وضعیت در حالی که دولت تصمیم می گیرد چه چیزی برای انجام با DACA.

که بدان معنی است که هر متقاضیان جدید به احتمال زیاد به تایید شود مگر اینکه یک دستور دادگاه یا آن دولت تصمیم به نگه داشتن برنامه است.

گریم به نظر نمی رسد تمایل به اب راه رفتن به اینکه دولت باید در قبول یا رد برنامه های کاربردی جدید در حالی که آن تصمیم می گیرد چه چیزی برای انجام با این برنامه اما او گله کردن از آن برای داشتن اطلاعات به روز شده در وب سایت خود و برای توضیح رد به متقاضیانی که تا به حال نقص در برنامه های خود مانند گم شدن یک امضا.

"من فکر می کنم رک و پوست کنده آژانس باید برای اولین بار به می خواهید به آن اصلاح شده و به نظر من که ما باید قادر به گرفتن برخی از حس به عنوان زمانی که اصلاح شود" Grimm گفت.

گریم و گفت دولت او می خواهم این وب سایت به روز می شود ظرف مدت 30 روز و او به وکلای آن تا هفته آینده به چه شکل USCIS می تواند به توسعه نوعی از فرایند که در آن آنها اذعان دریافت برنامه های جدید به طوری که متقاضیان می دانید وضعیت خود را. --- APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن